Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ζητούνται για Gameboy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ζητούνται για Gameboy

    Link's awakening
    Metroid 2
    Mario Land 2/3
    Wario Land(all)
    pokemon yellow/red

  • #2
    τα εχω ολα αλλα δε στα πουλάω...

    νια νια νια !

    Comment


    • #3
      Απο τους κανόνες των αγγελιών....

      2) Οι αγγελιες δε μενουν ανοικτες για να γινονται ελευθερα σχολια, παρα μονο τροποποιηση του αρχικου post και ερωτησεις διευκρυνιστικου χαρακτηρα.

      3) Spam posts, ασχετες ερωτησεις και τα λοιπα θα σβηνονται χωρις προειδοποιηση.



      BAN ΜΩΡΗ SPAM BIATCH

      Comment


      • #4
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #5
          Rule #33: There are no rules bitches!!!
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6
            Απλά... Ο Neogaf-ισμός στο μεγαλείο του !
            sigpic

            Comment


            • #7
              LMS κατέβασε τα στο πισί σε έναν εμουλάτορα και λιώστα γιατί ψιλοχλωμό το κόβω να τα βρίσκεις από δω.
              Carpe diem

              Comment


              • #8
                Originally posted by Strawhat Nikos View Post
                τα εχω ολα αλλα δε στα πουλάω...

                νια νια νια !
                Εγω τα εχω ολα πλην των Pokemon και τα πουλαω*.

                *η τιμη ειναι αλλο θεμα για μερικα απο αυτα που ζητας, πουλα κανα νεφρο και το συζηταμε.

                Comment


                • #9
                  Πες τιμές.:kill:
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    δηλαδη κάποιος που έχει τερματίσει το Links awaking και το κρατάει συλεκτικό τι να ζητήσει?

                    εγώ για πάνω απο 1,000 ευρώ θα έμπαινα στο πειρασμό...

                    Comment


                    • #11
                      8 ευρω και πολλά σου είναι.


                      Το minish cap το πουλάει κανένας;

                      Comment


                      • #12
                        Όλα τα games που ζητάς βρίσκονται άνετα σαν cart only μέχρι και 2-3€ έκαστο. Tώρα για τo Metroid 2 complete ετοιμάσου βάλεις το χέρι βαθειά στην τσέπη αλλά με λίγο ψάξιμο βρίσκεται και αυτό σε καλή τιμή- όπως τα πάντα, υπομονή να υπάρχει. Τα υπόλοιπα βρίσκονται εύκολα σε πάρα πολύ καλές τιμές με λίγο ψάξιμο. To Super Metroid cart and box( classic series) σε χάλια κατάσταση μου το πουλούσε ένας μέσω αγγελίας για 50€( περιττό να σ πω πως το πήρα big box complete από ebay για 40 complete)

                        Eγώ τα Mario Land 1-3 τα πήρα πακέτο από ebay σε ΑΑΑ κατάσταση 20κάτι ευρώ. Το link's awakening DX( όταν υπάρχει αυτό δεν έχει νόημα να προτιμήσεις το απλό) το βρίσκεις επίσης σε πολύ καλές τιμές. Επίσης απορώ- λόγω της ηλικίας σου κυρίως- πώς σε ενδιαφέρουν παιχνίδια που πλέον δεν είναι και ο ορισμός του playable( Metroid 2 i'm looking at you) Αν το Metroid 2 ειδικά δεν το είχες παίξει μικρός( που μεταξύ μας όταν το είχα παίξει στο δημοτικό, μιλάω για για 1993-94 τώρα, δε μου άρεσε) πάρτο σε cart να το έχεις να το χαίρεσαι. Τσέκαρε κανά elx το έχω δει πολλές φορές για 3-4€.

                        Φυσικά για τους έχοντες υπάρχει πάντα το παρακάτω
                        Games (PC,PS3,PS4,PSP,XBOX ONE-360,NINTENDO Wii-3DS,ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ), Kάρτες, Toys & Figures, Anime & Manga, Clothing, Ηλεκτρονικές Συσκευές, DVD & Blu-ray

                        Πες τιμές.
                        Altair η περιέργεια σκότωσε τη γάτα
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • #13
                          Βολεύωμαι με cart only.

                          Θέλω είτε πωλητή απο φόρουμς είτε μαγαζί σε Αθήνα, γιατί δεν έχω κάρτες για online αγορές-ακόμα.

                          Τι ενοείς δεν είναι playable;

                          Κορόιδα ψάχνω btw. Άντε ρεεεε!

                          Comment


                          • #14
                            Εννοώ πως οι μηχανισμοί του πλέον έχουν γεράσει, όπως και του Metroid για NES. Είναι games που δε βρίσκω λόγο να τα παίξει κάποιος πέρα από το nostalgia factor, το οποίο φυσικά προϋποθέτει πως έχει ασχοληθεί κάποιος παλιότερα.

                            Μπες στο site www.elx.gr, έχει διεύθυνση, τηλέφωνο( στα Εξάρχεια είναι) και ρώτησε αν έχουν καποιο από αυτά που ζητάς για Gameboy η πήγαινε μια μέρα να τσεκάρεις. Όλο και κάτι θα βρεις πάντως και μην ξεχάσεις να κάνεις και κανά παζάρι. Μη σε απογοητεύει το site, δεν το ανανεώνουν ποτέ. Στο μαγαζί όλο και κάτι θα βρεις.

                            EDIT:
                            Τώρα "κορόιδα" εδώ δε θα βρεις. Ειδικά πλέον οι περισσότεροι που βάζουν αγγελίες για retro σε ελληνικά sites- προβλέπω κι εσύ μελλοντικά- ζητάνε χωρίς λόγο υπερβολικά ποσά συνήθως, γιατί απλά στη λογική τους παλιό= σπάνιο κάτι που φυσικα΄δεν ισχύει. Εδώ τουλάχιστον δεν έχω δει να παίζουν υπερβολικές τιμές από γνωστούς και φίλους. Τώρα από τους γνωστούς "άγνωστους" sellers που πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες άλλο πράγμα
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • #15
                              Δες και εδω: http://www.cfreak.gr/
                              Τελευταια φορα που ειχα παει (στη Δάφνη) ειχε αρκετά cartridges για gameboy.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment

                              Working...
                              X