Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forza Motorsport 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Forza Motorsport 3

    Eκτος απο το οτι περιμενω τη παιχνιδαρα σα τρελος ηθελα και να ανοιξω το τοπικ πριν απο τον ΝτιΤζεη για σπασιμο! Νομιζω πως στον ερχομο ενος τοσο,σορρυ απο τους αντμινς, ΓΑΜΑΤΟΥ τιτλου οι εισαγωγες σε ενα τοπικ ειναι απλως χρονοτριβη οποτε αφηνω τους υπολοιπους να παιξουν μπαλα!

  • #2
    Ειδα την collector's. Δε μου αρεσε...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • #3
      Κι εγώ αν και μου άρεσε αρκετά το δεύτερο, όλες οι αλλάγές και προσθήκες που έχουν νακοινωθεί μέχρι στιγμής είναι διακοσμητικές ή μειώνουν την πρόκληση του τίτλου. Ψάχνουν περισσότερους πελάτες τα παιδιά...
      Insert Coin

      Comment


      • #4
        Σου το ξαναειπα, και δεν λες ρε κολλητε να το καταλαβεις: εμεις θα χαρουμε τον τιτλο ετσι κι αλλιως, γιατι θα εχουμε off τα περισσοτερα, εαν οχι ΟΛΑ τα βοηθηματα. Τι σε νοιαζει εαν εχει και αυτοματο πιλοτο; Παιξε οπως θελεις το παιχνιδι και τελειωσε! Λες και θα γινει τιποτα εαν εχει και 2000 παραπανω features...

        Μια χαρα θα ειναι το παιχνιδι. Στην τελικη θα ειναι καλυτερο απο το gran poutsismo...
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #5
          Εγω ελπιζω το Carreer να ναι πιο ενδιαφερον. Και πιο balanced.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6
            To παλιο career ηταν εντελως ΓΤΠ δηλαδη επρεπε να κατσω να βρω αμαξι να ναι του 60 να νε 1,3 με τοσα αλογα με μπλε χρωμα με ζαντες αλουμινιου με μονη εξατμηση και δε ξερω τι αλλα μαμακια προκειμενου να αγωνιστω... γιατι μαματε το παιχνιδι ρε παιδια? ελπιζω να μη δουμε αυτες τις βλακειες στο νεο παιχνιδι.

            Comment


            • #7
              Originally posted by DjSolid View Post
              Σου το ξαναειπα, και δεν λες ρε κολλητε να το καταλαβεις: εμεις θα χαρουμε τον τιτλο ετσι κι αλλιως, γιατι θα εχουμε off τα περισσοτερα, εαν οχι ΟΛΑ τα βοηθηματα. Τι σε νοιαζει εαν εχει και αυτοματο πιλοτο; Παιξε οπως θελεις το παιχνιδι και τελειωσε! Λες και θα γινει τιποτα εαν εχει και 2000 παραπανω features...

              Μια χαρα θα ειναι το παιχνιδι. Στην τελικη θα ειναι καλυτερο απο το gran poutsismo...
              Εγώ δεν λέω να καταλάβω βρε ή εσύ; Εγώ δεν είμαι sold ΑΚΟΜΑ. Εσύ θα το πάρεις ακόμα και αν δεν ξέρεις τίποτα εγώ θα περιμένω να διαβάσω επιβεβαιώσεις σε ορισμένα πράγματα που επιθυμώ. Τhat's it. Επίσης δεν μου λέει και πολλά αν είναι καλύτερο του GT.
              Insert Coin

              Comment


              • #8
                εγω πιστευω πως το FM3 νικαει το GT και τα δυο μαζι τα νικαει το PGR4 το οποιο και διαλαει... και τωρα που τελιωνουν οι διακοπες επιστροφη στα θρανεια του δημοτικουυυυυυ....

                Σορρυ για το offtopic αλλα ας μην μαμακιζομαστε, εχουμε εξαιρετικους τιτλους καθε ενας απο αυτους ειναι και μια διαφορετικη εμπειρια οποτε αντι να κοιταμε να βγαλουμε καποιο τιτλο το σουπερ μαματο ας προσπαθησουμε να παρουμε αυτο που εχει να δωσει ο καθενας.

                Οσον αφορα αν θα χει βοηθηματα η οχι δε μου λεει κατι, εγω θελω ρεαλιστιικη οδηγηση και τα αυτοκινηυτα να μη συμπεριφερωντε σα βαρκες οπως στο FM2.

                Comment


                • #9
                  Boo, wrong section (περιεργως δεν το σχολιασε κανενας ανερχομενος e-kagkouras).
                  Anyway, αστειακια, αλλα να μην ξεχναμε και τις μιζερες υποχρεωσεις μας.

                  Comment


                  • #10
                    Oχι βρε Ζινο επιτηδες το βαλα για να μπουμε στο ματι τον PS3users!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Strawhat Nikos View Post
                      εγω πιστευω πως το FM3 νικαει το GT και τα δυο μαζι τα νικαει το PGR4 το οποιο και διαλαει.
                      [omgfanboyismwtf]Ε ρε φίλε, πόσο σωστή ατάκα όμως[/omgfanboyismwtf]
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #12
                        DJ από βοηθήματα βγάζεις και τα real-life βοηθήματα όπως TCS και ABS?
                        Επίσης το carrer γιαυτό λεγόταν έτσι.Επειδή είχε τους περιορισμούς.Αλλιώς θα λεγόταν free run.
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • #13
                          Κραταω μονο το ABS κι αυτο γιατι κανενα recing sim δεν μπορει να σου δωσει την αισθηση της προσφυσης για να μπορω προσωπικα να υπολογισω το σημειο και το ακριβες πατημα του φρενου. Ασε που θα πρεπει να κατσεις μερες να τεσταρεις στησιματα φρενων και γωνιες camber, οποτε ABS και παιζεις λιγο πιο ανετα.

                          Προσωπικα το μονο racing sim που μπορω να παιξω ανετα με τιμονι και χωρις κανενα βοηθημα ειναι το Grand Prix 4 στο PC, κι αυτο γιατι ειναι F1 fan και το εχω λιωσει για χρονια!!!!
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • #14
                            Somari δεν ειναι εκει το θεμα, αν ηταν σωστο carrer θα πρεπει στα επισημα cups να σου δινει το ιδιο το παιχνιδι συγκεκριμενο μοντελο ιδιο μετους αλλους για να τρεξεις οχι να σου λεει φτιαξε οτι θες.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #15
                              Αυτο ας πουμε το εκανε το GT αλλα η ΑΙ ηταν τοσο αθλια που απο καποιο σημειο και μετα ετρεχες μονος σου. Ναι, θα ηταν καλυτερο εαν υπηρχαν και εννιαια events στο Forza.
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment

                              Working...
                              X