Announcement

Collapse
No announcement yet.

Halo 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Halo 3

    Ναι,το ξερω πως υπαρχει topic σχετικα με τα gamertags γενικοτερα ομως νομιζω πως θα ηταν καλη ιδεα να γνωριζουμε ποιοι απο εδω μεσα ειναι πιθανοι συμπαικτες στον συγκεκριμο τιτλο και να προσθεσουμε ο ενας τον αλλον στις λιστες επαφων μας.Ειμαι ανοικτος σε ολα τα requests (που δεν εχουν να κανουν με gay sex )στο tag FiOth GR .Jump In.
    <div align="center">

    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

  • #2
    Eίμαι πιθανός συμπαίκτης, jump me in.
    (Tananga)

    Comment


    • #3
      I&#39;ll as sure as hell do that m8.Τους αλλους πολυ ακαταδεχτους τους κοβω...τελος παντων αναμενω κι αλλες απαντησεις.
      <div align="center">

      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

      Comment


      • #4
        Να&#39;με κ&#39;εγω&#33;&#33;&#33;Δειτε signature για το gamertag μου αλλιως VAGF...Με FiOth ηδη παιζουμε...Περιμενουμε κι&#39;αλλους....Ανοικτος σε requests&#33;&#33;&#33;

        Comment


        • #5
          Έλληνες φίλοι του Xbox από όλο τον κόσμο και πληροφορίες σχετικά με την πλατφόρμα και τις υπηρεσίες της.

          Comment


          • #6
            nooto σε λιγο θα εχω εχω live&#33;&#33;

            Comment


            • #7
              H τριλογια ελαβε τελος...τερματισα το halo 3 στο heroic και ενα απο τα &#39;&#39;masterpieces&#39;&#39; του χρονικου των video games &#39;&#39;εκλεισε&#39;&#39;. Καταρχην δεν μου εχει ερθει εδω και μια εβδομαδα η gold card απο το play ( και εχω αρχισει να ανησυχω ) οποτε δεν μπορω να μιλησω για το online. Το campain μου φανηκε ελαφρως μικροτερο απο αυτο των προηγουμενων παιχνιδιων και το heroic αρκετα κατεβασμενο ως προς τον πηχη δυσκολιας . Σεναριακα η ιστορια κλεινει (?&#33;) με εναν πολυ καλο τροπο ωστοσο πολλα πραγματα δεν ξεκαθαριζονται και νεα ερωτηματα βγαινουν στο φως ..παρ&#39;ολα αυτα το παιχνιδι συνεχιζει να ιντριγκαρει σεναριακα ακριβως οπως και το 2. Οκ , για τα γραφικα αναθεωρω τις αποψεις μου καθως παρ&#39;τι υπαρχει το προβλημα το aliasing ο κοσμος ειναι απο τους πιο ομορφους που εχω δει σε video game. Και μιας που ειπα ο κοσμος , το halo 3 ειναι το πιο σωστο παραδειγμα που μπορει να φερει καποιος για ορισει την εξελιξη ενος τιτλου καθως αυτος περναει απο την μια γενια στην αλλη . Εν ολιγοις οι νεες γραφικες δυνατοτητες υπαρχουν οχι για να κανουν τον τιτλο πιο ομορφο αλλα πιο ρεαλιστικο και με τετοια δομη ωστε να βοηθαει τοσο το ΑΙ οσο και τον παικτη να μπορει να &#39;&#39;δημιουργει&#39;&#39; . Καθε δεντρο , καθε πετρα καθως και οποιοδηποτε κομματι του κοσμου μπορει να χρησιμοποιηθει απο τον παικτη ωστε να αλλαξει την τροπη των πραγματων. Μεσες ακρες ο πανεμορφος αυτο κοσμος που παλιοτερα δεν μπορουσε να δοθει με αυτον τον τροπο , υπαρχει για να αλλαζει τις δομες του gameplay σε σχεση με το παρλθον κανοντας την εμπειρια των μαχων πολυ πιο εντονη. Να αναφερω επισης πως ολη η σειρα αποτελει μια απο τις καλυτερες εμπειριες που εχω ζησει ως gamer :icon_twisted:

              Αυτα... α τωρα παιζω στο legendary που ειναι ενας πραγματικος παραδεισος...γενικα θα το προτεινα σε οσους εχουν ασχοληθει με το heroic των προηγουμενων τιτλων αφου ριξανε το συγκεκριμενο setting στο 3... Ναι ειναι πολυ δυσκολο αλλα και σκετη απολαυση... Αντε να ερθει η gooold

              ΥΓ Τελικα δεν εχασα το μαθημα της τεταρτης λογω κακοκαιριας οποτε απο αυριο την εχω βαψει...διαβασμα&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

              Comment


              • #8
                Το campain μου φανηκε ελαφρως μικροτερο απο αυτο των προηγουμενων παιχνιδιων και το heroic αρκετα κατεβασμενο ως προς τον πηχη δυσκολιας . Σεναριακα η ιστορια κλεινει (?&#33;) με εναν πολυ καλο τροπο ωστοσο πολλα πραγματα δεν ξεκαθαριζονται και νεα ερωτηματα βγαινουν στο φως ..παρ&#39;ολα αυτα το παιχνιδι συνεχιζει να ιντριγκαρει σεναριακα ακριβως οπως και το 2.[/b]
                Σωστά, κι αυτό οφείλεται στους brutes κυρίως. Btw, δεν ξέρω αν είδες το βιντεάκι μετά τα ending credits... ;)
                Τέλος και τα skulls, τα κρυμμένα easter eggs κτλ. αξίζουν ΙΜΗΟ.
                NDS themes

