Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spartacus: Gods of the Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spartacus: Gods of the Arena

    Αύριο κυκλοφορεί το πρώτο επεισόδιο! Περιμένω πως και πως, και ας είναι και prequel, θέλω πολύ να δω πως ήταν κάποιοι χαραχτήρες.

  • #2
    Τι ώρα το δείχνει ? Θέλω να δω τι φάση λέει για τον Σπάρτακο.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Εμ... Σε ξένο, άγνωστο κανάλι. Έχεις δορυφορική η κάτι? Το πρώτο season (το έχεις δει έτσι?) το έδειχνε το Starz σε HD (μάλλον ένα αρχιδατο κανάλι που πρέπει να πλήρωσης για να έχεις).

      Comment


      • #4
        Μόλις κατέβασα το πρώτο επεισόδιο. Δεν θα το δω ακόμα, θα περιμένω μάλλον μέχρι αύριο-μεθαύριο να βγούν η Ελληνικοί υπότιτλοι για να το δω μαζί με τον ξάδερφο μου.

        Comment


        • #5
          Μόλις είδα το πρώτο επεισόδιο. Τι να πω... EPIC! Με έπιασε το τρέμουλο μέχρι να τελειώσει. Πετυχημένο επεισόδιο.

          Αλήθεια, δεν ασχολείται κανεις με αυτή την υπεροχη σειρά?

          Comment


          • #6
            Μόλις τελείωσα με το Blood and Sand.Λέω να περιμένω να τελειώσει η season για να αρχίσω αυτό.
            Carpe diem

            Comment


            • #7
              Το άρχισες προχθές και το τελείωσες κιόλας? Δεν σάρεσε απότι φαίνεται ε? Ελπίζω να το είδες στα 720p.

              Γιατί να κανεις τέτοιο έγκλημα και να περιμένεις μέχρι τέλος του Φεβράρη? Είναι οδυνηρό μεν, αλλα συνάμα και γλυκό να περιμένεις να βγει το επόμενο επεισόδιο.

              Comment


              • #8
                Βασικά μου το δώσανε κι επειδή βαριέμαι να το κατεβάζω,λέω να περιμένω να μου δώσουν κι αυτό.Τέλςο Φλεβάρη τελειώνει;Κομπλέ τότε.Θα λιώσω κάνα game μέχρι τότε ή θα δω καμιά ταινία,έχω μαζέψει μπόλικη σαπίλα.
                Carpe diem

                Comment


                • #9
                  Aion από που κατεβάζεις;Ψάχνω να το βρω έτοιμο με υπότιτλους και το σάιτ από το οποίο κατεβάζω,είναι ένα επεισόδιο πίσω και νευριάζω.
                  Έχω δει ήδη τα 4 πρώτα,κιέχω κατεβάσει και το 5ο.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    Κατεβάζω από rapidshare και τέτοια, 720p, κάπου στο ενάμισι GB το ένα. Τους υπότιτλους τους κατεβάζω ξεχωριστά.

                    Είδα πριν λίγο το τελευταίο επεισόδιο. E καλά, αρκετά επικό, μου άρεσε.

                    Όπως έγραψε και η ομάδα του Ελληνικού υποτιτλισμού στο τέλος "Μα τον πούτσο του Διά, η Ρώμη θα τρέμει το 2012".

                    Comment


                    • #11
                      Μόλις είδα κι εγώ το έκτο επεισόδιο.
                      Μα τον πούτσο του Δία η Ρώμη θα τρέμει το 2012.
                      'Nuff said.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #12
                        Mia erwthsh gia thn seira, den exw dei oute thn prwth oute thn defterh alla to eixa aporeia einai o istorikos spartakos h einai apla ena story me enan typo pou exei apla afto to onoma.

                        An einai istorikh seira tote thn istoria thn kserw kai den me endiaferei na to dw alla an einai kainourio story me monomaxous kai etsi isws tou riksw mia matia.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • #13
                          Την έχουν βιάσει την ιστορία οπότε μην αγχώνεσαι.Ξεκίνα όμως οπωσδήποτε με το Blood and Sand και μετά το Gods of the Arena γιατί στο πρώτο του επεισόδιο σου δείχνει τι γίνεται στο τελευταίο του άλλου.
                          Αίμα,βία,ποζεριά,γυμνό,δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο.Άμα ξεκινήσεις να το βλέπεις,πες το μου,άμα είναι να το ξαναβάλω.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Ground_zero View Post
                            Mia erwthsh gia thn seira, den exw dei oute thn prwth oute thn defterh alla to eixa aporeia einai o istorikos spartakos h einai apla ena story me enan typo pou exei apla afto to onoma.

                            An einai istorikh seira tote thn istoria thn kserw kai den me endiaferei na to dw alla an einai kainourio story me monomaxous kai etsi isws tou riksw mia matia.
                            Πολύ, παααρα πολύ κακή λογική. Είναι σαν να λες "Δεν θα δω τους 300 επειδή ξέρω την ιστορία", και τότε πετάγεται και γελά μαζί σου και το παρδαλό κατσίκι.

                            Βασίζεται στα ιστορικά γεγονότα, ναι. Ο τρόπος που στήνεται όμως μπροστά στα ματια του θεατή είναι μια άλλη ιστορία.

                            Δες τα πρώτα δυο επεισόδια, και αν δεν σε συγκινήσει (πράγμα περίεργο), τότε πας για αλλα.

                            Comment


                            • #15
                              H logikh vrisketai sto oti to story twn 300 maresei eksisou san paramythi oso kai istoria enw to story tou Spartakou den maresei katholou eite san paramythi, eite san istoria.

                              Hlpiza na mhn eixe kamia sxesh me afton (aplh synonymia), alla apoti vlepw einai o istorikos spartakos...
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment

                              Working...
                              X