Announcement

Collapse
No announcement yet.

And The Best Month is...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • And The Best Month is...

    Ναι λοιπόν βρήκαμε τι Poll έλειπε απο το Forum. Ώρα να προσπεράσουμε ανούσια polls τύπου καλύτερου Zelda και της Ομορφότερης Γυναίκας (γιατί δεν το σκεφτήκαμε ακόμα αυτό;) και να ψηφήσουμε για ένα θέμα που πραγματικά έχει σημασία.

    Λοιπόν ποιός νομίζετε οτι είναι ο καλύτερος μήνας; Η εξήγηση επιβάλεται! Να ξέρουμε γιατί ψηφίζετε αδελφέ!


    Η δικιά μου ψήφος πάει στο (πάντα φαβορι) Αύγουστο! Γιατί θα με ρωτήσετε;

    Ε, λοιπόν πρώτα απο όλα να πώ οτι η επιλογή μου ήταν καθαρά Καλοκαιρινή υπόθεση. Το καλοκαίρι είναι η καλύτερη εποχή και δεν ακούω τίποτα! Γιατί τον Αύγουστο και όχι τον Ιούνιο ή τον Ιούλιο; Ο ιούνιος δεν συμφέρει γιατί τις πρώτες δέκα μέρες δεν έχει την απαραίτητη ζέστη και δεν μαζεύεται ο σωστός κόσμος (*γκουχ, γκούχ*) στις παραλίες. Ο Αύγουστος νικάει τον Ιούλιο γιατί έχει στον υπερθετικό βαθμό τον συνδιασμό "ζεστένομαι πάμε παραλία να τα βγάλω!"-"έχω τόσες ώρες ελεύθερες που θέλω να πάμε στο κλάμπ να μεθύσω!"-Μπανάνα Σπλιτ.



    Let the Voting Begin!


    Τα Credits για το poll στον Raphaelo~! (ξεχάστηκα ο άτιμος!)
    0
    Ιανουάριος
    0%
    0
    Φεβρουάριος
    0%
    0
    Μάρτιος
    0%
    0
    Απρίλιος
    0%
    0
    Μάιος
    0%
    0
    Ιούνιος
    0%
    0
    Ιούλιος
    0%
    0
    Αύγουστος
    0%
    0
    Σεπτέμβριος
    0%
    0
    Οκτώβριος
    0%
    0
    Νοέμβριος
    0%
    0
    Δεκέμβριος
    0%
    0

  • #2
    Kai emena mou aresei h Zesth ala oxi h ypervolikh. 8elw na vgenw mia voltitsa me elafri disimo kai o kairos na einai eunoikos. Psifizw Maio giati einai h anoi3h kai mas fernei mia kalh dia8esh gia ta panta episis 3ekinane kai ta kalokairina idilia.
    http://en.wikipedia.org/wiki/May

    Comment


    • #3
      Ψηφίζω τον Σεπτέμβριο. Πέρα του οτι τρέφω μία εσώψυχη αντιπάθεια στους τρεις καλοκαιρινούς μήνες, και ιδιαίτερα στον Ιούλιο και τον Αύγουστο (λόγω αυτής που ονομάζω 'καλοκαιρινής υποκρισίας' που μασκαρεύονται αμφότεροι άντρες γυναίκες για να κυνηγήσουν σεξουαλικούς συντρόφους και να ικανοποιήσουν τα πιο άγρια ένστικτά τους), η ζέστη πολλές φορές είναι υπερβολική και εδώ στο νησί μου ο κόσμος πάρα πολύς.
      Το Σεπτέμβρη εξισσοροπούνται κάπως τα πράγματα. Χωρίς, σε καμία περίπτωση να κάνει ψύχρα, η ανυπόφορη ζέστη υποχωρεί και βλέπουμε λίγο πολυπόθητο γκρίζο στον ουρανό. Μπορείς να πας μία βόλτα το απόγευμα σαν άνθρωπος. Πολλές φορές πέφτει και μία ωραία βροχούλα που μ'αρέσει.
      Αλλά οι Σεπτέμβριοι δεν είναι για εμένα μήνες που μου έχουν συμβεί ιδιαίτερα ενδιαφέροντα και πρωτόγνορα πράγματα. Ελπίζω σίγουρα στο μέλλον.