                Comment


                • #9
                  Ναι το ειδα ... απλα απ&#39;οτι ξερω υπαρχει ενα επιπλεον κομματι που το βλεπεις μονο στο legendary , οποτε προς το παρον δεν μπορω να μιλησω για &#39;&#39;τελος&#39;&#39;. Ανεξαρτητα ωστοσο με το αν το επιπλεον video αφηνει υπονοουμενα , το βασικο story εχει αφησει ανοιχτα καποια θεματα τα οποια βεβαια δε ξερω αν θα &#39;&#39;λυθουν&#39;&#39; με sequel μιας και με μιλαμε για τριλογια.

                  Ναι οι brutes ειναι ενα θεμα. Anyway μπορει να το δοκιμασαν και για να διευκολυνουν τους νεους στη σειρα , παρ&#39;ολα αυτα το legendary κραταει καλα και με το παραπανω.

                  Comment


                  • #10
                    Ναι αυτό λέω, στο legendary το δείχνει. Βασικά αλλάζει άρδην τα δεδομένα και φέρνει ακόμα περισσότερες απορίες και αγωνία για...δεν μπορώ να πω περισσότερα


                    Τώρα για την ιστορία υποθέτω μιλάμε για Flood, για τα κρυμμένα terminals και ναφορές στους &#39;&#39;Our Fathers&#39;&#39; κτλ; όντως κι εκεί δεν έκλεισαν κάποια κενά.
                    Τέσπα το όλο Ηalo-verse σηκώνει ωραία συζήτηση,ίσως στο αντίστοιχο τόπικ.
                    NDS themes

                    Comment


                    • #11
                      <div class='quotetop'></div>
                      Τώρα για την ιστορία υποθέτω μιλάμε για Flood κτλ;[/b]
                      Ναι αυτο εννοω...οπως και η σταση των φυλων εκτος των elites μετα τα γεγονοτα του τιτλου...

                      <div class='quotetop'></div>
                      για τα κρυμμένα terminals και ναφορές στους &#39;&#39;Our Fathers&#39;&#39; [/b]

                      Ναι , ως προς τις διαφορες αναφορες που τελικα σε αφηνουν να υποθετεις χωρις να ξεκαθαριζουν (κατι το οποιο υπαρχει απο το πρωτο παιχνιδι )... Περιμενω να δω τι θα γινει και στο legendary για να μπορω να πω κατι πιο συγκεκριμενο...


                      <div class='quotetop'></div>
                      Τέσπα το όλο Ηalo-verse σηκώνει ωραία συζήτηση,ίσως στο αντίστοιχο τόπικ.[/b]
                      True , υπαρχει πολυ ψωμι και μπορει να γινει πολυ ωραια κουβεντα.

                      Comment


                      • #12
                        το παραθέτω εδώ επειδή πιστεύω έχει περισσότερο σχέση:

                        Multiplayer Patch for Halo 3 is Out
                        SHORT CHANGE LIST

                        (There are many, many more items in the change list which are not being published here, to prevent potential abuse, but none of these are major items.)

                        *M?l?e contests have been rebalanced
                        *Dying while performing a m?l?e or weapon lunge will no longer accelerate the dead player
                        *The Elite Commando shoulder armor variant has been unlocked for all players
                        *Improved the ?Prefer Good Connection? option
                        *Added backend hopper support for DLC custom game variants
                        *Fixed a problem with the Theater when a player tried to view a saved film for a DLC map he or she doesn?t own
                        *Fixed a UI error in the Theater when a party leader selects a film that is invalid for a party client
                        *Fixed a bug that under rare conditions could allow a BXB sequence
                        *Fixed a Dirty Disc Error that could occur when loading the same DLC map twice in a row
                        *Added a visible version string to the Halo 3 main menu
                        [/b]

                        πλήρης λίστα αλλαγών εδώ:
                        http://www.bungie.net/News/content.aspx?ty...pnews&cid=13280
                        NDS themes

                        Comment


                        • #14
                          Oh,thats why we love you Boy ;)
                          <div align="center">

                          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                          Comment


                          • #15
                            Ελαβε τελος και το legendary του halo 3. Ενας πραγματικος παραδεισος μιας και το ευχαριστηθηκα πολυ περισσοτερο απο το heroic. Ειναι το καλυτερο setting για να παιξει καποιος τον τιτλο προκειμενου να βιωσει ολο το μεγαλειο ειδικα στην περιπτωση που εχει ασχοληθει με τους προηγουμενους τιτλους στα πιο υψηλα επιπεδα δυσκολιας.. Το μονο σημειο που πραγματικα πιστευα οτι δε θα το βγαλω ποτε ηταν στην tsavo highway εκει που πεφτουν απειροι brutes απο τα phantoms...btw καλυτερη πιστα ever the covenant. Απο το επιπλεον κομματι του τερματισμου δεν καταλαβα παντως ακριβως τι...

                            Λογικα θα υπαρξουν και αλλα playthroughs μιας και το campain ειναι υπεροχο + terminals + ολα τα skulls και σιγουρα online.

                            Comment

                            Working...
                            X