Announcement

Collapse
No announcement yet.

Emily's video

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Emily's video

    Μπορεί αρχικά το συγκεκριμένο thread να μην δείχνει ότι έχει σχέση με τα videogames, αλλά αν σκεφτούμε ότι σε λίγα χρόνια έτσι θα είναι τα γραφικά άξιζε να το ανοίξω.

    Ιδού η Emily http://www.awntv.com/videos/image-metrics-emily-project

    Σε περίπτωση που δεν το πιάσατε η συγκεκριμένη κυρία είναι ένα 3D model.

    Discuss :blink:

  • #2
    Φανταστικη η δουλεια της εταιρειας αν και δεν αποτελει εκπληξη κατα τη γνωμη μου.Αλλωστε προκειται για pre rendered sample πραγμα που σημαινει πως μεχρι να δουμε κατι αναλογο σε real time καταστασεις θα περασεις λογικα ΠΟΛΥ μεγαλο χρονικο διαστημα.Ειναι σαφως αυτονοητο ωστοσο πως προς τα εκει οδευει η κατασταση, ο στοχος των devs ειναι να πετυχουν πραγματικο φωτορεαλισμο και πολλοι προσανατολιζονται καθολικα σε αυτον τον τομεα.
    <div align="center">

    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

    Comment


    • #3
      Δεν νομίζω να καταλάβαινα αν δν το διάβαζα στο Post σου ότι δεν είναι πραγματική γυναίκα.
      Πάντως όντως, κάτι τέτοιο θα κάνουμε πολύυυυ καιρό αν το δούμε σε game. Μόνο σε κανά video ενδιάμεσα.

      Βέβαια ποτέ δν ξέρεις τι ξημερώνει που λένε...μακάρι
      "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

      Comment


      • #4
        holy s&#036;%t.την έβλεπα κι έλεγα άντε,τώρα δείξε μας και την Έμιλυ.μέχρι που άρχισα να ψυλλιάζομαι ότι τελικά είναι αυτή.πάντως για να πω την αλήθεια δεν ξέρω αν θα μου άρεσε ένα παιχνίδι με τόσο ρεαλιστικά γραφικά.
        Carpe diem

        Comment


        • #5
          HD chicks to the people&#33; Καλά δική μου ιδέα είναι ή αντικατέστησαν το πρόσωπο της αληθινής κοπέλας με γραφικά; Αληθινή δεν είναι; o_O


          Comment


          • #6
            Παιδια μην ψαρώνετε ρε.Το γράφει και απο κάτω.Μόνο το πρόσωπο είναι 3δ.Το υπόλοιπο σώμα ανήκει σε πραγματική γυναίκα.
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #7
              He told her to us.....που λεν και στο χωριό μου....
              Μας την είπε :Ρ
              "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

              Comment


              • #8
                Παιδια μην ψαρώνετε ρε.Το γράφει και απο κάτω.Μόνο το πρόσωπο είναι 3δ.Το υπόλοιπο σώμα ανήκει σε πραγματική γυναίκα.
                [/b]
                Έτσι είναι, αλλά και πάλι το πρόσωπο 3D είναι, οπότε :blink:

                Comment


                • #9
                  Γουάου. Μόνο αυτό έχω να πω.


                  Comment

                  Working...
                  X