Likes Likes:  0
+ Reply to Thread
Page 4 of 14
FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 46 to 60 of 200

Thread: Gamers Odyssey Steam Community

Αρρώστια
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Εμ τι αλλο ? http://steamcommunity.com/id/christop

Αντε να μαζευτουμε ολοι για ενα golden eye source να μας κανει out-aim μαζικως o τσακαλος, οποιος αντιπαλος του θα παιρνει oddjob / baron samedi θα του ριχνει το καπελο με την πρωτη σφαιρα

http://www.moddb.com/mods/goldeneye-...l-download-exe κατεβαστε ωρε να σφαχτουμε στην silo

Θα στησω σερβερ να παιξουμε και το live-and-let-die mode εχει πολλη πλακα http://wiki.goldeneyesource.net/inde...ve_and_Let_Die

Αρρώστια ChrisTop's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Σε οτιδήποτε παιχνίδι σε Source που έχει σχέση με hl και άρα μπορώ να έχω τις ίδιες ρυθμίσεις με το CS, το χέρι πάει αυτόματα headshot μάγκες. Μιλάμε για τρελό κάψιμο την τελευταία βδομάδα.

Αρρώστια
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    ΔΩΡΕΑΝ modern warfail 2 για αυτο το ΣουΚου -> http://store.steampowered.com/news/3674/

γνωστοι-αγνωστοι casuals τι περιμενετε ?

Αρρώστια Bartman's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Μια πρώτη ματιά στο Steam για Mac :
    http://www.youtube.com/watch?v=CKPxl...layer_embedded

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Όσοι δεν το έχετε δεί ακόμα το Steam την Δευτέρα ανανεώνεται πλήρως. Είχα φορτώσει την Beta πριν κανα 2μηνο και οι εντυπώσεις μου είναι απολύτως θετικές! Πολύ ομορφότερο interface και καλύτερη ενσωμάτωση του Steam στα Games.

http://www.eurogamer.net/articles/st...live-on-monday

Αρρώστια Ryu_gr's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Μάγκες δεν έχω steam, κάποιος μου είπε ότι απαιτείται να εισαι συνδεδεμένος στο internet κάθε φορά που παίζεις games κατεβασμενα απο αυτο, όπως με τα indie games του xbox 360. Ισχύει κάτι τέτοιο; Αν ναι, είναι μεγάλο μείον, καθώς η ελευθερία περιορίζεται ακόμα περισσότερο, λαμβάνοντας υπόψη ότι θα έχει και περιορισμούς στη χρήση (DRM κτλ!)

Boss Rabbit. Ο πιο ισχυρός κακός στο Dragon Ball.
    Τόσα χρόνια ΒΑΡΕΛΑΣ τέτοιος γρίφος... first time!!!
    'Next time we meet i'm gonna break your arms.' -Zangief
    Πατήστε εδώ για να μάθετε τη διαφορά μεταξύ δικαιοσύνης και τιμωρίας.

lvl 80 Noob Ramparter's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Δεν ισχυει, εχει και offline mode. Μπορει καποια εταιρια να ειχε επιβαλει κατι τετοιο για παιχνιδι δικο της αλλα δεν ειναι το στανταρ αυτο σε καμια περιπτωση.

Steam = Win

Αρρώστια Bartman's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Στις 12 Μαΐου το steam στον imac.
    http://www.joystiq.com/2010/04/29/va...ped-to-may-12/
    Για τέλη Απριλίου το περιμέναμε , αλλά ok μικρή η καθυστέρηση , ελπίζω να αξίζει όλη αυτή την αναμονή.
    Valve κάντο σωστά , όπως μόνο εσύ ξέρεις να κάνεις

Αρρώστια Phantom Duck's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Ακολουθεί Noobικη ερώτηση.