      ΥΓ: Ωραίο poll! Ποιανού ιδέα;;

      Comment


      • #4
        O καλύτερος μήνας ειναι βέβαια ο Δεκεμπρης!!! Εντελώς υποκειμενικα παντα μου αρεσει επειδη έχει κρυο , εχει τη γιορτη μου και βεβαια τα Χριστούγεννα!

        Που φαίνεται τι ψιφησε ο καθενας?

        Comment


        • #5
          Dekemvrios asizhtiti!

          - Agiou Nikolaou
          - Xristougena
          - Prwtoxronia
          - Oles oi poleis stolismenes
          - H TV deixnei pou kai pou kai kati kalo (Die Hard)
          - Dwra
          - Diplasios misthos
          - Kainouries kyklofories Video Games ktl ktl ktl
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • #6
            Originally posted by Strawhat Nikos View Post
            O καλύτερος μήνας ειναι βέβαια ο Δεκεμπρης!!! Εντελώς υποκειμενικα παντα μου αρεσει επειδη έχει κρυο , εχει τη γιορτη μου και βεβαια τα Χριστούγεννα!

            Που φαίνεται τι ψιφησε ο καθενας?
            Πατάς τα νούμερα των ψήφων.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ground_zero View Post
              Dekemvrios asizhtiti!

              - Genethlia mou
              - Agiou Stefanou
              - Xristougena
              - Prwtoxronia
              - Oles oi poleis stolismenes
              - H TV deixnei pou kai pou kai kati kalo (Die Hard)
              - Dwra
              - Diplasios misthos
              - Kainouries kyklofories Video Games ktl ktl ktl
              Tο εφερα στα μετρα μου.Σαν τον Δεκεμβρη τιποτα!

              Comment


              • #8
                Δεκεμπρη του loofy Κι εγω.


                ειναι οτι καλυτερο λογω γενικοτερου κλιματος.
                " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                Authenticity sir, authenticity. "

                Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                Comment


                • #9
                  Δεκέμβρης, γιατί ,απλά είναι πολύ cool μήνας ..

                  Comment


                  • #10
                    Ναι ωραίος είναι ο Δεκέμβρης, όπως ωραίος είναι και ο Μάρτης που αρχίζει η άνοιξη, ή τέλος πάντων άρχιζε, γιατί τώρα έτσι όπως το έχουμε ξεσκίσει το κλίμα πάνε αυτά. Ούτε έμενα μου αρέσουν τόσο οι καλοκαιρινοί μήνες.

                    Θα πω μάλλον Δεκέμβρη.
                    Αγαπημένη μου εποχή πάντως είναι με διαφορά το Φθινόπωρο.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #11
                      Δεκέμβριος για τους λόγους που ανέφερε ο ground + το ότι έχω γενέθλια + το ότι έχουν γενέθλια τα FF.

                      Comment


                      • #12
                        Κοίτα που μπλέξαμε να έχει το 60% των ψήφων ο Δεκέμβρης! Ου ρε.

                        Δεν χρειάζεται να κάνω Poll, Πολικό ψύχος Vs. Καύσωνας τουλάχιστον.

                        Comment


                        • #13
                          No12 FTW
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Iούλιος λόγω γενεθλίων αλλά και επειδή το καλοκαίρι είναι η αγαπημένη μου εποχή.Ο χειμώνας δεν μου αρέσει λόγω βροχών και κρύου.Η θάλασσα είναι το στοιχείο μου.
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • #15
                              Chose the December, since my heart is cold like an ice. My body is white like a snow. My breath is as cold as a North Wind. Such Winter is my friend.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X