Announcement

Collapse
No announcement yet.

[Ζήτηση]Κονσόλα PS3

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Ζήτηση]Κονσόλα PS3

    Ζητώ είτε slim είτε κανονική κονσόλα PS3 σε πολύ καλή τιμή... Τιμή συζητήσιμη.

    Τόπος όπου ζω: Θεσσαλονίκη
    Τρόπος επικοινωνίας: sniper_jones@hotmail.com ( MSN ) + 6946508982 ( κινητό τηλέφωνο μου. Στείλτε όμως sms )

    Ευχαριστώ πολύ

    Υ.Γ.: Αν ξέρετε κάποιο παιδί να μου το πουλήσει σε πολύ καλή τιμή πείτε το μου...
    sigpic

  • #2
    Ένα είναι το μαγαζί:

    Ηλεκτρονικά & Περιφερειακά είδη στις καλύτερες τιμές της αγοράς! Βρείτε το ps4, ps5 , xbox gadgets σε μια μεγάλη ποικιλία προϊόντων


    Διάλεξε το πακέτο που θέλεις, πάρε ένα τηλέφωνο και αγόρασέ την. Τα έξοδα αποστολής από ότι ξέρω είναι 7€.

    Το καλύτερο πακέτο του μαγαζιού ΙΜΟ είναι αυτό των 40GB με Sixaxis (παλιό μοντέλο, το χοντρό) με 220€. PS3 ολοκαίνουριο με 220€ δύσκολα βρίσκεις.

    Comment


    • #3
      * ακυρο *

      Comment


      • #4
        Βρήκα

        PS3 Slim με απόδειξη αγοράς, δώρο PES 09, Saints Row I και Gran Turismo 5 όλα αυτά 250 ευρώ. Η καλύτερη ευκαιρία, αλλά θέλω να ξεφορτωθώ τα PES 09 και Gran Turismo 5. όποιος τα θέλει ας μου μιλήσει ένα PM και ευχαρίστως του τα πουλάω το καθένα μόνο 5 ευρώ. Τόσο δίνω στις εμπορίλες αυτές.

        Οπότε κλείστε την αγγελία αυτή.

        Ευχαριστώ πολύ πάντως !
        sigpic

        Comment


        • #5
          Τόσο δίνω στις εμπορίλες αυτές.


          Χαλάρωσε.

          Comment


          • #6
            Η καλύτερη ευκαιρία, αλλά θέλω να ξεφορτωθώ τα PES 09 και Gran Turismo 5. όποιος τα θέλει ας μου μιλήσει ένα PM και ευχαρίστως του τα πουλάω το καθένα μόνο 5 ευρώ.
            Στη θέση σου θα πουλούσα το Gran Turismo 5 πάνω από 500 ευρώ.
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • #7
              Έλα εξυπνάδες...προφανώς το prologue εννοεί..

              Comment

              Working...
              X