Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλυτερο Online Multiplayer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλυτερο Online Multiplayer

    Πιστευω πως μακραν υπερεχει το gears αλλα θελω να ακουσω και αλλες αποψεις...

  • #2
    Team Fortress 2 Αυτο ξερω, αυτο εμπιστευομαι.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      gears of war
      call of duty 4

      For the motherfukin' win..

      Comment


      • #4
        counter strike (πω είχα πορωθεί πέρσι)
        dota στο battlenet(πορώνομαι με φίλους)
        unreal tournament 2004(ΠΟΡΩΣΗ)
        και το team fortress 2 από τα βίντεο που έχω δει πρεπεί να είναι τρομερό
        Eimai grousouzis

        Comment


        • #5
          gears of war
          call of duty 4

          For the motherfukin' win..


          [/b]
          Koιτα λογο του οτι σε εβλεπα να παιζεις συνεχως το COD4 πηγα και το νοικιασα για να δω τι παιζει, και μαλιστα με λιγο φοβο διοτι τα χρηστουγεννα προτημησα το Fifa απο το COD4 οποτε σε περηπτωση που θα ταν καλο θα ειχα διαπραξει μια μεγαλη.... καταλαβενετε, τελικα δεν με ικανοποιησε καθολου, το multiplayer μερος το campain δε το αγγιξα, τα γραφικα ηταν μετρια, οι μαχες ηταν λιτοτατες και δεν μου δημιουργησε κανενα ενδιαφερον ασε που χε κανει και copy paste το Halo3 στη λειτουργηκοτητα του multplayer.

          Comment


          • #6
            Gears of War:Κατι κατα πολυ διαφορετικο απο οποιαδοιποτε αλλη προταση αν και σηκωνει αρκετη βελτιωση οσον αφορα το interface και match finding.
            Halo 3:Σχεδον τελεια ισορροπια στο gameplay και το καλυτερο online interface που εχω δει.

            Υπαρχουν κι αλλα πολυ ενδιαφεροντα απλως τα δυο προαναφερθεντα με απασχολουν αυτον τον καιρο.
            <div align="center">

            "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

            Comment


            • #7
              To CS μακράν&#33;

              Comment


              • #8
                Call of duty 4 και Resistance:FOM

                @ΦΥΓΕ 114 ειναι λιγο δυσκολο να το συνηθισεις οταν επαιζες πιο arcade fps.Και εγω το ιδιο επαθα και δεν μου εκανε στην αρχη ιδιαιτερη εντυπωση,ειδικα ο χειρισμος.Οταν επαιξα αρκετες ωρες κολλησα ασχημα.
                Τα γραφικα ειναι καλα εως πολυ καλα.Οχι τρομερα αλλα ουτε και μετρια.

                Comment


                • #9
                  Cod4 χαλαρά. Το έχουμε λιώσει, στήνουμε lan party πάνω στο δίκτυο του πανεπιστημίου και παίζουμε καθένας από το δωμάτιό του (σε halls of residence του πανεπιστημίου). Μιλάμε για πολύ λιώσιμο.

                  Στα τεχνικά τώρα, πολύ καλύτερο από το δεύτερο της σειράς, πιο ρεαλιστικό από τα unreal-like (μεγάλο συν κατά την γνώμη μου), πολύ καλά γραφικά και εξαιρετικά ισορροπημένο gameplay. Στα μείον, κάποιες λειτουργίες που θα μπορούσε να έχει όπως το κόλλημα με πλάτη στον τοίχο, το να μπορείς να βγάλεις μόνο την κάνη του όπλου στην πόρτα και να πυροβολήσεις στα τυφλά etc.

                  Comment


                  • #10
                    παντως περημενω με αγωνια και το Army Of Two μακαρι να ναι τοσο καλο οσο το παρουσιαζουν...

                    Comment


                    • #11
                      To CS μακράν&#33;
                      [/b]
                      ....................................
                      <div align="center">

                      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                      Comment


                      • #12
                        Μario Kart DS μακράν&#33;&#33;&#33;
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • #13
                          Call of Duty Series και πιο συγκεκριμένα το πιο πρόσφατο της σειράς,το 4ο.

                          Starcraft.Τελεία.

                          Warcraft 3 και τα άπειρα mods του (DotA,Run Kitty Run,Pudge Wars,WoW Arena και δεκάδες ακόμα).

                          Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                          Comment


                          • #14
                            Age Of Empires και σ&#39;όποιον αρέσει να&#39;ουμ
                            Unreal / Arena shoot&#39;em&#39;ups


                            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                            Comment


                            • #15
                              Battlefield 2
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment

                              Working...
                              X