Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αll about food

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αll about food

    Ειναι το τοπικ μας, το χω καταλαβει εδω και καιρο απο το post your pic, ψιλοι κοντοι ξανθοι ηξ μελαχρινοι ολοι εχουμε τα κιλακια μας, αυτο το τοπικ δε δημιουργητε για να μιλησουμε για φαγητο καλο και που θα το βρουμε , οοοοοοοοοοοοοοοχι, εχει να κανει με εμπειριεα απο φαγητο που φαγαμε μεχρι σκασμου, που τσακιζαμε τα ζαντακ αμεσως μετα, με απιστευτες συνταγες καλες η βρωμικες, ενα τοπικ για να νιωσει η κικου τι σημαινει αντρας, και πως τσακιζει ο αντρας τα παιδακια και ενοειτε οχι με χαζομαζαιροπιρουνα!

  • #2
    Εγώ τρώω σα βόδι και μετά τα ΚΑΙΩ, ΟΛΑ, γιατί έχω και πολύ δουλευταρά μεταβολισμό ναουμ.

    Comment


    • #3
      καλά στο φαγητό δεν έχω κάνει τίποτα τρελές κραιπάλες αλλά στα γλυκά το έχω τσακίσει το θέμα.για να κάνω λοιπόν μια αρχή:

      2 κουτιά πουράκια Caprice από τα μεγάλα μέσα σε 25 λεπτά και αμέσως μετά 2 πακετάκια πτι μπερ σοκολάτα.μετά από μισή ώρα που μου πέρασε το φούσκωμα 2 3bit και μία σοκοφρέτα.έχω κάνει κι άλλα αλλά τώρα δε μου'ρχονται.
      Carpe diem

      Comment


      • #4
        Αχχχ βαχ βαχ μπου χου και κρατήθηκα όλη μέρα τότε Μεγάλο Σάββατο ενώ μέχρι και την Κυριακή του Πάσχα κρατιόμουν να μην φάω και πεταχτεί η μπάκα αλλά δεν μπόρεσα το μαμημένο το στομάχι αργά μετά τα μεσάνυχτα τα πήρε στην κράνα και βάρεσε τα τύμπανα <<χώσε φαί μαλάκα>>άκουσα την σκέψη μου να μου μιλάει και τότε έκατσα κάτω και του έδωσα να καταλάβει.Δεν τα έβαλα στην σειρά.Άνοιξα το σακκούλι και έβαζα μέσα ότι έβλεπαν τα ρημάδια τα ερίδια μ&#39; αρνάκι,τυρί,ντομάτα,μαρούλι,προφιτερολ,μήλο,κοκκάκ ια και κτλ κτλ.

        Με αυτά και μ&#39;αυτά αφού χόρτασα το μετάνιωσα και μόλις είδα τα σύνορά μου να επεκτείνονται βάρεσα στο καθρέπτη τον εαυτό μου λέγοντας μα καλά (πόσα κιλά μαλάκας είσαi?)Πάρε πέντε τώρα.

        Πωπω πως θα βγω έξω?Πως θα μετράω πισινούλια τώρα με τον Μπάρμπα Βασίλη να μου κάνει παρέα Ανοιξιάτικα?Πως θα ανέβω την ανηφόρα που δεν μπορώ να κουνήσω βήμα και χρειάζομαι καρότσι για μεταφορά?Πως θα ψωνίζομαι στον καθρέπτη τώρα που την έχω στον έκτο μήνα?

        Πώς?Πώς?Πως θα ζήσω τώρα πως?Πως θα προσελκύσω την μακρινηηηηηηηηηή γειτόνισσα αφού δεν μπορώ να δω το παλαμάρι που μου παίζει hide and seek?Μα πως θα καταφέρω να σε ψήσω Kiku να με προτιμήσεις?



        Μα πόσο μαλάκας πρέπει να είμαι που επειδή τα ξύνω ώρες ώρες και βαριέμαι τρομερά κάθομαι και ποστάρω ότι να ναι κι όπου να ναι που δεν μου κόβει και πολύ για να δείξω ότι είμαι κάποιος?

        Kiku σε γουστάρω τρελλά κι αν με αρνηθείς θα πάω να κάνω ποστ στις<<πρόσφατες αγορές>> 15 προφυλακτικά μεγάλης εμβέλειας γιατί είμαι άσφαιρος και δεν με θέλουν οι γυναίκες...

