Announcement

Collapse
No announcement yet.

To Wii Fit στην Ελλαδα, στο νέο κατάστημα της Fnac

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To Wii Fit στην Ελλαδα, στο νέο κατάστημα της Fnac

    Το θεωρησα αρκετα σημαντικο και ειπα να ανοιξω νεο topic για να το δουν ολοι.

    http://www.fnac.gr/index.asp?pathID=1_2_99&art=681

    Γιορτάστε μαζί μας!

    Γιορτάστε μαζί μας το άνοιγμα του νέου μας καταστήματος στη Γλυφάδα το Σάββατο 19 Απριλίου με μοναδικά enents! Νίκος Πορτοκάλογλου live, Σώτη Τριανταφύλλου, το νέο παιχνίδι της Nintendo, Wii Fit και ο Σποτ σας περιμένουν!

    [...]

    ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

    Avant Premiere Wii Fit !

    Η ώρα για να σηκωθείτε από τον καναπέ έφτασε! Η γυμναστική και η καλή φυσική κατάσταση συνδυάζονται με την τεχνολογία χάρη στο νέο παιχνίδι, Wii Fit που κυκλοφορεί επισήμως στις 25 Απριλίου!

    Ελάτε στη Fnac και παίξτε πρώτοι απ? όλους το Wii Fit , κάντε αερόμπικ, γιόγκα και ισορροπία υπό την καθοδήγηση του παιχνιδιού! Διασκεδάστε, ενώ ταυτόχρονα αποκτάτε καλύτερη ισορροπία, καίτε λίπος και τονώνετε τους μύες σας! Και όσοι προ-παραγγείλετε το Wii Fit, κερδίζετε μοναδικά δώρα αποκλειστικά από τη Fnac !

    Ώρα έναρξης: 15.00

    ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας[/b]
    Σχετικά με το νεο καταστημα:
    Το δεύτερο κατάστημα της Fnac ανοίγει στις 10 Απριλίου επί των οδών Σ. Καράγιωργα 4 & Λαζαράκη, σε ένα κτίριο τεσσάρων επιπέδων, συνολικής επιφάνειας 2.000 τ.μ.[/b]
    Do a barrel roll!

  • #2
    Σήκω από τον καναπέ σου ρε κοιλαρά!!!! Πάρε και Πλαίσιο στην περίπτωση που η Γλυφάδα σου πέφτει μακριά:

    http://www.plaisio.gr/promo.aspx?show=wiifit

    Wii Fit + Rampidis = Fun (για τους υπόλοιπους )

    Comment


    • #3
      OWNED, ιδεα δεν ειχα. Ωραια ή σημερα ή αυριο λεω να παω μια βολτα απ'το mall.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        Να κανονίσουμε για αύριο στις 12:00 στο Mall? Είναι η "Μεγάλη Παρουσίαση όπως αναφέρουν στο site, μπορεί να είναι και ο Κώστας Φραγκολιάς για να του πάρουμε αυτόγραφο (εμετική σκέψη)!!!!!!!!&#33 ;!!

        Comment


        • #5
          Kρίμα που δεν θα έχει αντίστοιχο event και στη Θεσ/νίκη.Αλήθεια η Λάρισσα που κολάει?
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #6
            Είμαι ο μόνος που το Wii Fit του φαίνεται βλακεία;
            https://www.emulator-zone.com
            I am an iteration closer to my desired solution!
            The World Ends With You

            I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
            Castlevania Lords of Shadow

            I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
            Hyperdimension Neptunia

            Comment


            • #7
              Είμαι ο μόνος που το Wii Fit του φαίνεται βλακεία;
              [/b]
              Xreiazomaste pragmatika mia tetoia sizitisi gia akoma mia fora ??



              Comment


              • #8
                Δε θα'λεγα οτι εισαι ο μονος, αλλα το συγκεκριμενο προιον αποτελει μια ευκαιρια για να κουνηθουν καποιοι που υπο αλλες προυποθεσεις δε θα το καναν ποτε. Το οποιο νομιζω... ειναι καλο
                https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

