Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer's Time

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gamer's Time

    Κατ'αρχήν καλημέρα σε όλους και όλες και να χαιρετήσω όποιον είναι από το παλιό (ή και το νέο) forum του Nintendo.gr αφού πολλοί μπορεί να ξέρουν/θυμούνται ποιος είμαι.

    Το θέμα αυτό αφορά την εκπομπή που κάνω εγώ (Σταύρος Κοκκινέας) και ο φίλτατος συμπαρουσιαστής μου (Ανδρέας Ψύλλιας) στο επίσημο ραδιοφωνικό σταθμό του Παντείου Πανεπiστημίου και ονομάζεται Gamer's Time. Η εκπομπή γίνεται κάθε Κυριακή 14:00 - 16:00 και αφορά σχεδόν αποκλειστικά gaming θέματα από όλες τις κονσόλες (αν και μπορεί να σχολιάσουμε και κάποιο άσχετο νέο που αφορά τη ξανθιά μέσα στο Big Brother πχ).

    Αν θέλετε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο spamradio@yahoo.gr ή και μέσω αυτού του θέματος το οποίο εμείς θα τσεκάρουμε σε σταθερή βάση και θα σχολιάζουμε οτιδήποτε έχετε να πείτε.

    Η σημερινή εκπομπή (και η επόμενη πιθανότατα) θα αφορά την έκθεση που γίνεται στη Τεχνόπολη στο Γκάζι αυτές τις μέρες και θα έχουμε εντυπώσεις απο παιχνίδια που παρουσιάστηκαν εκεί (όπως το καταπληκτικό DarkVerse ή και το ντόπιο DAEMAEOΝ:-αλλάξτε-τίτλο-The Pentagon Grave) καθώς και συνεντεύξεις με τους κύριους συντελεστές πίσω από πολλούς τίτλους. Ελπίζω ο φίλος Ramparter να έχει δεί το pm που του έχω στείλει και αν μπορέσει να παραστεί και στη σημερινή εκπομπή αλλιώς ελπίζω τουλάχιστον στην επόμενη να μας κάνει τη τιμή. Τέλος έχουμε κλείσει και σημαντικούς καλεσμένους όπως τους κυρίους Γιώργο Χιώτη και Τάσο Φλάμπουρα που θα μας μιλήσουν για τη πραγματική κατάσταση της Ελληνικής Βιομηχανίας σήμερα.

    Για να μη μακρυγορώ άλλο, σας περιμένουμε όλους 2 η ώρα συντονισμένους και με πολλά mail για να σας απαντήσουμε.Τα λέμε σε λίγο on air! ;)

  • #2
    Καλωσήρθες. Εγώ είμαι νέο μέλος του Nintendo.gr.

    Άντε καλή τύχη με την εκπομπή σου.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by Tanno View Post
      Καλωσήρθες. Εγώ είμαι νέο μέλος του Nintendo.gr.

      Άντε καλή τύχη με την εκπομπή σου.
      Κατ'αρχήν αν σέβεσαι τον εαυτό σου μη ποστάρεις και πολύ στο συγκεκριμένο forum.
      Μόνο για τα βασικά και αυτό πολύ είναι.

      Κατά δεύτερον, ευχαριστώ και ελπίζω να μας ακούσεις!

      Comment


      • #4
        Που σαι ρε τεράστια παιχτούρα!!!!

        Θα τσεκάρω άλλη Κυριακή λόγω δουλειάς δυστυχώς την εκπομπή!

        Άντε ρε καλή αρχή και καλώς (ξανα)ηρθες

        ΥΓ: Δυστυχώς έχει καταληφθεί η θέση του news-copier
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #5
          Καλώς το Darklink! Πολλά μπράβο για την εκπομπή σας, θα μπείτε στα favorites και θα την ακούσω σίγουρα. Επίσης ευχαριστούμε πολύ για το ενημερωτικό post. Αν μπορείς μόνο κάνε μια αναφορά στο Gamers odyssey, θα θέλαμε πολύ περισσότερα νέα μέλη.

          Και κάνε και κανά post
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • #6
            Originally posted by Darklink View Post
            Κατ'αρχήν αν σέβεσαι τον εαυτό σου μη ποστάρεις και πολύ στο συγκεκριμένο forum.
            Εδώ μήπως με προκαλείς ? Και για ποίο forum λες ?:kill:

            Titus: Δε σε προκαλεί και αναφέρεται στο nintendo.gr
            sigpic

            Comment


            • #7
              Πωπώ, πολλές γνώριμες φάτσες βλέπω και μ'αρέσει! Κατ'αρχήν ευχαριστώ για το θερμό καλωσόρισμα και θα κάνω ο,τι μπορώ για να συνεισφέρω στο forum τα μέγιστα! Εννοείται πως θα αναφέρω το Gamer's Oddysey στην εκπομπή και μάλιστα όποιος θέλει μπορεί να έρθει και ως καλεσμένος να κάνουμε και κουβεντούλα περί gaming και να προωθήσουμε και το forum.


              Φίλε Tanno, ο,τι είπε ο φίλος Titus. ;)

              Comment


              • #8
                kalwshrthes kai hi kai apo mena.
                Elpizw na mporesw na akousw thn ekpomph shmera, panta mou aresoun tetoies prospatheies.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • #9
                  Που σαι χαμένος ρε Darklinkkkkkkk.
                  Καλώς σε ξαναβρήκαμε φίλε!
                  Θα παρακολουθήσω όσο προλαβαίνω σήμερα την εκπομπή σου οπότε περίμενε mailZ.

                  Comment


                  • #10
                    Achievement Unlocked: Resurection!

                    Καλως τα παιδια ρε!!! Σιγουρα θα ακουσω την εκπομπη, αλλα ο ανταγωνισμος γιγαντωνεται (επικειται νεα σειρα podcasts, το θεμα ειναι στα σκαρια...).
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • #11
                      Κλείνετε τους ήχους από το Facebook όταν είστε στον αέρα... >.<
                      Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
                      ---------------------
                      animEΛ_ΛΑΣ

                      Comment


                      • #12
                        γεια κι από εμένα.

                        γιατί έγινε sticky το θέμα?
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Darklink View Post
                          ή και το ντόπιο DAEMAEOΝ:-αλλάξτε-τίτλο-The Pentagon Grave)
                          Λέγετε Ντίμιον και είναι τελικό.

                          Comment


                          • #14
                            Βασικα, καλα θα ηταν να ειχατε και live Skype για οποιον θελει...
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • #15
                              είναι ψώνιο με τη δημοσιότητα παιδιά μη βάλετε ποτέ live skype, lol

                              Comment

                              Working...
                              X