Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meeting in Athens

    Μετά το πολύ πετυχημένο meeting των Σαλονικιών αλλά και το πρόσφατο meeting της κοινότητας του Xbox live (gears of war), λέω να πάρω τη πρωτοβουλία να προτείνω ένα meeting Πρωτευουσιάνων (και Πελοποννήσιων να πω?), μιας λοιπόν και το ξεκινάω εγώ προτείνω ένα meeting για καφέ σε καμιά ωραία καφετερία, village, Θησείο, παραλιακή, ( βέβαια οι προτάσεις είναι ανοιχτές ), μέρα Σάββατο ή Κυριακή και τα υπόλοιπα τα συνεχίζετε εσείς?
    0
    Άσε ρε, ποιος τρέχει?
    0%
    0
    Ναι ρε χαλαρά?
    0%
    0

  • #2
    Count me in!!!Just Voted!!!
    Carpe diem

    Comment


    • #3
      ...κάθομαι στ'αυγά μου προς το παρόν...

      Comment


      • #4
        H συνάντηση στην Θεσσαλονίκη ήταν πανελλήνια ΦΥΓΕ114, όποιος ήθελε και μπορούσε ερχόταν. Πχ οι swordmaster, dantesparda και αδέλφια zero ήρθαν από Bόλο, Λάρισα και Ξάνθη αντίστοιχα. Μάλιστα θα ερχόταν παραλίγο και o Ren από την Φωκίδα. Άρα η συναντήση σου (ατόμων από Αθήνα) δεν θα έχει το κύρος αυτής που κάναμε .
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • #5
          Κι αυτή πανελλήνια θα είναι μόνο που έχει ευκολότερη πρόσβαση για εμάς τους Νότιους και δεν έχει τόσο ψοφόκρυο όπως εκεί πάνω.Επομένως αυτή η συνάντηση είναι ευκολότερο να γίνει...όποιος θέλει έρχεται.
          Plain and simple... B) B) B)
          Carpe diem

          Comment


          • #6
            Βασικά να πει και κάτι ο Βολιώτης.
            ΔΕΝ κάνετε πανελλήνιες συναντήσεις παλιοσυμφεροντολόγοι όλοι σας, εκεί που μένετε την κάνετε και όποιος έχει όρεξη πάει μια βόλτα, όλο Θεσ/νίκη και Αθήνα, ελάτε Βόλο *λογοκρισία* μου

            Comment


            • #7
              Nαι ρε π***η μου λες και μόνο δύο πόλεις έχει η Ελλάδα, λες και οι άλλοι που ζουν αλλού ζουν στη ζούγκλα, τι τριτοκοσμικές απόψεις είναι αυτές :icon_twisted: :icon_twisted:
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • #8
                Εγώ προτείνω να γίνει σε μία πόλη που να είναι προσβάσιμη σε όλους είτε από άποψης χρόνου είτε απόστασης αλλά και να μπορούν πραγματικά όλοι να παρευρεθούν (οι τουλάχιστον οι περισσότεροι) και φυσικά να υπάρχει ελεύθερος χρόνος και όχι να κοιτάμε τα ρολόγια και να προσπαθούμε να τα ταιριάξουμε όλα μαζί.Καλοκαιράκι δεν θα ήταν άσχημη ιδέα αλλά και κάποια άλλη στιγμή δεν θα ήταν άσχημα...

                Comment


                • #9
                  Tι πάει να πει πανελλήνια? δηλαδή είχατε την απαίτηση όσοι μένουν Αθήνα να ανέβουν πανω για ενα βράδυ? οσοι μένουν Αθήνα και γουστάρουν να μαζευτούμε εδω ας το πουν οσοι οχι ας μην συμμετέχουν οπως άλλωστε δεν συμμετείχα και εγω στις συζητήσεις για Θεσσαλονίκη.

                  Comment


                  • #10
                    Οταν δεν υπαρχει Αθηνα δε μπορειτε να λεγεστε πανελληνια συναντηση. Ενα τοπικο meeting ηταν.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #11
                      Οταν δεν υπαρχει Αθηνα δε μπορειτε να λεγεστε πανελληνια συναντηση. Ενα επαρχιακό meeting ηταν.

                      fix
                      [/b]

                      Comment


                      • #12
                        Mη συνεχισετε το flame για κανεναν λογο.
                        Αν ειναι να γινει κατι θα γινει αν υπαρχει ορεξη και προθεση...
                        Βασικα meetings εδω γινονται συχνα απλα ο κυκλος ειναι σχετικα κλειστος .. δηλαδη οποιος θελει μπορει να ερθει αλλα δε γινονται και posts για να το ανακοινωσουμε λες και ειναι τιποτα σημαντικο..

                        Κοινως οι συναντησεις ειναι συνηθες φαινομενο εδω...

                        Με την πρωτη ευκαιρεια κατι καλο θα γινει, ιδιως αν υπαρξει καποια αφιξη ατομων εκτος Αθηνας.

                        Το 1ο 15ημερο του Ιανουαριου θα ηταν μια καλη ευκαιρεια παντως.. αυτα...

                        Οπως και να χει πολυ ευκολα μπορουμε να μαζευτουμε εστω μια 15αρια ατομα.

                        Comment


                        • #13
                          H συνάντηση στην Θεσσαλονίκη ήταν πανελλήνια ΦΥΓΕ114, όποιος ήθελε και μπορούσε ερχόταν. Πχ οι swordmaster, dantesparda και αδέλφια zero ήρθαν από Bόλο, Λάρισα και Ξάνθη αντίστοιχα. Μάλιστα θα ερχόταν παραλίγο και o Ren από την Φωκίδα. Άρα η συναντήση σου (ατόμων από Αθήνα) δεν θα έχει το κύρος αυτής που κάναμε .
                          [/b]
                          Δηλαδη αν ερχοταν και ο Marvell απο Αγγλια θα ηταν πανευρωπαικη η συναντηση..??

                          Comment


                          • #14
                            Επειδη οι συναντησεις που αναφερει ο Xeno αφορουν ατομα που γνωριζονται ηδη, καλο θα ηταν να γινει ενα meeting και να μπορεσουν να μπουν κι αλλοι στον κυκλο.

                            Επισης δεν ειναι αναγκη να περιμενουμε ποτε θα μπορει ολο το φορουμ να κατεβει. Στη σαλονικα ειπαν μια μερα κι οσοι γουσταρν και μπορεσαν πηγαν, το ιδιο θα γινει και τωρα, εστω και 5 ατομα να θελουν εγω θα ειμαι παρων με ολη τη καλη διαθεση.

                            ΥΓ: Απ'τις 4-5 του μηνα βεβαια κι επειτα που θα εχω επιστρεψει.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #15
                              Rofl. Κοντρες μεταξυ διοργανωτων συναντησεων.

                              "Η δικια σου συναντηση δε προκειται να ειναι καλυτερη/μεγαλυτερη απ τη δικη μου. Χο χο χο".

                              Η μιζερια και η μικροτητα ειναι παντα εκει.

                              Comment

                              Working...
                              X