Announcement

Collapse
No announcement yet.

Απαιτήσεις παιχνιδιών

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Απαιτήσεις παιχνιδιών

    paidia exo sto pc mou Nvidia 8800,, 2GBram,,kai core 2 duo Q6600 8a paizei to crysis?????metria,, kala h arista???

  • #2
    To Hellgate London Ti apaitiseis exei?

    Comment


    • #3
      to crysis me nvidia8800 gts 320 mb 2bram intel core 2 e6600 to eho pexi ke to epexa polli kala analogos omos very high details den me afine mono high alla me full resolution 1680x1050 ara mia hara tha to pexis FPS FTW

      Comment


      • #4
        Nvidia 8800,, 2GBram,,kai core 2 duo Q6600[/b]
        Θες καλύτερο απ'αυτό??

        Anyway, δες εδώ: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
        sigpic

        Comment


        • #5
          emena leei oti briskome edw:
          eseis ti lete einai kalo?sto minimum perasa me pass eno sto recomentded faild epidi elege oti prepei na exo Video RAM: Required - 640 MB , You have - 256.0 MB

          Comment


          • #6
            Mια χαρά είναι.
            sigpic

            Comment


            • #7
              emena leei oti briskome edw:
              eseis ti lete einai kalo?sto minimum perasa me pass eno sto recomentded faild epidi elege oti prepei na exo Video RAM: Required - 640 MB , You have - 256.0 MB
              [/b]
              Κι εμένα το ίδιο βγάζει, το σύστημα μου είναι

              Intel Pentium 4 3.2GHz με hyper threading,
              2GB RAM(533Mhz DDR2)
              X1650XT 256ΜΒ GDDR3
              motherboard: Gigabyte GA - 8I915P Duo PCI-Express (Pro)

              Crysis


              ενώ για το
              HL2: Episode One

              ή
              F.E.A.R.

              ή
              Gears Of War
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • #8
                Crysis

                WoW(Που κατάντισα )

                Hellgate London
                (πως εύτασα lvl 7 ούτε εγώ ξέρω )
                Guild Wars
                (Πίπες αφού εμένα μου κολάει )
                Age of Conan

                Τελικά έχω το καλύτερο pc

                Comment


                • #9
                  Ακολουθεί μια ερώτηση για τους πάλιουρες.

                  Έκανα χθες εγκατάσταση το Neverwinter Nights στο PC μου...
                  • Minimum System Requirements
                    Processor: Pentium? II 450 MHz or AMD K6 450 MHz
                    RAM: 128 MB
                    Hard Disc Space: 1.2 GB
                    CD/DVD ROM Drive: 8X
                    Video Card: 16 MB TNT2-class OpenGL 1.2 compliant
                    Sound Card: DirectX? certified
                  • My PC's Specs
                    Processor: Celeron? 2.4 GHz
                    RAM: 256 MB
                    Hard Disc Space: ~6 GB
                    DVD ROM Drive: 16X
                    Video Card: 32 MB nVidia Riva TNT2 (M. 64)
                    Sound Card: DirectX? certified (on-board)

                  Η ερώτηση: Γιατί στο Δία μου σέρνεται ακόμη και στα χαμηλότερα δυνατά settings;!

                  Σημείωση: Όταν πήρα το game δε θυμάμαι να κολλούσε... Όποιος μου πει "βρες νέα drivers" θα του ζητήσω να με καθοδηγήσει, καθώς πλέον δεν υπάρχουν ούτε στο official site της nVidia...

                  Comment


                  • #10
                    Psycho λογικα κατι εχει παιχτει και τρεχει απο πισω κατι το οποιο σου τρωει πορους. Εαν το ειχες το παιχνιδι εγκατεστημενο παλια και σου ετρεχε κανονικα, τοτε θα πρεπει να ψαξεις το θεμα με τα προγραμματα που τρεχουν απο πισω και το ποση μνημη σου τρωνε.

                    Επισης κανε ενα check για κανενα patch για το παιχνιδι για την TNT, απο οτι θυμαμαι επαιζε προβληματακι...

                    ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΡΕ ΚΑΝΕΝΑ PC NA ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΟΡΜΑΛ!!!!!!!!&#33 ;
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • #11
                      Με τη βοήθεια ενός φίλου καταφέραμε και βρήκαμε κάτι drivers για TNT2... Θα τα δοκιμάσω και θα σας πω τι έγινε.

                      Psycho λογικα κατι εχει παιχτει και τρεχει απο πισω κατι το οποιο σου τρωει πορους. Εαν το ειχες το παιχνιδι εγκατεστημενο παλια και σου ετρεχε κανονικα, τοτε θα πρεπει να ψαξεις το θεμα με τα προγραμματα που τρεχουν απο πισω και το ποση μνημη σου τρωνε.

                      Επισης κανε ενα check για κανενα patch για το παιχνιδι για την TNT, απο οτι θυμαμαι επαιζε προβληματακι...

                      ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΡΕ ΚΑΝΕΝΑ PC NA ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΟΡΜΑΛ!!!!!!!!&#33 ;
                      [/b]
                      1) Δεν έχω κάτι να τρέχει στο παρασκήνιο. Σίγουρα πράγματα. Αν είχα, δε θα έτρεχε το explorer.exe... <_<
                      2) Patchάκι ε... Θα το ψάξω.
                      3) ΘΑ ΠΑΡΩ PC ΑΝ ΒΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΟΡΜΑΛ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33 ;

                      Comment


                      • #12
                        Just to know, παρά τα patchαρίσματα και κάτι αμφιβόλου γνησιότητος drivers το παίγνιο συνεχίζει να σέρνεται. Μάλλον θα φταίει η ηλικία της κάρτας και τα ζόρια που έχει τραβήξει. (ειδικά η καημένη όταν έπαιζα Gothic 2 πάνω της...)

                        Comment


                        • #13
                          Να υπενθυμίσω απλώς ότι η Μ64 που έχεις είναι κάτω από τα minimum requirements που ζητάει το παιχνίδι. Γιατί σου ζητάει την ΤΝΤ2, ενώ η Μ64 είναι η κομμένη της έκδοση, με χαμηλότερα b/w κτλ κτλ.

                          Επειδή τα Neverwinter Nights φημίζονται για τα patch τους, η καλύτερη περίπτωσή σου είναι να κατεβάσεις κάτι από το site της BioWare, ή να βρεις drivers για την κάρτα σου, από http://downloads.guru3d.com/

                          Best of luck, lad&#33;
                          OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

                          Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

                          Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

                          Comment


                          • #14
                            Νόμιζα ότι κάπου είχα μια ati7500, με την οποία πιθανότατα θα έκανες μια χαρά τη δουλειά σου, αλλά δεν μπορώ να τη βρω. Παίζει να την έχω δώσει πουθενά. Άμα τη βρω θα σε πω.

                            Κατά τα άλλα, πρέπει να πάμε κάποια στιγμη για καφέ και να συνεδριάσουμε γύρω από τη σύνθεση του επόμενου υπολογιστή μας.

                            Βτς, ο δικός μου ο παλικαράς τρέχει το bioshock μια χαρούλα και με φυσικό antialiasing (έτσι το λέω τώρα το monitor scaling για να παρηγοριέμαι).

                            Comment

                            Working...
                            X