                H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

                Comment


                • #9
                  Είμαι ο μόνος που το Wii Fit του φαίνεται βλακεία;
                  [/b]
                  Βλακεία δεν είναι.
                  Αδιάφορο για την πλειοψηφία των πιο ψαγμένων gamer ίσως (κι εμένα αδιάφορο μου είναι), αλλά βλακεία δεν είναι και μάλιστα καθόλου, ο μόνος που μπορεί να κρίνει εάν είναι βλακεία το Wii Fit ή όχι, είναι στη τελική το δημογραφικό στο οποίο το παιχνίδι εξ αρχής απευθυνόταν, το να κρίνουμε εμείς το Wii Fit σαν τίτλο, είναι σα να κρίνουμε τη φρουτόκρεμα της Γιώτης για τα δίχρονα.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • #10
                    είναι σα να κρίνουμε τη φρουτόκρεμα της Γιώτης για τα δίχρονα.
                    [/b]
                    Η οποία τα σπάει
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #11
                      Βασικα νομιζω οτι κι εμεις μπορουμε να το κρινουμε σα καταναλωτες. Ειχα μια πολυ μικρη επαφη χτες αλλα πραγματικα μ'αρεσε. Το να στεκεσαι στο ενα ποδι και να προσπαθεις να κινεις το σωμα σου ωσστε να κρατησεις το κεντρο βαρους σου στη μεση, ειχε τη πλακα του και ηταν και αρκετα δυσκολο. Προσωπικα μ'αρεσε και σκευτομαι να το παρω. Αν ηταν λιγο φθηνοτερο, 80? ας πουμε δε θα το σκεφτομουνα. Ισως ειναι μια ευκαιρεια να κοιταξω λιγο τη φορμα μου. Δε μιλαμε για οργανο γυμναστικης που θα σε κανει να καψεις πολλες θερμιδες ομως εχει απαιτησεις απ'το σωμα σου απ'οτι ειδα και σιγουρα βοηθαει τη φυσικη σου κατασταση αν αφιερωσεις καθημερα καποιο χρονο. Πιστευω οτι το σκοπο του τον πετυχαινει.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #12
                        Αν ηταν λιγο φθηνοτερο, 80? ας πουμε δε θα το σκεφτομουνα.
                        [/b]
                        Ok...αναγκάστηκα να το διαβάσω δυο φορές για να συλλάβω τι εννοείς...και έψαξα να βρω την τιμή. Αστειεύονται, έτσι; 100?? Ο ΦΠΑ μάλλον έφτασε το 100% στη χώρα μας αν οι Ιάπωνες δίνουν 54? για την ίδια σανίδα.
                        Σου προσφέρω το δικαίωμα αγοράς του Οπούνα.

                        Comment


                        • #13
                          Δε θα'λεγα οτι εισαι ο μονος, αλλα το συγκεκριμενο προιον αποτελει μια ευκαιρια για να κουνηθουν καποιοι που υπο αλλες προυποθεσεις δε θα το καναν ποτε. Το οποιο νομιζω... ειναι καλο
                          [/b]

                          Eίναι και αυτό ένα μέσο που είναι όμως αρκετά ακριβό .
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • #14
                            Πάρα πολύ ακριβό τόσο που ενώ θέλω να το πάρω μου το απαγορεύει η τιμή.
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • #15
                              Εδώ θα συμφωνήσω με τον Loggo. Εξάλλου οταν είχε γίνει η ανακοίνωση στην Ε3 το είχα πεί (μα πόσο μπροστά είμαι!! ) οτι μπορεί σε μας η ανακοίνωση να φάνηκε απο αδιάφορη εώς χαζή και να λέγαμε οτι η παρουσίαση της Ν ήταν μάπα αλλά σαν ιδέα θα πιάσει πολλά κυρίως σε άλλα δημογραφικά (non gamers,casuals)

                              Βασικα νομιζω οτι κι εμεις μπορουμε να το κρινουμε σα καταναλωτες. Ειχα μια πολυ μικρη επαφη χτες αλλα πραγματικα μ'αρεσε. [/b]
                              Ρε συ ramp μην κάνεις το λάθος και συγκρίνεις τον εαυτό σου με τον loggo, εμένα και τους περισσότερους απο δω μέσα! Εσύ ανήκεις σε διαφορετικό δημογραφικό! casual (μην πω non gamer και γίνω κακός!! )
                              /me τρέχει να παιξει barbie racing!!!

                              είναι σα να κρίνουμε τη φρουτόκρεμα της Γιώτης για τα δίχρονα.[/b]
                              Προσκυνώ!
                              I attack sharks
                              when i smell them bleed
                              I dont go swimming
                              water just wants to be around me.

                              Comment

                              Working...
                              X