Announcement

Collapse
No announcement yet.

Left 4 dead

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Left 4 dead

    mehri to telos tou hronou tha kiloforisoun polla nea games ena apo auta pou xehorizi pistevo ine to left 4 dead apo tin valve ena neo fps shediasmeno idika gia co-op mehri 4 atoma etimastite na polemisete enantion zombies parea me tous filous sas pragmatika fenete diamanti auto to game pistevo to perimenete ke esis oso ke ego.




    videos
    http://www.youtube.com/watch?v=n2vmYzi7-IE

    http://www.youtube.com/watch?v=hbFQk...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=P__QS...eature=related

  • #2
    Το συγκεκριμένο παιχνίδι το περιμένω όχι για να το αγοράσω day 1 κάτι το οποίο δεν μπορώ λόγω σχολείου αλλά για να δω τελικά αν καταφέρνει να δώσει κάτι πέρα από CS εμπειρία...

    Πάντως τα τελευταία videos με έχουν εντυπωσιάσει με την δυσκολία που συναντάς για να βγάλεις όλα αυτά τα zobies όσο και να κάνεις διάφορες στρατιγικές με τα φιλαράκια σου.Επίσης ο τεχνικός τομέας δείχνει βελτιωμένος.

    Όταααααααααααααν (Καλοκαίρι) το πάρω ετοιμαστήτε ρεμάλια για κάψιμο σε co-op :icon_twisted:

    Comment


    • #3
      re pedia den endiaferi kanenan allo to left 4 dead?

      Comment


      • #4
        μέχρι να βάλω live και να τελειώσω και αυτά που θέλω,για μένα είναι απλά ένας ακόμα τίτλος,αν και φαίνεται αρκετά καλό.
        Carpe diem

        Comment


        • #5
          Κ εγω το περιμενω πως κ πως αλλα εχω ακομα αμφιβολιες για το πως θα παιζει το παιχνιδι στις κονσολες απο θεμα χειρισμου κ τι θα λεει απο γραφικα, frame-rate κ σημαντικοτερο απο ολα το netcode...γιατι εχω ακομα εφιαλτες απο το lag k τα disconnects απο το Team Fortress στο 360.

          Να δουμε τι θα λεει το demo...

          Comment


          • #6
            Εγω παιδες ειμαι τρελλος sucker για αυτον τον τιτλο, θεωρω πως θα ειναι μια απο τις πιο ξεχωριστες εμπειριες των τελευταιων ετων.Επεισης η Valve μας εχει δειξει πολλες φορες τι μπορει να κανει, με λιγη τυχη θα εχουμε στα χερια μας κατι μοναδικο για να λιωνουμε τις κρυες νυχτες που ερχονται ;) .
            <div align="center">

            "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

            Comment


            • #7
              opos ta les file fioth tha pexoume mazi etsi? ego esi ke o aion ke mas lipi enas

              Comment


              • #8
                opos ta les file fioth tha pexoume mazi etsi? ego esi ke o aion ke mas lipi enas
                [/b]
                Dude ας βγει καλο και λιωνουμσε οσο θελετε, εμενα με ξερεις βρισκω παντα χρονο ;) .
                <div align="center">

                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                Comment


                • #9
                  Eνα εχω να πω πουλακια μου. Εαν σας αρεσει/αρεσε το Game, δειτε επειγοντως τις ταινιες 28 Days Later, 28 Weeks Later Που ειναι οτι καλυτερο σε συγχρονες ζομποταινιες κι επιπλεον ο εν λογω τιτλος φαινεται να εχει επηρεαστει απο εκει
                  " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                  Authenticity sir, authenticity. "

                  Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                  Comment

                  Working...
                  X