        ΕΛΕΗ ΕΣΤΕ

        Καλή συνέχεια στο ξύσιμο παίδες...

        Κάντε με ένα Ban να δροσιστώ τώρα που κάηκα από τον ήλιο...

        Κια μία παρατήρηση: το πόστ αυτό γράφτηκε στα 26,53 FPS με dynamic lighting effects.

        Comment


        • #5
          Οι άντρες με πιασίματα είναι σέξυ...
          Now Playing:

          Vampire: The Masquerade Bloodlines

          Comment


          • #6
            Εγω μπορω να φαω τρελες ποσοτητες junk food και hamburgers αλλα δε μπορω να τελειωσω δευτερο σουβλακι με τιποτα δεν ξερω γιατι..

            Μια φορα στα Fridays εγω με ενα φιλο μου εχουμε φαει 5 πιατα διαφορετικα.. Και στα Mc donalds εχω φαει 2 big mac 2 Mc Bacon 1 πατατες 1 cheese και εφαγα και παγωτο μετα.. ;) Αλλα γενικα τα εχω κοψει αυτα και προσπαθω να τρωω οσο γινεται πρωτεινουχα φαγητα χωρις λιπαρα, βεβαια καμια φορα τσακιζω και μια ολοκληρη pizza hut με αφρατη ζυμη μεγαλη και μετα δε μπορω να κουνηθω για 2 ωρες.. B) B)

            Comment


            • #7
              Εγω μπορω να φαω τρελες ποσοτητες junk food και hamburgers αλλα δε μπορω να τελειωσω δευτερο σουβλακι με τιποτα δεν ξερω γιατι..

              Μια φορα στα Fridays εγω με ενα φιλο μου εχουμε φαει 5 πιατα διαφορετικα.. Και στα Mc donalds εχω φαει 2 big mac 2 Mc Bacon 1 πατατες 1 cheese και εφαγα και παγωτο μετα.. ;) Αλλα γενικα τα εχω κοψει αυτα και προσπαθω να τρωω οσο γινεται πρωτεινουχα φαγητα χωρις λιπαρα, βεβαια καμια φορα τσακιζω και μια ολοκληρη pizza hut με αφρατη ζυμη μεγαλη και μετα δε μπορω να κουνηθω για 2 ωρες.. B) B)
              [/b]

              ΜΙΑ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...πρέπει να σε μυήσουμε αγόρι μου...
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #8
                LOL μια, ελεος, τι να πεις, νεοι...
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #9
                  Τωρα πρόσεξα ότι μιλάει για οικογενειακή...΄λολ
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #10
                    LoL ΕΝΑ σουβλάκι;
                    Που να ήξερε.

                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #11
                      Καλα στο σουβλακι ειμαι μεγαλος noobas ολοι μου το λενε... Pizza hut οποιος μπορει να φαει παραπανω απο μια οικογενειακη με αφρατη ζυμη δεν ειναι ανθρωπος απλα..

                      Comment


                      • #12
                        *challenger appears*

                        Btw χθες βγηκα σε ενα πολιτικο και οταν λεμε εσκασα, ΕΣΚΑΣΑ .

                        Οσο και αν μ αρεσει αυτη η κουζινα ειναι απιστευτα βαρια και σαν να μη μας εφταναν αυτα επεσαν και γλυκα στο τελος (+αργιλες για τη σαπιλα της υποθεσης).

                        Γυρω στις 11 πρεπει να ειχα σταματησει το φαι, αλλα ως τις 4 ημουν πρησμενος τρελα .

                        Comment


                        • #13
                          Εγώ μεγάλες ποσότητες δεν μπορώ να φάω με τη καμία.
                          Αντιθέτως, μπορώ να περάσω μέρες ολοκληρες με κρακεράκια και τσάι
                          (ή και σκέτο τσάι στα ζόρικα )
                          Now Playing:

                          Vampire: The Masquerade Bloodlines

                          Comment


                          • #14
                            Εγώ μεγάλες ποσότητες δεν μπορώ να φάω με τη καμία.
                            Αντιθέτως, μπορώ να περάσω μέρες ολοκληρες με κρακεράκια και τσάι
                            (ή και σκέτο τσάι στα ζόρικα )
                            [/b]
                            Tελεια ποτε θες να σου κανω το τραπεζι?

                            Comment


                            • #15
                              Κάτι άτομα σαν την Κίκου φταίνε που έχει παγώσει η ελληνική οικονομία
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment

                              Working...
                              X