Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ποιο παιχνίδι έχετε παίξει περισσότερο από κάθ^

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Σε διάρκεια χρόνου, το Lineage II που έπαιζα για 4 συνεχόμενα χρόνια. Με το Age of Conan σε λίγους μήνες με βλέπω να παίζω μέχρι να μπω στα πρώτα -αντα.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Έχω τελειώσει 12 φορές το Shenmue κι 8 το Shenmue II που είναι και μεγαλύτερο, έχω παίξει αμέτρητες ώρες Football Manager (Championship Manager 2002 πιο πολύ απ’ όλα), αλλά με κανένα παιχνίδι δεν έχω φτάσει τις άπειρες ώρες που ξόδεψα στο International Super Star Soccer 98 στο Nintendo 64, άπειρες ώρες, κάθε μέρα για δε ξέρω κι εγώ πόσα χρόνια.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • #18
        1)FF VIII Apeires Fores apo pempti dimotikou mexri 1 gimnasiou itan to mono paixnidi pou eliona kiriolektika xalara 7ora tin imera ,merikes fores kai 12ora
        2)WoWaizo 3 xronia ston main mou to played paizei na elege 15 days sto nero an thimame kala...Opote ipologiste..
        3)FF 9tan peira sta xeria mou ayto to telio paixnidi..Oxi apla porothika..o kosmos h xaraktires to senario paizei na mou arese perisotero apo ta proigoumena FF

        Comment


        • #19
          2)WoWaizo 3 xronia ston main mou to played paizei na elege 15 days sto nero an thimame kala...Opote ipologiste..
          [/b]
          Εμένα που ο main μου λέει 100 days played τι να πω δηλαδή? Αν βάλω και το χρόνο που έχω καταναλώσει με alternative χαρακτήρες(γύρω στις 15 μέρες played) φτάνει το 115 days.Έχω φάει το 1/3 ενός χρόνου από τη ζωή μου αποκλειστικά παίζοντας WoW και τώρα που το βλέπω πιο αντικειμενικά,έχοντας να παίξω "σοβαρά" πάνω από 1 μήνα,πραγματικά σκέφτομαι "αξίζει τελικά τον κόπο"?Τώρα έχω επιστρέψει στις single player ρίζες μου και το ευχαριστιέμαι πάρα πολύ,πάντως

          Σχετικά με το παιχνίδι που έχω ασχοληθεί περισσότερο από κάθε άλλο,αν βάλουμε μέσα και οτιδήποτε on line/multiplayer τότε θα έλεγα Call of Duty Series καθώς από το 1 έως το 4 έχω παίξει παραγματικά άπειρες ώρες Multiplayer και LAN.Επίσης το on line κομμάτι του Warcraft 3(και πιο συγκεκριμένα το Defend of the Ancients Mod),το WoW καθώς και τα Pro Evolution Soccer Series και το Tekken Tag Tournament.

          Αν υπολογίσουμε μόνο τα single player τότε θα έλεγα τα εξής:

          Diablo II
          Final Fantasy VII εννοείται
          Baldur's Gate II

          τα οποία τα έχω λιώσει πάααααρα πολλές ώρες και τα 3.
          Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

          Comment


          • #20
            Καλά έχω μείνει στο lvl 40
            70 days περίπου..δεν έχω κάρτα οποτε είδα το prof ενός φίλου μου που πάνω κάτω παίζαμε τις ίδιες ώρες(αρχίσαμε μαζί,κάναμε raid μαζί ktlp)

            Comment


            • #21
              Final Fantasy VIII 92 ώρες και έιμαι ακόμα στο τρίτο δισκάκι και 62 ώρες το Okami βρίσκοντας όλα τα μυστικά και ξεκλειδώνοντας τα πάντα.
              Carpe diem

              Comment


              • #22
                Κλασσικά θα πω και εγώ Final Fantasy VII, το οποίο μετράει 100+ ώρες.

                Απο εκεί και μετά εχω τερματίσει 5-6 φορες το Symphony of the Night, στο Twilight Princess είμαι στις 60 ώρες και υποψιάζομαι οτι είμαι ακόμα μακριά απο τον τερματισμό (I like taking my time), τι άλλο, τι άλλο;;;;

                Α, και η flash from the past αναφορά λιωσίματος :

                1. Tetris - Gameboy
                2. Ninja Boys 2 - Gameboy (Don't ask....)
                3. Super Mario Land 3-Wario Land - Gameboy
                4. Sonic 2 - Mega Drive
                5. Shining the Holy Ark - Saturn

                Ειδικά το τελευταίο, το είχαμε λιώσει ένα ολόκληρο καλοκαίρι στο σπίτι του κολλητού. Κάθε μέρα, απο το μεσημέρι ώς το βράδυ..........Αχ, τι ωραίες εποχές!
                Hope that someday,
                I will actually live...

                Comment


                • #23
                  World Of Warcraft εννοείται.
                  46 μέρες ο main και 15 ο alt

                  Και DiabloII επίσης άαααπειρες ώρες, τερματισμός και πάλι από την αρχή...και πάλι και πάλι....
                  "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                  Comment


                  • #24
                    Θα έλεγα Diablo 1, Grand Theft Auto 1, Starcraft και Baldur's Gate II modded. Αλλά στην πραγματικότητα δεν κρατάω χρονόμετρο.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • #25
                      Χμ...

                      Final Fantasy IX...Δεν ξέρω time αλλά σίγουρα είχα πάνω από 60-70 ώρες και δεν το έχω τερματίσει .Έπαιζα πολύ κάρτες βλέπεται και λόγω ηλικίας έψαχνα πάρα πολύ για να βρω που θα πάω αργότερα

                      Final Fantasy X στις 65-70 ώρες με πολύ blitzball though

                      WoW σίγουρα πάνω από 25 μέρες...Νομίζω γύρω στις 30 ήταν

                      Pokemon Red...Μου την κλέψανε ακριβώς την ημέρα που έπιασα όλα τα pokemon.Σίγουρα πάνω από 100 ώρες είχα

                      Άπειρα match στο Tekken III,Pro Evo...

                      Αυτά μου έρχονται τώρα


                      Comment


                      • #26
                        Ξέχασα να αναφέρω το game που λιώνω ακόμα και τώρα.

                        Counter-Strike με πάνω απο ~300 ώρες. Τώρα που είμαι και admin σε κανάλι ειδικά, hehe.

                        Comment


                        • #27
                          WoW σίγουρα πάνω από 25 μέρες...Νομίζω γύρω στις 30 ήταν
                          [/b]
                          Πως και ξέφυγες από το PC Gaming εσύ? :icon_twisted:

                          ----Προφανώς δεν αναφέρω συγκεκριμένο θέμα μιας και ενα είναι ΤΟ θέμα στο PC ----
                          "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                          Comment


                          • #28
                            Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου:

                            Insert Coin

                            Comment


                            • #29
                              Final Fantasy Tactics Advance: περίπου 250 ώρες.

                              FF X: 200

                              FF VIII 120

                              Tales of Symphonia: To έχω τερματίσει 8 φορές, σύνολο κάπου στις 400 ώρες .

                              Comment


                              • #30
                                Final Fantasy Tactics Advance: περίπου 250 ώρες.[/b]
                                Pou eisai esy kai giati den exoume paiksei diplo akoma?
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X