Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ποιο παιχνίδι έχετε παίξει περισσότερο από κάθ^

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Final Fantasy Tactics Advance: περίπου 250 ώρες.
    [/b]
    Τώρα που το λές και αυτό το έχω τερματίσει 4-5 φορές. Το τελευταίο save που έχω έχω κάνει τις 251 αποστολές και δεν μπορώ να τις κάνω όλες επειδή δεν έχω rat tails (είχα πολλά items και αυτά βρήκα να κάνω del...). Η μέγιστη ξενέρα καθώς 50 ώρες πήγαν τσαμπέ και ήθελα και οπωσδήποτε τον Judge Kid. :'(

    Comment


    • #32
      Πιθανον να εχω λιωσει περισσοτερο το SMB3 μιας και απο οταν το πηρα, το επαιζα σχεδον κατα αποκλειστικοτητα στο NES.

      Ισως παλι το F1 World Grand Prix στο Ν64. Ειχα παιξει τη πληρη σαιζον παρα πολλες φορες, ειχα λιωσει τα challenges, συνεχως κατεβαζα τους χρονους μου σε time trials κι οποτε ειχα ενα δυωρο διαθεσιμο επαιζα και κανενα αγωνα σε full length.

      Η τριτη εκδοχη ειναι το Might & Magic VII, το χω τερματισει πανω απο 5 φορες και μιλαμε για παιχνιδι μεγαλης διαρκειας ακομη κι οταν το εχεις μαθει πολυ καλα.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #33
        Εverquest 2
        WoW
        Μedieval:Total War, σνιφ!
        και FF Tactics Advance

        Comment


        • #34
          Πως και ξέφυγες από το PC Gaming εσύ? :icon_twisted:

          ----Προφανώς δεν αναφέρω συγκεκριμένο θέμα μιας και ενα είναι ΤΟ θέμα στο PC ----
          [/b]

          Απλά μπόρεσα να το κόψω και μάλιστα πριν 2 χρόνια ,πριν καν βγει το burning crusade...Είχα έναν dwarf paladin εν ονόματι Ody στον Tanaris lvl 57.Τώρα πλέον το WOW έχει γίνει πανεύκολο...(από όσο έχω δει at least )


          Comment


          • #35
            dynasty tactics 2.Το επιαζα για ενα ολοκληρο καλοκαιρι!!!!!!!!& #33;

            Comment


            • #36
              Final fantasy 12 περιπου 200 ωρες και παλι χωρις να εχω βρει τα παντα...Ποτε δεν εχω καει τοσο πολυ , θυμαμαι οτι ετρωγα ωρες και ωρες σε κατι τελειως ακυρα quest..

              Comment


              • #37
                Gears of War Live, πραγματικα το παιζω συνεχεια απο το καλοκαιρι, και σχεδον σε καθημερινη βαση.

                Comment


                • #38
                  μου ειναι αδυνατο να θυμηθω τις ωρες αλλα θα αναφερω το Zelda: Link to the Past (το πρωτο παιχνιδι που ασχοληθηκα σοβαρα και καταφερα να τερματiσω μετα απο καμποσο καιρο), Super Metroid, Zelda: Ocarina of Time και Final Fantasy VIII.

                  Comment


                  • #39
                    Final Fantasy VII το οποίο έχω τερματίσει 12 φορές με 90 ώρες παιχνιδιού κατά μέσο όρο (έχω ακόμα καιρό για να ξεπεράσω κάποιον συμφουρίτη μας )
                    Final Fantasy X (3 times)
                    Το GT3 όπου είχα 200 ώρες περίπου
                    και φυσικά το WOW όπου μετριέται σε μέρες και ηταν καθαρά 45-46 μέρες.
                    Αυτά μου 'ερχονται αυτή τη στιγμή

                    Comment


                    • #40
                      Phantasy Star Online.Ενας Master Chief ξερει ποσες ωρες εχω ριξει.Χιλιαδες,κυριολεκτικα.Θυμαμαι τις καλες εποχες του online DC με το 33,6 modem...αχ,αναμνησεις.
                      <div align="center">

                      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                      Comment


                      • #41
                        1.GTA Vice City με απειρες ωρες παιχνιδιου....
                        2.GTA San Andreas με λιγοτερες ωρες παιχνιδιου αλλα παρα πολλες ωρες σε modding...
                        3.Μαντεψτε....Το βρηκατε???GTA III....Κατανταει βαρετο ε??
                        4.Μαντεψτε....Το βρηκατε???Οχι φυσικα...L2...Αυτο εχει τις πιο πολλες ωρες απ&#39;ολα αλλα δεν νομιζω να ειναι το ιδιο με τα αλλα σαν MMORPG γι&#39;αυτο παει 4ο...6 χρονια παιχνιδιου(aka λιωσιματος)βρειτε ποσο κανει αμα μπορειτε...
                        5.Last but not least....WOW...Γυρω στις 700 ωρες.....

                        Αυτα απο μενα....

                        Comment


                        • #42
                          Μάλλον το elite2-frontier.

                          >3000 ώρες.

                          Comment


                          • #43
                            Το Age Of EMpires : The Conquerors, πολλές ώρες σε multi και custom campaignes.

                            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                            Comment


                            • #44
                              Super Smash Bros. Melee.Μπόλικες ώρες σε διάφορα modes, κυρίως versus. Παραδόξως, δεν είμαι αρκετά καλός...
                              "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                              Comment


                              • #45
                                Χμ... Μάλλον το Lineage 2. Τα τελευταία 3 και κάτι χρόνια παίζω τουλάχιστον μια φορά ανά 3 μέρες για κανένα 3ωρο, με εξαίρεση τις εποχές εξεταστικής.

                                Comment

                                Working...
                                X