Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

    Σε αυτό το τόπικ θα αναφέρουμε /μοιραζόμαστε με τα υπόλοιπα μέλη, διάφορες προσφορές ή ευκαιρίες για τίτλους & κονσόλες που ενδιαφέρουν και συμφέρουν. Οι ευκαιρίες μπορούν να είναι είτε από γνωστά online καταστήματα είτε από εγχώρια

    Κάνω την αρχή με 2 links που αναφέρουν αρκετούς τίτλους σε εξαιρετικές τιμές, για αγορά οnline από βρετανικά καταστήματα:

    http://www.bargains.britishgaming.co.uk/

    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=214326
    NDS themes

  • #2
    Στα public στο Σύνταγμα έχει πολύ καλές προσφορές.Ορισμένες που υπέπεσαν στην αντίληψή μου.
    Gunstar Future Heroes(GBA) 10? καθώς και κάποια άλλα GBA games.(μην περιμένετε και Mario έτσι?)
    Popolocrois(PSP) 20? καθώς και άλλα παιχνίδια,ενώ έχει και πακέτο Daxter,Locoroco και άλλο ένα για 49? νομίζω(platinum όλα)
    Έχει και κάποια μέτρια προς καλά παιχνίδια για ps2 στα 15?(Τrue Crime LA,Demon Chaos,GUN,Sol Divide) και αρκετά για PC στα 5?(αλλά από PC δεν είμαι και πολύ σχετικός)
    Για DS και Wii δεν έχει τπτ σε προσφορά... <_<

    Πάντως ωραίος ο όροφος με τα games και πολύ κόσμος.Έχει και ένα κάθισμα με τιμόνι και οθόνη για racing sim

    Εγώ αγόρασα τα προαναφερθέντα δύο παιχνίδια για GBA και psp.
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • #3
      Το plaisio δινει το Resident Evil 4 Wii για 30?. Δε ξερω βεβαια σε ποια καταστηματα μπορει να το εχουν αλλα υπαρχει διαθεσιμο για παραγγελια on-line.

      http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog...&product=963429
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        Επειδή φαντάζομαι οτι αρκετοί απ&#39; το φόρουμ αυτές τις μέρες θα πάρουν νέες κονσόλες, συγκεκριμένα για τους νέους κατοχους PSP που θέλουν να πάρουν memory stick, η play.com έχει Sony 2GB Memory Stick Pro Duo ?15.99 αντί για ?49.99 :blink:

        Comment


        • #5
          Kαλη τιμη αλλα εγω στραβωσα στην αρχικη... 50 λιρες ηταν η τιμη για 2gb ;;

          Comment


          • #6
            Μία πληροοφορία...Το play.com δε στέλνει electronics& gadgets εκτός Αγγλίας...Μαντέψτε που εμπίπτουν οι memory sticks
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • #7
              Μία πληροοφορία...Το play.com δε στέλνει electronics& gadgets εκτός Αγγλίας...Μαντέψτε που εμπίπτουν οι memory sticks
              [/b]
              Συγνώμη, δεν το ξερα Δεν καταλαβαίνω γιατί, ειδικά εντός ΕΕ... <_< Εγώ πάντως τσίμπησα μία ^_^

              Comment


              • #8
                Children of mana(DS) 20? στο Πλαίσιο.Τσίμπησα ένα.

                Mar-Vell μην την ψάχνεις έχει τέτοια κωλύματα το play...Κρίμα γιατί θα έπαιρνα φιγούρες από εκεί.
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #9
                  Το play.com μπορεί άνετα να πάει να πνιγεί που δεν στέλνει τα gadgets στην Ελλάδα...

                  Ήθελα τόσες φορές να πάρω φιγούρες από εκεί...

                  Burai αν είναι πες καμία εντύπωση από children διότι δεν έχω ακούσει καλά λόγια,αλλά 20 ευρώ... (αν και νομίζω ότι ούτε αυτά αξίζει )


                  Comment


                  • #10
                    Children of mana(DS) 20? στο Πλαίσιο.Τσίμπησα ένα.

                    Mar-Vell μην την ψάχνεις έχει τέτοια κωλύματα το play...Κρίμα γιατί θα έπαιρνα φιγούρες από εκεί.
                    [/b]
                    Χάλια λένε ότι είναι, πες καμιά εντύπωση μπας και με μεταπείσεις (πιθανότητα 1/1000 αλλά λέμε τώρα ).

                    Comment


                    • #11
                      Πολύ χάλια, παιδικίστικο, χαροπό και χαζό.
                      https://www.emulator-zone.com
                      I am an iteration closer to my desired solution!
                      The World Ends With You

                      I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                      Castlevania Lords of Shadow

                      I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                      Hyperdimension Neptunia

                      Comment


                      • #12
                        Διαφωνώ με τον belmont μιας και η ατμόσφαιρα μου άρεσε-είμαι της χαζοχαρουμενιάς μάλλον
                        Σοβαρά τώρα.Ένα ακόμη hack and slash είναι,ναι από αυτά που πατάς το Α συνέχεια κ μπορείς να κοιτάς άλλού-καλά όχι κι έτσι αλλά με πιάνετε.Τα γραφικά μου άρεσαν,έχω τελειώσει το πρώτο dungeon και το boss μου άρεσε αρκετά και έχει και ωραία movies και μου άρεσε και το soundtrack.Το σύστημα των μαγικών φαίνεται ενδιαφέρον.Από την άλλη η touch screen μόνο στα menus.
                        Όπως και να έχει,προσωπικά μου άρεσε και το Sword of mana(6 με 7 στα 10) και γενικά αυτά τα παιχνιδάκια με βοηθούν περνάω το χρόνο μου σε ταξίδια(Αθήνα-Άρτα 5ώρες και κάτι ψιλά)Για 20? καλά είναι,δεν τα κλαίω.Αν έδινα 28 στο play ή 40 παλιότερα ναι θα έκλαιγα.Η πλάκα είναι πως ένα παληκάρι που ήρθε Πλαίσιο πήρε το Heroes of Mana 40 κάτι ?...
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • #13
                          Ελπίζω να το στέλνει αυτό Ελλάδα η play.com γιατί είναι πολύ καλή ευκαιρία:

                          Prince of Persia Trilogy (Triple pack) για PS2, ?9.99.

                          Comment


                          • #14
                            Συμφωνώ εγώ τσίμησα ένα Rogue Galaxy(PS2) από play 23? έτσι για να πέφτει αυλαία στο ps2 σιγά σιγά.
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • #15
                              Ελπίζω να το στέλνει αυτό Ελλάδα η play.com γιατί είναι πολύ καλή ευκαιρία:

                              Prince of Persia Trilogy (Triple pack) για PS2, ?9.99.
                              [/b]
                              Εννοείτε πως στέλνει games&#33;&#33;&#33;&#33;Και εγώ το trilogy από εκεί το πήρα στην ίδια τιμή

                              Ω burai&#33;&#33;&#33;Τρέχω σιγά σιγά να το πάρω διότι είναι πολύ καλή τιμή&#33;&#33;&#33;Thanks mate ;)


                              Comment

                              Working...
                              X