Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πως μπορω να μπλοκαρω το Windows live messenger??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πως μπορω να μπλοκαρω το Windows live messenger??

    θελω να μποκαρω το WLM σε ενα PC με Windows server 2003 edition χωρις να φαινετε κανενα ιχνος ομως.. Αν μπλοκαρεις τα ports που δοκιμασα δε δουλευει και ο browser οποτε φαινετε..


    Αny ideas απο τους χακεραδες του φορουμ..??? B) B)

  • #2
    Γιατι δεν το σβηνεις απλα απτον πινακα ελεγχου > προσθαφαιρεση προγραμματων ?

    Comment


    • #3
      Γιατι δεν το σβηνεις απλα απτον πινακα ελεγχου > προσθαφαιρεση προγραμματων ?
      [/b]
      Γιατι μαλλον θα το καταλαβει οτι λειπει κατι...

      Οχι δε θελω να κανω καμια κομπινα, το msn της αδερφης μου θελω να μπλοκαρω για διαφορους λογους.. B) B) απλα θελω ενα τροπο να υπαρχει κανονικα αλλα να μη μπορει να κανει sign-in με τιποτα.

      Comment


      • #4
        Βάλε εναν firewall και κλείσε τα δικαιώματα πρόσβασης στο WML αμα το θες too much. Αυτό μπορεί να γίνετε και με το firewall των windows (αν έχουν που δεν νομίζω ).

        Comment


        • #5
          Lol, θέλεις να τη σπάσεις στην αδελφή σου ή μου φαίνεται;

          Comment


          • #6
            Από τι κατάλαβα απλά πρέπει να είναι μαθήτρια και αντί να διαβάζει κάθεται όλη μέρα και μιλάει με τις φίλες της στο μου-σου-νου.
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #7
              Εγω πονταρω στο οτι ανταλλαζει αρχεια στο MSN και του τρωει πολυτιμο bandwidth .

              Comment


              • #8
                Lol, θέλεις να τη σπάσεις στην αδελφή σου ή μου φαίνεται;
                [/b]
                Κατι τετοιο.. και επειδη μπορω...

                Αυτο με το firewall το σκεφτηκα αλλα θα φαινετε στο PC, ψαχνω κατι σα rule στο registry η στο firewall του router που να το μπλοκαρει χωρις να φαινεται τιποτα..

                Mess with the best...

                Εγω πονταρω στο οτι ανταλλαζει αρχεια στο MSN και του τρωει πολυτιμο bandwidth .
                [/b]
                Το βρηκες!! και εγινε χαμος σημερα γιατι κατεβαζα torrent επαιζα και live και ειχε γονατισει η γραμμη για της βλακειες με το msn...

                Comment


                • #9
                  Εγω λεω να συνηθισεις να μοιραζεσαι τη γραμμη σου.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #10
                    Οχι δε θελω να κανω καμια κομπινα, το msn της αδερφης μου θελω να μπλοκαρω για διαφορους λογους.. [/b]
                    ατακτη αδερφουλα...

                    αντικατεστησε το με καποια εκδοση που να μην δουλευει,!!!, η που να κολλαει το PC ετσι θα βρεις καποια αιτια να το απεγκαταστησεις μετα.

                    Comment


                    • #11
                      Κατι τετοιο.. και επειδη μπορω...

                      Αυτο με το firewall το σκεφτηκα αλλα θα φαινετε στο PC, ψαχνω κατι σα rule στο registry η στο firewall του router που να το μπλοκαρει χωρις να φαινεται τιποτα..

                      Mess with the best...
                      Το βρηκες!! και εγινε χαμος σημερα γιατι κατεβαζα torrent επαιζα και live και ειχε γονατισει η γραμμη για της βλακειες με το msn...
                      [/b]

                      είσαι μεγάλη ΚΟΥΦΑΛΑ....

                      Carpe diem

                      Comment


                      • #12
                        Eχω δει pic της αδερφης του στα μπουζουκια σε αναλυση 1600 x 1200 και εχω να πω πως ειναι πολυ ωραιο κοριτσι.
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #13
                          Eχω δει pic της αδερφης του στα μπουζουκια σε αναλυση 1600 x 1200 και εχω να πω πως ειναι πολυ ωραιο κοριτσι.
                          [/b]

                          A τελεια μηπως εχεις το msn της? :icon_twisted:

                          Comment


                          • #14
                            ποστάρετε καμιά εικόνα της...
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #15
                              Φιλαρακι μου, τα χαιρετησματα μου στην αδερφη σου!!!!!!!

                              (τι ξυλο θα φαμε...)
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment

                              Working...
                              X