Announcement

Collapse
No announcement yet.

Summer Meetin(s)'

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Summer Meetin(s)'

    (Τα έσοδα αυτού του topic θα διατεθούν σε φιλανθρωπικούς σκοπούς)

    Λοιπόν. Το καλοκαίρι ήρθε, οι περισσότεροι από σας υποθέτω έχετε τελειώσει την εξεταστική και επιθυμείτε να κάνετε ένα διάλειμμα από το σκληρό λιώσιμο στις καφετέριες, να δείτε φίλους, γονείς, παιδιά κ.λ.π.
    ΑΛΛΑ. Πρέπει να πάω για ψώνια και επειδή το να κουβαλάς ψώνια είναι κουραστικό, χρειάζομαι κάποιους να το κάνουν (κατά προτίμηση λευκούς για να μην μας πουν και ρατσιστές)
    Έτσι λοιπόν με το καταχθόνιο μυαλό μου σκέφτηκα,να κάνω ένα topic και καλά για meeting, με απώτερο σκοπό το προσωπικό κέρδος.
    [hypnosis]Kαι τώρα θα κοιμηθείτε, και όταν ξυπνήσετε, θα έχετε ξεχάσει όσα διαβάσετε[/hypnosis]

    (9 ώρες μετά)

    Γεια! Ο τίτλος του topic τα λέει όλα. Έχω την εντύπωση ότι πολλοί το ήθελαν, κι έτσι είπα να κάνω την αρχή.
    Φυσικά τόπος που θα λάβει χώρα είναι η Αθήνα γιατί εκεί μένω. Μπορούμε να πάμε βόλτα/καφέ/φαί/κινηματογράφο/whatever και το meeting θα μπορούσε να γίνει πρωί/μεσημέρι/απόγευμα/βράδυ/νύχτα, αλλά δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα και σε διαφορετικού είδους προτάσεις (και δεν αναφέρομαι στο sex). Σκέφτομαι για κέντρο της Αθήνας, μιας και υποθέτω ότι θα βολεύει τους περισσότερους.
    Προτείνετε μέρος, μέρα, ώρα, που σας βολεύει γιατί εγώ είμαι αργόσχολος και μπορώ τις περισσότερες μέρες.

    Υ.Γ: Μια πρωτοποριακή ιδέα θα ήταν να χορέψουμε γύρω από το κεντρικό συντριβάνι στο Σύνταγμα κρατώντας DS's. Γυμνοί.
    "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

  • #2
    Ωραια ιδεα. Προτεινω να παμε στο Mall, να φαμε στα hooters, να πιουμε και κανενα καφε και μετα να δουμε ταινιουλα στα village. Χμμ, ισως οχι πολυ καλο για τη τσεπη...

    Παντως εγω ειμαι διαθεσιμος μεχρι εξαντλησεως αποθεματων, απο αυτη τη παρασκευη και για καμια εβδομαδα περιπου. Μετα φευγω.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      Προς θεου, καλοκαιρι ειναι.
      Ενα ειναι το meeting point και λεγεται ΠΑΡΑΛΙΑ.

      Comment


      • #4
        Αν παει το forum παραλια, θα παει η παραλια στο mall.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #5
          μέσα είμαι.κανονίστε.προς θεού όχι παραλία.δε θα αντέξω να δω το Ραμπίδη γυμνό.
          και πιθανόν δε θα αντέξει κι αυτός εμένα χα χα.
          Carpe diem

          Comment


          • #6
            Παμε στο Ble? ειναι το αγαπημενο μου!

            Comment


            • #7
              Δε θα μαι τελειος γυμνος, θα φοραω ενα καπελο για τον ηλιο.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #8
                Ενδιαφερον μου ακουγεται, αλλα αυθημερον θα ηταν κουραστικο να παω Αθηνα και να γυρισω.

                Edit: Μπορω να πω και στον Irvine να μεινουμε σε ενα σπιτι που εχει ο πατερας του, αν θα θελει να παει κι αυτος. Αλλα αν γινεται ας κανονισουμε αυτες τις δυο εβδομαδες.
                My blog:Doppel's Den

                Comment


                • #9
                  Δε θα μαι τελειος γυμνος, θα φοραω ενα καπελο για τον ηλιο.
                  [/b]

                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #10
                    πιστεύω καλό θα ήταν να πει ο καθένας ποιες μέρες μπορεί ουτώς ώστε να βρούμε μια κοινή πορεία αλλιώς δεν το βλέπω να πραγματοποιείται.
                    εγώ μπορώ κάθε μέρα όλη μέρα.μέχρι και τέλος Ιουλίου λογικά.μετά μάλλον πιάνω δουλειά ξανά.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #11
                      Δεν υπάρχει το Mall, ο μόνος λόγος ύπαρξής του είναι το OutRun 2, αν υπάρχει ακόμα δηλαδή. Πάμε ψαροταβέρνα για θαλασσινά, με τον Ραμπίδη να φοράει μόνο το καπέλο θα φάμε τσάμπα. Κι αν θέλετε πάμε για βραδινή προβολή σε κάνα θερινό σινεμαδάκι, με χυμό Amita και ξεροψημένο καλαμπόκι με αλάτι στο χέρι.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #12
                        Χαχα γι αυτο σε παω. Μονο ο Λινκ εχει μπει στο κλιμα που απαιτουν οι περιστασεις.
                        Καλα κανεις δεν αναφερει την παραλια; Καταλαβα, κατι τα κομπλεξ σας, κατι πως φαγατε εναν σκασμο σουβλακια και φετος, σας πιασαν παλι οι ντροπες.

                        Comment


                        • #13
                          Μέχρι το Σ/Κ θα είμαι εδώ άρα δν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα, θα έχω και τον Burai μαζί για κράχτη!

                          Μετά από 12/8+
                          "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                          Comment


                          • #14
                            Καλα κανονιστε οτι θελετε κι ερχομαι. Αν βεβαι κανονιστει τιποτα γιατι το εχουμε ξαναδει το εργο.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #15
                              Για να κανονιστει κατι πρεπει καποιος να παρει πρωτοβουλια ξερεις, κατι που πολλοι δε μπαινουν στον κοπο να κανουν.
                              Θα επαιρνα εγω αλλα κατα 90% θα μαι εκτος Αθηνας το ΣΚ. Αν τη σκαπουλαρω καπως τοτε κανονιζω εγω και βουρ Κυριακη για παραλια και κληρωση και μοιρασμα δωρων για το διαγωνισμο .

                              Comment

                              Working...
                              X