Announcement

Collapse
No announcement yet.

Little Big Planet levels

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Little Big Planet levels

    Σκεφτηκα εδω περα να προτεινουμε πιστες που αξιζουν να τις παιξει καποιος ή ακομα καλυτερα να ανακοινωνουμε τα δικα μας uploads οταν κανουμε κατι.Εγω προς το παρον δεν εχω ανεβασει κατι δικο μου.Απο δημιουργιες αλλων,αυτο που πιστευω οτι θα επρεπε να δει καποιος(αν και οσοι ασχολειστε,θα το εχετε ηδη δει) ειναι το "little big calculator".Σαν εμφανιση ειναι παρα πολυ απλο,αλλα αν παει καποιος με το jet pack πανω να δει τους μηχανισμους που εχει φτιαξει ο ανθρωπος,θα το εκτιμησει παρα πολυ.

  • #2
    Κλασικά, η πρώτη πίστα που έπαιξα ήταν το LB calculator . Εγω δε θυμάμαι κάτι αυτή τη στιγμή, υπάρχουν εκατοντάδες αξιόλογες πίστες.

    Comment


    • #3
      Hometrip: the living room ειναι η δικη μου.
      Ξεκινησα ετσι για πλακα ωστε να μαθω τους μηχανισμους περισσοτερο και τελικα βγηκε πιστα
      Ηθελα να ξεκινησω να κανω και αλλη(αφου πλεον ημουν εξοικιωμενος),αλλα ηρθε ο στρατος...

      Comment


      • #4
        Επαιξα την πιστα σου.Μου αρεσε,ειχα σκεφτει κι εγω να κανω κατι παρομοιο κυριως λογω του οτι θα μπορουσα ετσι να σχεδιασω με πιο πολλη λεπτομερεια τα σκηνικα,κατι που χανεται οταν τα κανεις στο μεγεθος του sackboy.Το μονο που μου "κακοφανηκε" ηταν οτι ειχες χρησιμοποιησει χαρακτηρες απο το παιχνιδι.Κατα τ'αλλα,μια χαρα πιστα.

        Comment


        • #5
          Eγώ άρχισα να φτιάχνω σήμερα έναν χάρτι με κύρια χαρακτηριστικά την φωτιά, την πέτρα και το γυαλί. Όταν την ολοκληρώσω ελπίζω να σας αρέσει.
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • #6
            Originally posted by Pritt@r@s View Post
            Το μονο που μου "κακοφανηκε" ηταν οτι ειχες χρησιμοποιησει χαρακτηρες απο το παιχνιδι.Κατα τ'αλλα,μια χαρα πιστα.
            Τι εννοεις χαρακτηρες απο το παιχνιδι?

            Παντως ηταν μια πιστα που εγινε χωρις κανενα σχεδιασμο,γι αυτο και θα αλλαζα αρκετα πραγματα αν την εκανα απο την αρχη.

            hideo Kojima:''Αν την βαθμολογουσα,θα της εβαζα 1/10''

            Comment


            • #7
              Ολοκλήρωσα την πρώτη ουσιαστικά πίστα μου, λέγεται firestone. Μου πήρε συνολικά σίγουρα πάνω από 5 ώρες για να την ολοκληρώσω. Είναι η πρώτη αξιοπρεπής μου προσπάθεια και σίγουρα έχει αρκετά ελλατώματα. Όσοι παίξουν την πίστα ελπίζω να τους αρέσει.
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • #8
                Όταν ανοίξω το PS3 θα τη δοκιμάσω . Πρέπει και εγώ να φτιάξω μία πιστούλα κάποια στιγμή, μακάρι να βρω όρεξη.

                Comment


                • #9
                  Πιστα ικανοτητων,ε;Την τελειωσα,ωραια.Βασικα εγω ψαχνομαι να βρω ενα σεναριο για να στηριχτει εκει καμια πιστα αλλα προς το παρον τζιφος.Hideo,εννοουσα τον χαρακτηρα που συναντας στην αρχη και σου μιλαει και τους "κακους" αργοτερα.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Pritt@r@s View Post
                    Πιστα ικανοτητων,ε;Την τελειωσα,ωραια.Βασικα εγω ψαχνομαι να βρω ενα σεναριο για να στηριχτει εκει καμια πιστα αλλα προς το παρον τζιφος.Hideo,εννοουσα τον χαρακτηρα που συναντας στην αρχη και σου μιλαει και τους "κακους" αργοτερα.
                    A ναι,εχεις δικιο.

                    Σιγουρα ενα καλο σεναριο ανεβαζει πολυ μια πιστα.Οπως επισης οι απλες και συγχρόνος εξυπνες πιστες,ξεχωριζουν.Μπορει να χρειαστεις ελαχιστα υλικα(με το θερμομετρο να μην φτανει καν στην μεση) και χρονο για να φτιαξεις μια κορυφαια πιστα.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Pritt@r@s View Post
                      Πιστα ικανοτητων,ε;Την τελειωσα,ωραια.Βασικα εγω ψαχνομαι να βρω ενα σεναριο για να στηριχτει εκει καμια πιστα αλλα προς το παρον τζιφος.
                      Eχω 2-3 ιδεες στο μυαλο μου,η μια ειναι βαση για να στηριχτει καποιο σεναριο(δεν θα ηθελα να εχει πολυ μπλα-μπλα,περισσοτερο η εξελιξη του παιχνιδιου θα ειναι το σεναριο)..Οι αλλες 2 αφορουν sonic πιστες.
                      Επισης ειδα οτι πλεον μπορουμε να φτιαξουμε πιστα on line σε συνεργασια.Οποτε δεν θα ηταν ασχημη ιδεα να δοκιμαζαμε καποια στιγμη.

                      Comment

                      Working...
                      X