Announcement

Collapse
No announcement yet.

Η τέλεια οθόνη για το wii!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Η τέλεια οθόνη για το wii!!!

    No more:



    or




    Εδώ




    Καλές γιορτές με υγεία σε όλους!!!

    </span>[/b]

  • #2
    Αυτά είναι&#33; Η ιδανική οθόνη για Xbox 360 και PS3 είναι αυτή που θα έχει όσο το δυνατόν καλύτερη ποιότητα εικόνας και αυτή στο link είναι όντως η ιδανική γαι Wii.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • #3
      Εκπληκτικο. Αν ειχε και δυνατοτητες touch θα ηταν τελεια για βελακια και γενικοτερα παιχνιδια σκοποβολης.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        WTF

        Μικροί είναι (για PC είναι βασικά)

        Αυτά τα χρειάζονται όσοι δεν μπορούν να κρατήσουν ένα Wiimote στο Wii Sports ή απλός δεν βάζουν το λουράκι.

        Comment


        • #5
          Οχι ρε φίλε&#33;&#33;&#33; Έλεος&#33; Στράβωσαν τα βέληκαι η οθόνη Χριστό&#33;&#33;11&#33;11&#33;&#33;&#33;&#33;11&#3 3;&#33;1 :blink: .
          "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

          by Fyge 114 Amaliada edition

          "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

          by Chaoscrow

          Comment


          • #6
            Εκπληκτικο. Αν ειχε και δυνατοτητες touch θα ηταν τελεια για βελακια και γενικοτερα παιχνιδια σκοποβολης.
            [/b]
            Γιατί όμως να χρησιμοποιείς την οθόνη αντί να αγοράσεις τον παλιό, καλό, παραδοσιακό στόχο για βελάκια;

            Comment


            • #7
              ελπιζω καποιος να προλαβει να μου απαντησει μεχρι αυριο.

              θα αγορασω τηλεοραση και περισσοτερο την θελω για το Wii&#33;
              εχετε να προτεινετε καποιο μοντελο? θα ηθελα την καλυτερη δυνατον αναλυση γραφικων που μπορει να δωσει το Wii και επισης εκτος το οτι θελει μια καλη τηλεοραση και δεν ξερω τι εισοδους και εξοδους πρεπει να εχει, θελει και καποιο καλωδιο το οποιο ονομα μου διαφευγει. αφηνομαι στα εμπειρα σας χερια

              ΥΓ. την τηλεοραση μαλλον θα την παρω απο τον κωτσοβολο και επισης τα λεφτα που μπορω να διαθεσω ειναι καπου στα 500 ευρα.

              Comment


              • #8
                Τσεκαρε 26αρες αναγκαστικα σε αυτο το budget.. τη σειρα S8x της Samsung και τη σειρα S της Sony...

                Εναλλακτικα υπαρχει μια καλη 32αρα ΑΟC στο πλαισιο.. πριν καποιους μηνες εκανε 500ε.. value for money κοινως.

                Comment


                • #9
                  ευχαριστω φιλε&#33; αυτη η 32αρα ΑΟC κατσε καλα ^_^
                  κριμα που στο site του πλαισιου λεει πως αναμενεται συντομα και εγω πρεπει να παρω αυριο :S

                  Comment


                  • #10
                    Ψαξε τιμες για καθε μοντελο σε κανα καλτ site τυπου www.skroutz.gr

                    Comment


                    • #11
                      Ωχουυυυ, ποσες φορες πρεπει να πουμε πως δεν αξιζει να παρεις τπτ παραπανω απο crt sdtv για αυτην την καταραμμενη κονσολα ? ολοι οι τιτλοι της VC τρεχουνε στα 480i και 4:3 οποτε τα component γινονται αχρηστα ( επιτελους,να γιατι εχει lag το mario kart 64 στην πλασμα του φιλου μου ) Στα "βαρια" games θα εχεις ακομα περισσοτερα slowdowns αφου το progressive απαιτει περισοττερους πορους και θα τρως scaling γιατι καμια σημερινη LCD δεν εχει φυσικη αναλυση τα 640*480

                      Επισης αμα σεβεσαι τον εαυτο σου σαν gamer θα πρεπει να κανεις ολοκληρη ερευνα αγορας για το ποιαα τηλεοραση εχει αποκριση οσο πιο κοντα σε crt ( καμια σχεση με το response time των pixel http://www.behardware.com/articles/689-2/2...e-3rd-wave.html
                      ) αν υποθεσουμε οτι η ταδε τηλεοραση ειναι 3 frames πισω λογω πανελ + 1μισι το remote + αλλα 1-2 frames λογω scaling τοτε ξεχνας την ενασχοληση με οσα games ειναι timing sensitive και παιζεις turn based μαχες στο paper mario

                      Comment


                      • #12
                        .. οχι ρε τι λες, το Πειπερ Μαριο θελει timing οταν επιτιθεσαι και οταν αμυνεσαι .

                        Comment


                        • #13
                          δεν βρηκα κατι σημερα καλο στην τιμη που ηθελα
                          τωρα με στεναχωρησατε μ&#39;αυτο που μου λετε ισως τελικα να παρω το καλωδιο vga για να εχω εικονα κρυσταλλο.

                          http://www.vdigi.com/index.php?page=...chk=1&Itemid=1

                          ΥΓ. VC δεν κατεβαζω γιατι δεν εχω την δυνατοτητα.

                          Comment


                          • #14
                            πριν λιγη ωρα γυρισα απο ελεκτρονετ περκας και πηρα μια LG με ενσωματωμενο ψηφιακο δεικτη, hdmi, component, vga και ενα σορο αλλα νομιζω.

                            32 ιντσες και κοντα στα 500 ευρακια.

                            ακριβες μοντελο θα πω οταν μου την φερουν σπιτι γιατι τωρα δεν θυμαμαι να σας πω.

                            Comment


                            • #15
                              Στα "βαρια" games θα εχεις ακομα περισσοτερα slowdowns αφου το progressive απαιτει περισοττερους πορους


                              [/b]
                              Καμμία,μα καμμία σχέση.


                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment

                              Working...
                              X