Τα παιχνίδια που εγκαθίστανται στο Steam, εγκαθίστανται και στον υπολογιστή; Αν κάνω format ή μπω στο Steam από άλλον υπολογιστή, θα ξαναχρειαστεί εγκατάσταση των παιχνιδιών; Και το κυριότερο, τα saves και τα achievments του κάθε παιχνιδιού θα κρατηθούν ή φτου κι απ' την αρχή;

Αρρώστια straier's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Φυσικά θα πρέπει να ξανακατεβάσεις τα παιχνίδια. Τι νόμιζες, πως τα κάνεις streaming ενώ παίζεις; Τα saves επίσης εκτός και αν υπάρχει κάποιο service για να τα ανεβάσεις στο steam. Για τα achievements θα έλεγα πως σώζονται online αν και δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
    Αντικειμενικότητα είναι η παραίσθηση ότι μπορεί να υπάρχει παρατήρηση χωρίς παρατηρητή...
    Quote Originally Posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Quote Originally Posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

banner i Have no Equal's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Εκανα και εγω Steam account Και παιζω atm Borderlands 2 και Torchlight 2(ακομα level 8 ειμαι) οποιος θελει ας με κανει add: iHaveNoEqual το id μου.

Παντως δεν μπορω να πω και τα καλυτερα για την ποιοτητα του Steam σαν interface και πλατφόρμα..

Αρρώστια Evans's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Τι κακό βρίσκεις δηλαδη; Εγώ θεωρώ οτι τα βασικά πράγματα που κάνουν ενα καλό interface τα καλύπτει η steam και πολλές φορές και με το παραπάνω. Πολυ καλή κατηγοριοποίηση πληροφοριών, ευδιακριτα tabs κι εύκολος τρόπος αγοράς και εγκατάστασης παιχνιδιών. Αν αναφερεσαι σε connectivity και στα εργαλεία της κοινότητας πάω πάσο, δεν εχω ασχοληθεί για να ξερω.
    Quote Originally Posted by BigBOSS View Post
    ναι οπως με ποντικι μπορεις να παιξεις κάποια games αν έχεις ένα χέρι (strategies τυπου Civ, crpgs τύπου divinity ή wasteland κτλ) με gamepad δε μπορεις να παιξεις τίποτα.

banner i Have no Equal's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Το shift+tab πχ δεν μου αρεσει, επισης δεν ξερω αν εφταιγε το pc μου η συνδεση η κατι αλλο αλλα δεν μπορουσα να κανω search(δεν εβγαζε τιποτα) μερικα not responding και αλλα ψιλοπραγματα.. Μπορει να μην ειναι προβλημα του steam αλλα και παλι η πρωτη εντυπωση δεν ηταν θετικη αλλα οκ κανει τη δουλεια..

Συμφωνω για τον ευκολο τροπο εγκαταστασης και αγορας.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    To shift και tab το αλλάζεις βρε. Εγώ το χω αλλάξει εδώ και 5 χρόνια σε PgDn, αφού όταν είπες shift+tab πέρασε μισό λεπτό μέχρι να καταλάβω τι εννοούσες. Search, αν εννοείς για παιχνίδια, δεν είχε ποτέ πρόβλημα να μου κάνει το steam.

Αρρώστια Altair's Avatar
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Quote Originally Posted by Somari View Post
    Δηλαδή οι devs που πρόσφατα έκραξαν το Wiiu, δε βγάζουν απο κει ψωμί;
    Και μετά που έγινε ντόρος βγήκαν και ζήτησαν συνγώμη,δεν εννοούσαμε αυτό και παπαρολογίες.

Λόγκο,δε γουστάρω γενικά Steam,Origin,U Play,DRM,Battlenet κλπ,καθώς και τίτλους που για να παίξεις χρειάζονται online activation.Όλα αυτά ξεκίνησαν από το Steam.Ξέρω άτομα που αγόρασαν παιχνίδια τα οποία θέλουν ενεργοποίηση μέσω Στημ και τελικά επειδή το Στημ είναι μια πατάτα,παίξανε,κατεβασμένο,το παιχνίδι που αγόρασαν.
    Εγώ το Πόρταλ 2,στο Στημ δεν μπορώ να το παίξω γιατί με πετάει συνέχεια.
    Carpe diem

+ Reply to Thread