Announcement

Collapse
No announcement yet.

Android

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Υπάρχουν επιλογές.Nexus is not for me! :-P
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Τι λες ρε παίχτη; Πες μου ένα λόγο για να προτιμήσει κάποιος ένα οποιοδήποτε άλλο κινητό σε τέτοια τιμή. Εχει κορυφαίο hardware και την καλύτερη δυνατή υποστήριξη σε android, σε αντίθεση με όλες τις άλλες συσκευές. Ok αυτό αλλάζει σιγά σιγά με το google play services, αλλά δε φτάσαμε ακόμα στο σημείο που θα μπορούσαμε να υποστηρίξουμε ότι η αγορά των android ανασυγκροτήθηκε...

      Τέλος πάντως, για πες τι είναι για σένα και τη γνώμη σου γενικότερα, έτσι για να ξέρουμε κι εμείς.

      Comment


      • Δν μ κάθονται καλά τα windows phone γενικότερα.Για μένα το android είναι και θα είναι ο κυρίαρχος του παιχνιδιού.Αν δεν εμπλουτίσει η Microsoft τα wp8 με περισσότερα apps και games θα συνεχίσω να υποστηρίζω android.
        Πάμε στα κινητά.Από xperia έχω βάλει στο μάτι το SP.Πολύ καλό για την τιμή του και με καλές δυνατότητες.Από galaxy επίσης ένα s3 ή ένα note II δεν θα με χάλαγε.Και από κινέζικα τα huawei είναι επίσης καλές επιλογές.Για πιο οικονομικά ακόμη πάμε στα LG.
        Από τούμπανα αν είχα την οικονομική δυνατότητα θα πήγαινα σε s4,xperia z και z ultra.Το z1 όμως και ειδικά το galaxy note 3(οκταπυρηνο,3gb ram) είναι από άλλο γαλαξία.Για iphone ούτε λόγος.Μακρυά!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Τωρα εξηγουνται ολα...
          .... και ιδεα να μην ειχε κανεις αν εβλεπε τη λεξη Google δε θα εκανε λογο για Windows με τιποτα.

          Comment


          • Παίχτη, το Nexus είναι το επίσημο κινητό της Google και τρέχει το επίσημο, vanilla, Android της Google.

            Πέρνα έξω τώρα .

            Comment


            • LLLLLOOOOOOOLLLL ρε παίχτης...
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Χαχα καλό ε??Πλακιτσα πλακιτσα!!! :-P
                Δεν αναφέρθηκα στο nexus παραπάνω.Και αυτό το google παντού δεν μου αρεσει
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Άμα δεν σου αρέσει το Google παντού, σιχένεσαι το λειτουργικό της MS και λες μακρυά απο Apple, πάρε ένα Nokia 3510 να ηρεμήσεις.

                  Comment


                  • Επίσης για πες μου σε τι θα σου χρησιμεύσουν οι οχτώ πυρήνες σε ένα κινητό; Λες και το λειτουργικό γράφεται πάνω σε τέτοιον επεξεργαστή, για να είναι optimised. Για εντυπωσιασμό και μόνο μπαίνει τόση επεξεργαστική ισχύ σε μία συσκευή που χρησιμοποιεί πολλή λιγότερη από όση του παρέχεται. Δες το Moto X και τη λογική με την οποία κατασκευάστηκε για να πάρεις μία γεύση της καλύτερης Android συσκευής εκεί πέρα έξω.

                    Comment


                    • ναι αλλα paixtis κοιτα τι θα μπορει να κανει το iphone 6!!



                       
                      :troll::troll::troll:

                      Comment


                      • Και μετά θα βγει το επόμενο galaxy και θα κλείσει πάλι τα στόματα όλων! :-P
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • ex-nintendo fanboy, now samsung fanboy
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Στα κινητά παραδόξως είμαι... sony εχμ..γκουχου γκουχου...Απλώς αναγνωρίζω την υπεροχή της Samsung σε αυτό τον τομέα!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Πήρα σήμερα το Galaxy S2 Plus.Για πείτε επειδή είμαι ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ τι πρέπει να βάλω από εφαρμογές κλπ.Όλα τσαμπέ δεν είναι στο android ή καμία σχέση;Δεν ξέρω καθόλου γι'αυτό ρωτάω,το κινητό ακόμα φορτίζει οπότε δεν έχω πειραματιστεί καθόλου να το δω.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Καλό κινητό πήρες, θα μπορείς να τρέξεις τα περισσότερα apps χωρίς θέμα. Απλά μπες απ' το κινητό στην εφαρμογή Play Store (θα πρέπει να συνδεθείς με λογαριασμό Google, π.χ gmail) και θα βρεις ό,τι app υπάρχει διαθέσιμο.

                                Λίγο προσοχή στο τί κατεβάζεις γιατί υπάρχει και αρκετό junk στο Play Store (ευτυχώς συνήθως δεν είναι στις πρώτες σελίδες), εφαρμογές τύπου best super platform, best live wallpapers κτλ.

                                Αν έχεις όρεξη μπορείς να δοκιμάσεις και άλλες marketplace εφαρμογές όπως το Amazon και SlideME που θεωρούνται και πιο ασφαλή γιατί σε αυτά υπάρχει review process πριν δημοσιευτούν τα apps. Απλά το Play Store, τουλάχιστον προς το παρόν, έχει τα μεγάλα ονόματα (EA, Ubisoft, SEGA, Gameloft κτλ).
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X