Announcement

Collapse
No announcement yet.

Game Of Thrones

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Το τρίτο επεισόδιο είναι αποκλειστικά made of blah blah blah. Είναι σαν να προετοιμάζει το έδαφος για πολύ επικές στιγμές. Η σειρά κιλά αργά, αλλα με ενδιαφέρον. Ελπίζω να δούμε συναρπαστικές σκηνές σύντομα.

    Comment


    • #32
      Nαι και γω βαρέθηκα λίγο στο τρίτο επεισόδιο.Πολύ μπλα μπλα και αργή εξέλιξη, μηδενική θα΄λεγα σε σχέση με το προηγούμενο πέρα από μερικές ξεκάθαρες προθέσεις που τις είχαμε φανταστεί άλλωστε.Ελπίζω να ξεσπάσει στη συνέχεια, δεν μπορώ άλλο επεισόδιο έτσι!
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • #33
        Η έχουν κάτι παρα πολύ power να μας δείξουν και είναι σίγουροι ότι θα μας κερδίσουν και γίαυτό προχωράνε και ετοιμάζουν τα εδάφη τόσο αργά, η απλά... αυτοκτονούν.

        Πιστεύω πρέπει να είναι πολύ σίγουροι για το τι κάνουν για να το περνούν έτσι.

        Comment


        • #34
          Και γω αυτό θέλω να πιστεύω.Περιμένω πολύ splateria στη συνέχεια και epic καταστάσεις!Επίσης θέλω σιγά σιγά να ξεδιπλώνεται και η ιστορία με τους whitewalkers ή όπως αλλιώς λέγονται αν κάνω λάθος.
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #35
            Ναι έτσι λέγονται. Μα απότι διάβασα θα δείξει 7 οικογένειες στο σύνολο, άρα έχουμε ακόμα.

            Comment


            • #36
              ενταξει μη περιμενετε spartacus σε medieval περιβαλλον η σειρα εξιστορει τα γεγονοτα της πρωτης νουβελας, οτι θα εχει δραση θα εχει αλλα να περιμενετε μπολικο backstory και αναπτυξη χαραχτηρων φυσικα

              οι ερμηνιες των περισσοτερων ειναι καλες αλλα αυτες που ξεχωριζουν ειναι του sean bean του νανου lannister, του βασιλια και της μητερας stark

              Comment


              • #37
                Τις άλλες νουβέλες δεν θα τις συμπεριλάβει σε επόμενη σεζόν ενδεχομένως?Θέλω να δείξει τα πάντα!
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • #38
                  Ωραίο και το 4ο αν και το πιο αδύναμο για μένα συνολικά ως τώρα. Κυρίως λόγω Sam, του πρώτου χαρακτήρα που μου την έσπασε από όοοολους όσους έχουν παρελάσει ως ώρας, τον βρήκα πολύ βαρετό. Η Stark έφτυσε φλόγες στο τέλος. Κρίμα που τη πλήρωσε ο κοντός, τον πάω πολύ το τύπο. Η Aria παραμένει ο πιο συμπαθητικός χαρακτήρας στη σειρά, πολύ φάτσα το τζογλανάκι. Πλούσιο πάντως και αυτό σε lore και backstory, πράγμα που απολαμβάνω.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by deus_d0pe View Post
                    Ωραίο και το 4ο αν και το πιο αδύναμο για μένα συνολικά ως τώρα. Κυρίως λόγω Sam, του πρώτου χαρακτήρα που μου την έσπασε από όοοολους όσους έχουν παρελάσει ως ώρας, τον βρήκα πολύ βαρετό. Η Stark έφτυσε φλόγες στο τέλος. Κρίμα που τη πλήρωσε ο κοντός, τον πάω πολύ το τύπο. Η Aria παραμένει ο πιο συμπαθητικός χαρακτήρας στη σειρά, πολύ φάτσα το τζογλανάκι. Πλούσιο πάντως και αυτό σε lore και backstory, πράγμα που απολαμβάνω.
                    Θα συμφωνήσω σε όλα, καλά η Aria δεν υπάρχει σαν φάτσα. Το τέλος ήταν πολύ δυνατό, στην αρχή δε ψιλιάστηκα που θα το πάει, αλλά μετά μου άρεσε πάρα πολύ ο τρόπος που τους έκανε όλους να ακολουθήσουν τις εντολές της και να συλλάβουν τον αδερφό της Βασίλισσας τους. Κρίμα για τον Tyrion που δε φταίει σε τίποτα, απίστευτος χαρακτήρας, εύκολα από τους καλύτερους της σειράς.

                    Comment


                    • #40
                      το 5 τα εσπασε ετσι?

                      Comment


                      • #41
                        το 5 τα εσπασε ετσι?
                        Οπου ναναι κατεβαινει .

                        Τα σπαει η acoustic version του theme .

                        Comment


                        • #42
                          Aύριο θα το κατεβάσω εγώ(θα το δούμε παρέα με την κοπέλα μου ).Τόσο καλό ήταν???
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • #43
                            Ήταν πολύ καλό, είχε εξέλιξη ιστορίας, νέους χαρακτήρες, δράση, τα πάντα.

                            Comment


                            • #44
                              Πολύ καλο επεισόδιο όντως. Ο μικρός πρέπει να έχει πολύ γερά κόκαλα με το γάλα που πίνει.

                              Comment


                              • #45
                                Εξαιρετικά τα επισόδεια 6 και 7.Μπαίνουν δυνατά στην υπόθεση!
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X