Announcement

Collapse
No announcement yet.

YouTube Channel: New Upload

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ground_zero View Post
    Ti gamato paixidi
    Wraio review Subzero!
    To efedaki sto telos me thn vathmologia me skotwse hahahaha
    Thnx! Το εφεδάκι ρε συ είναι μία μαλακία που υπάρχει στο movie maker και υπήρχε και στο πρώτο review. Θέλω κάποια στιγμή να κάνω τη μετάβαση σε premiere ή vegas όπου εκεί θα υπάρχει δυνατότητα για καλύτερα πράγματα.

    Επίσης ένα σχόλιο/παράκληση. Προς το παρόν το διασκεδάζω αρκετά και θέλω να το συνεχίσω έτσι κι αλλιώς αλλά όσοι μπορείτε καμιά κοινοποίηση στα social media ή να το πείτε σε κανένα φίλο που ενδιαφέρεται για τέτοια να κάνει subscribe θα βοηθούσε αρκετά. Στόχος είναι να ανεβαίνει υλικό σχεδόν σε καθημερινή βάση και με κάποιους πιο πρόσφατους τίτλους αλλά αυτό θα εξαρτηθεί και το πως θα ανταποκριθεί το hardware μου γιατί δεν είναι και η τελευταία λέξη της τεχνολογίας

    Comment


    • Kathimerina einai unrealistic, to poio pithano einai na kourasteis grhgora etsi.
      Oso exeis oreksh kane to hobby sou alla kala tha htan na anavazoume kati toulaxiston mia fora thn ebdomada.

      Pantws egw tha katevasw to vegas epishs kai tha kanw kana 2-3 top 10s.

      Eftiaksa kai to banner sto channel.
      Den eixa kai poly empnefsh gia kati kalo kai evala afto proxeira.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Δεν είναι unrealistic για τον πολύ απλό λόγο ότι ιδανικά το μοντάζ που χρειάζεται είναι αμελητέο. Αν υποθέσουμε ότι ένα video για να έχει νόημα και να μην κουράζει πρέπει να είναι περίπου 20 λεπτά, τότε για 4 μέρες πχ τη βδομάδα να ανεβαίνει κάτι (ας μην πάμε στο καθημερινά που είναι ακραίο), μιλάμε για λιγότερο από 1,5 ώρα gameplay. Ειδικά αν δεν ήμουν μόνος μου στο σχολιασμό θα ήταν σχετικά εύκολο να γίνει γιατί με 2 άτομα βγαίνει πολύ πιο εύκολα, το κοιτάω πάντως και αυτό μήπως ψηθεί κανένας φίλος.

        Το banner πολύ καλό, σημαντική προσθήκη γιατί πριν χτυπούσε άσχημα το κενό στο κανάλι!

        Comment


        • Εχετε κοιταξει καθολου τον editor που εχει το ιδιο το youtube? Ισως και να ναι πιο αποτελεσματικος απο movie maker.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Originally posted by Ramparter View Post
            Εχετε κοιταξει καθολου τον editor που εχει το ιδιο το youtube? Ισως και να ναι πιο αποτελεσματικος απο movie maker.
            Έπιασα το premiere οπότε όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά. Έτσι για το hype, να πω ότι από το επόμενο video θα παίζει ωραίο σκηνικό στο τέλος

            Comment




            • Έτοιμο και το δεύτερο μέρος, νομίζω ότι είναι σαφώς πιο ενδιαφέρον από το πρώτο και χωρίς προβλήματα στον ήχο. Έχω βάλει κάποιες "σάλτσες" διάσπαρτες μέσα στο video ενώ έφτιαξα λίγο και το κλείσιμο που νομίζω είναι και η πιο σημαντική αλλαγή που δείχνει σε κάτι πιο προσεγμένο. Επειδή βέβαια δεν παύει να είμαι άμπαλος με κάτι τέτοια εικαστικού περιεχομένου, αν κάποιος θεωρεί ότι μπορεί να φτιάξει κάτι πιο ωραίο μου το λέει. Γενικότερα κάθε γνώμη/παρατήρηση είναι κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτη.

              * Ακόμα και ένα Like στο post Που θα γίνει στην page στο youtube βοηθάει πολύ

              Comment




              • Έτοιμο και το τρίτο μέρος, η σειρά θα ολοκληρωθεί μάλλον στα 7. Επειδή δεν φαίνεται να υπάρχει και ιδιαίτερο ενδιαφέρον και για να μην σπαμάρω τσάμπα το τόπικ, όταν ανεβαίνει νέο επεισόδιο θα κάνω ένα edit σε αυτό το ποστ.

                Comment


                • Ela wre, den eixa xrono na dw oute kan to prwhgoumeno video otan to evgales, to afisa gia meta kai to ksexasa
                  To eida twra omws xaxaxaxxa, para poly kalo.
                  Den vrhka kanena lathos na diorthwsw, afth th dora, mia xara akougesai.
                  Ti ekatses kai evales re mesa sthn mesh tou video lol, diafhmish apo Chiquita?
                  Ti einai kai kala o sponsoras tou Donkey epeidh bananes?
                  Gelasa pantws.
                  Wraio touch kai to telos me ta subscribe ktl Na mou to matheis kai mena afto, den kserw pws na to kanw.

                  Paw na dw kai to trito meros twra.
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Molis eida kai to trito.

                    Re... den kserw an to ekanes epiteides, alla otan evales fast forward sthn arxh tou video ekanes kai thn fwnh sou akatanohth, eleges tipote ekei pera h gia plaka to ekanes?

                    Wraio kai afto, alla den exw na sxoliasw kati idiaitero.
                    Exeis vrei to kolpo omws, mia xara einai ta videos.
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Ναι η τσικίτα είναι σπόνσορας επειδή... μπανάνες. Βασικά αρχικά ήθελα να κάνω αυτό που έκανα στο τρίτο με το fast αλλά μετά μου ήρθε η ιδέα. Αυτό που λες στο τρίτο, εσκεμμένα το έχω κάνει να ακούγομαι έτσι. Αρχικά το είχα βάλει και πιο γρήγορα αλλά δεν καταλάβαινες τίποτα από τη φωνή, στην ταχύτητα που το έχω τώρα νομίζω βγαίνει και νόημα αλλά και να μην τα πιάνεις οκ δεν λέω και τίποτα σημαντικό.

                      Αυτό που ρώτησες για το τέλος πως το κάνεις, υποθέτω πως νομίζεις ότι το έκανα από το youtube αλλά το μόνο που γίνεται από το youtube είναι να βάλεις τα αντίστοιχα annotations. Όλη η δουλειά είναι στο premiere/vegas/whatever παίζοντας με πολλαπλές πηγές video.

                      Comment


                      • Χαχαχα και εγω γελασα πολυ με το τριτο. Thumps up, η μορφη που τους εχεις δωσει τωρα ειναι τελεια.

                        Comment


                        • Comment


                          • Highlights:

                            Feeeetaaaaaa
                            kai
                            Prosoxh sto goriiiiiiiiiiiiiiiila! wtf? lol
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • χαχαχαχαχ ναι και γαμω τα video

                              Comment


                              • To παιχνίδι τελείωσε, το υλικό έχει "τραβηχτεί" οπότε μένει το μοντάζ. 7 επεισόδια θα είναι σύνολο οπότε πείτε καμιά πρόταση για το τι θα μπορούσε να ακολουθήσει. Σκεφτόμουν για rayman legends...

                                Comment

                                Working...
                                X