Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

    It’s Official: Ratchet & Clank Future: A Crack in Time Available in the U.S. on October 27
    Now that the new PS3 is on shelves for $299, many of you may be wondering what games to buy this fall with your extra cash. Well, for those of you who are Ratchet & Clank fans, we’re happy to officially announce (and yes, this is official), that Ratchet & Clank Future: A Crack in [...]



    trailer
    The latest trailer for RCF:ACIT released at GamesCom 2009 in Cologne Germany. Coming this fall, exclusively for PlayStation 3. Developed by Insomniac Games.


    Eικονες






  • #2
    Δυστυχώς το Tools of Destruction δεν το έπαιξα. Είναι άμεση συνέχειά του, ή μπορώ να παίξω το A Crack in Time ασχέτως του πρώτου;

    Comment


    • #3
      Originally posted by Evans View Post
      Δυστυχώς το Tools of Destruction δεν το έπαιξα. Είναι άμεση συνέχειά του, ή μπορώ να παίξω το A Crack in Time ασχέτως του πρώτου;
      Δεν νομιζω οτι ειναι συνεχεια του.Χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος βεβαια.


      Μερικες νεες εικονες.







      Comment


      • #4
        Ratchet & Clank: A Crack in Time - 7 minute Gameplay Video [HD]

        Comment


        • #5
          Demon's Souls, Uncharted 2, Heavy Rain, Ratchet and Clank Future... OK πότε όλα αυτά και με τι λεφτά; Α ρε νοίκιασμα που θα πέσει από τα Seven . Στο τέλος του video οι επιρροές από SMG είναι εμφανέστατες.

          Comment


          • #6
            Ωραια τα νεα κουτακια!!!

            Evans με 13ε/μηνα και με απειρες ενοικιασεις you can't go wrong.
            Ground_Zero:

            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

            Comment


            • #7
              Ωραίο φαίνεται, κι όντως οι επιρροές από Galaxy είναι εμφανέστατες στο τέλος το video. Αν υπάρχει κάποιος που έχει τελειώσει τα games του PS3, μπορεί να κάνει μια σύγκριση με τα αντίστοιχα του PS2; Είναι τόσο καλύτερα; Και κυρίως, από platforming πως πάνε; Είχα αφήσει τη σειρά στο Up your Arsenal (το τρίτο) κι αν και τα θεωρώ αρκετά ποιοτικούς τίτλους, η σταδιακά ολοένα αυξανόμενη αυτή στροφή σε περισσότερο shooting και λιγότερο platforming κάπου με χάλασε.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #8
                Gametrailers Review 8.9/10


                IGN Review 9/10


                Eurogamer Review 7/10

                Is it fair to criticise a sequel because it offers nothing new? After all, there would be no sequels if there wasn't de…


                Δείτε το gametrailers αξίζει γιατί έχουν βελτιώσει αρκετά τα γραφικά και μοιάζει σαν παραγωγή της pixar ή της Dreamworks περισσότρο κι από το πρώτο( δεν ξέρω για το Quest for Booty δεν το έχω παίξει). ΑΛΛΑ όσοι δεν έχετε τελειώσει το πρώτο του ps3 κάντε skip στο story ;)

                Δεν ξέρω τι να πω, τελειώνω μέσα στο Σ/Κ uncharted και ελπίζω αν έχω όρεξη να τελειώσω και το Tools of Destruction που μου άρεσε πάρα πολύ- αλλά καπου εκεί έσκασε μύτη το Demon's Souls.

                27 Οκτωβρίου Αμερική και 4 Νοεμβρίου Ευρώπη.
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #9
                  Ωραια δουλεια φαινεται να εχει γινει αλλα δε μ'αρεσει πολυ η λογικη του. Δε φτιαχνουν κανενα Jak & Daxter που ειναι πιο platform να χω και γω εξτρα λογο να θελω PS3...
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #10
                    Ήταν πιο platform, γιατί σταδιακά το έχασαν κι αυτά. Ειδικά στο τρίτο το χασε τελείως η σειρά. Βέβαια η Naughty Dog δείχνει να είναι στα πάνω της, όποτε κάτι μπορεί να γίνει.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #11
                      Το size matters που έχω δεν μου άρεσε σχεδόν καθόλου. Αυτό φαίνεται σαφώς καλύτερο.
                      https://www.emulator-zone.com
                      I am an iteration closer to my desired solution!
                      The World Ends With You

                      I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                      Castlevania Lords of Shadow

                      I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                      Hyperdimension Neptunia

                      Comment


                      • #12
                        H Σειρα Ratchet and Clank ειναι απο τις αγαπημενες μου.Μεχρι τωρα εχω τερματισει τα 7 απο τα 9 Ratchet and Clank που εχουν βγει!Το Crack on time φαινεται μαματο must buy για μενα.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Ramparter View Post
                          Ωραια δουλεια φαινεται να εχει γινει αλλα δε μ'αρεσει πολυ η λογικη του. Δε φτιαχνουν κανενα Jak & Daxter που ειναι πιο platform να χω και γω εξτρα λογο να θελω PS3...
                          Ειναι πολυ εθιστικα τα R&C.Oυτε εμενα μου αρεσε η λογικη τους(απο βιντεος που εβλεπα και ελαχιστη ενασχοληση) γι αυτο και δεν ειχα ορεξη να τα παιξω στο ps2.Το πρωτο R&C που δοκιμασα αρκετα ηταν αυτο του ps3(R&C TOD) το οποιο και τερματησα τελικα.Φυσικα θα παρω και το Crack in Time οταν μπορεσω.

                          Τωρα για το Jak & Daxter..ακουγεται κατα καιρους οτι ετοιμαζουν νεο τιτλο.Θα δειξει.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Loggo View Post
                            Ήταν πιο platform, γιατί σταδιακά το έχασαν κι αυτά. Ειδικά στο τρίτο το χασε τελείως η σειρά. Βέβαια η Ιnsomniac δείχνει να είναι στα πάνω της, όποτε κάτι μπορεί να γίνει.
                            fixed;)
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #15
                              Αμεσως να διορθωσεις εσυ
                              σωστα τα λεει ο Loggo
                              διαβασε και το ποστ του Ραμπ

                              Comment

                              Working...
                              X