Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamers Odyssey στο YouTube

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Σε δυόμιση μηνάκια από τώρα μέσα με χίλια.
    Carpe diem

    Comment


    • #17
      13 - 0 και φυσικά το poll έχει χάσει το νόημα του, εγώ απλά να ευχηθώ καλή επιτυχία σε όσους θα δουλέψουν πάνω σ' αυτό. μακάρι να βγει κάτι καλό.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • #18
        Mmmmm....I Like!!
        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by Ground_zero View Post
          Egw paidia kserete pws eimai mesa, eksalou giafto ksekinhsa na kanw gaming videos (oti mporw dhladh).
          Aplws tha hthela na mhn yparxei megalh piesh xronou sxetika me ta videos.
          Oti thelete.
          Όχι μεγάλη, καμιά πίεση χρόνου δε θα υπάρχει, αυτό έλειπε. Ό,τι κάνουμε το κάνουμε για τη πλάκα μας και για να γουστάρουμε. Όποιος και όταν έχει χρόνο και όρεξη, κάνει τη δουλειά του και, όταν τη τελειώσει, μπαίνει στο channel.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • #20
            Opoios kanei to chanel na pei na valoume ta videos mesa...
            Oxi oti exw idea pws ginetai afto, alla ta vriskoume
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #21
              Ο BigBOSS ψηφισε οχι, αμα κανει κανενα βιντεο δε θα το βαλουμε
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #22
                αυτο που εχει αξια ειναι να κανουμε βιντεο-κριτικες, και γιατι οχι μια μορφη εκπομπης με διαφορα θεματα κλπ.

                Comment


                • #23
                  Τι λετε να αρχισουμε με ενα ποντκαστ για το νεο βιντεο της Τζουλιας;
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • #24
                    Α κατευθείαν στη κουλτούρα δηλαδή.

                    Εγώ πάντως τελείωσα, κουτσά στραβά, το video που έφτιαχνα για το Mega Drive και, θεωρικά, είναι έτοιμο για ανέβασμα.

                    Προσωπικά θα πρότεινα να βάλουμε κάποια παιδιά από το forum να είναι υπεύθυνοι για το κανάλι, κατά προτίμηση εκτός τη moderating team, οι οποίοι και θα αναλάβουν τη δημιουργία του, αλλά και τη γενικότερη διαχείρισή του, όπως επίσης και ένα σύστημα password αν κριθεί σκόπιμο. Νομίζω 1-2 άτομα αρκούν γι’ αυτή τη δουλειά, αν τελικά το κάνουμε έτσι.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #25
                      Εγω προτείνω παραλληλα να βαλουμε Skype οσοι δεν εχουν και να ηχογραφησουμε πειραματικα μια κουβεντα, ετσι για να δουμε τι παιζει και πως βγαινει ο ηχος. Οποιος μπορει και θελει και εχει ορεξη ας το πει ωστε σιγα σιγα να δουμε τι μπορουμε να κανουμε με αυτο το ζητημα.
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • #26
                        Tha katevasw to skype kai tha thn psaksw ligo shmera giati den exw idea.
                        An yparxei kati pou prepei na kserw grafte to edw.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • #27
                          Πρεπει να υπαρχει θεμα με τις καρτες ηχου και τα καναλια ηχογραφησης. Ευτυχως εγω ημουν αρκετα βλαμμενος με την μουσικη καποτε και εδωσα 250 ευρω για να παρω την Audigy 2 ZS Platinum Pro (studio quality καρτα, best ever απο τις ημιεπαγγελματικες, δεν ειμαι και ο Kanye West) και εχω ολα τα tools για να πιασω ηχο και να τον ρετουσαρω οπως θελω. Απλως θελει τον σχετικο πειραματισμο...
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • #28
                            Πάντως είμαι μέσα για όποιον γουστάρει μία 1 vs 1 φιλοσοφική συζήτηση, με μικρόφωνο.

                            Comment


                            • #29
                              Λοιπόν, το YouTube channel δημιουργήθηκε και είναι έτοιμο για χρήση από τα μέλη της κοινότητας. Θα πρότεινα να βάλουμε κάποιους υπεύθυνους, έτσι ώστε να μην βρεθούμε προ εκπλήξεως αναφορικά με ευαίσθητα θέματα όπως του password πχ. Δε θεωρώ ότι είναι πολύ πιθανό να δημιουργηθούν προβλήματα, αλλά σε τέτοια ζητήματα κάλο είναι να προσέχουμε για να έχουμε.

                              Θα πρότεινα λοιπόν να βγάλουμε μια ομάδα με υπεύθυνους για το κανάλι, οι οποίοι και θα αναλάβουν τη διακόσμηση, διαχείριση κλπ. Όπως είπα και πριν, θεωρώ ότι κάλο θα ήταν τα μέλη αυτά να μην προέρχονται από τους moderators. Νομίζω ότι δυο άτομα είναι αρκετά για τη δουλειά.

                              Προσωπικά σκεφτόμουν κάποιους από τους Somari, Ground και Scatman, αλλά, προφανώς, όποιος θέλει δηλώνει το ενδιαφέρον του.

                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • #30
                                Εγώ αναλαμβάνω αν θέλετε...Επίσης αναλαμβάνω και διάφορα ρετουσαρίσματα στα βιντεο πριν ανέβουν.
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X