Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Gamers-Odyssey News

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Imrahil View Post
    The Lord laid a lol on my heart today and the lol was good.
    Ράφαελ, ποιο πρόγραμμα-site χρησιμοποιείς, πε μου και μένα!

    edit: Ωραίο το feeling με τη καινούρια γραμματοσειρά, αλλά για να είμαι ειλικρινής προτιμούσα την αρχική, συχνά δεν προλαβαίνω να διαβάσω πολλά topics οπότε για μένα η χρηστική αξία ήτο πολύ μεγάλη, πραγματικά ενημερώθηκα.
    Απλό καλό Photoshop (CS2). Ένα old paper texture από πίσω κάνει όλη τη δουλειά. Το πραγματικά πετυχημένο κομμάτι είναι με τις φωτογραφίες, με ένα multiply στο blending mode και ένα film grain filter γίνονται σαν αυθεντικές 1920'.
    Όσο για τα γράμματα αχ, η απόψεις διχάζονται. Θα δούμε τι θα γίνει.

    Originally posted by Ramparter
    Ζηλεψα και ειπα να κανω κι εγω ενα. Τελικα ελιωσα μου πηρε πολυ παραπανω ωρα απ οσο υπολογιζα αλλα πιστευω βγηκε καλο.
    Double Ownage!

    Comment


    • #32
      ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ
      Έλιωσα όμως.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Ramparter View Post
        Ζηλεψα και ειπα να κανω κι εγω ενα. Τελικα ελιωσα μου πηρε πολυ παραπανω ωρα απ οσο υπολογιζα αλλα πιστευω βγηκε καλο.




        Quoted for new page.





        Apla
        Ground_Zero:

        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

        Comment


        • #34
          Δεν μπορώ άλλο!!
          sigpic

          Comment


          • #35
            Νομιζω πως θα πρεπει να καθιερωσουμε το ημερησιο φυλλο του φορουμ...
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • #36
              Προτείνω εβδομαδιαίο για να κρατηθούν ψηλά τα standard. Η απλά η μία να βγαίνει Τετάρτη και η άλλη Κυριακή ξερω'γω..

              Comment


              • #37
                Σιγουρα πρεπει να μεσολαβει ενα διαστημα για να υπαρχει υλικο και να μην αναλωνομαστε στα ιδια και τα ιδια. Ταλεντα εχει το forum παντως και ελπιζω να δουμε και απο αλλους προσπαθειες, προσωπικα σε καμια βδομαδα θα δω αν εχω παλι εμπνευση να κανω κατι.

                ΥΓ: Thanx για το hosting στο op raphael
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #38
                  ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΑΜΠΑΡΤΕΡ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΤΟΜΗ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΕΡΙΤΟΜΗ α ρε daisy ....... <3 <3

                  Comment


                  • #39
                    10 Ιουλίου πέρνω το "λελεόχαρτο". Με θέλω πρωτοσέλιδο!!
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      RAMPIDI THEEEEE
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #41
                        Σε ό,τι αφορά τις φήμες περί έλλειψης αξιοκρατίας στην επιλογή των υπεύθυνων για το Youtube Channel, θέλω να απαντήσω στις κακοήθεις φήμες που πηγάζουν από ανταγωνιστικό forum του χώρου ότι η διαδικασία θα είναι, όπως πάντα, διάφανη και επικυρωμένη από τη λαϊκή βούληση, δε θα υπάρξει ούτε μια σκιά, και τα ρουσφέτια και οι προσλήψεις από την πίσω πόρτα ανήκουν σε άλλους χώρους και άλλα πρόσωπα που επικυρώνουν την επιβίωσή τους με ντενεκέδες φέτας και μπιτόνια ελαιόλαδου.

                        Για τα δικά μου μπιτόνια και ντενεκέδες επικοινωνήστε με ΠΜ.

                        Επίσης, για τις δηλώσεις του Crpl Sheperd, αν δε δω βίντεο από Fraps δεν πιστεύω τίποτα.

                        Ramp, η δουλειά είναι μεγαλειώδης αλλά στοχεύει σε σαφώς πιο νεανικό κοινό από τη βαρύτερη και πιο σοβαροφανή έκδοση του Raphael, που ακολουθεί μια πιο συντηρητική γραφή.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • #42
                          Κι εγώ προτιμώ του Ράφαελ, το Topic λαϊκίζει υπερβολικά(βλ. και προσφορές)

                          Comment


                          • #43
                            ποιο fraps ρε, σιγα μην το εχω απο πισω να γραφει και να τρεχω στα 30fps

                            Εχω ντοκουμεντα ρε στο μπρικι μου, demo απο CSS και cod4 οπου ασελγουσα ασυστολα σε αυτον και το ανηλικο αδελφακι του, αμα ανεβασω screenshot απο σκορ θα με πανε μεσα για παιδικη πορνογραφια :p

                            Comment


                            • #44
                              Δεν υπάρχει το θέμα απλά! ΕΛΙΩΣΑ, χαχαχα, μπράβο ρε παιδιά για το χιούμορ σας :resp::resp:





                              Comment


                              • #45
                                WTF τώρα πήρα χαμπάρι το μέγεθος της επικότητας που έφτασαν τα παιδιά. Ρε πόσο πιο πάνω πια, φτάσαμε στο Θεό. Παιδιά εξαιρετική ιδέα, η δε υλοποίηση ξεπέρασε κάθε όριο. Τέλειοι απλά.

                                Comment

                                Working...
                                X