Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roger Waters live in Greece early July+DVD filming

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roger Waters live in Greece early July+DVD filming

    ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!!!!!!!!

    http://www.facebook.com/notes/roger-...21134661234325

    Ο Roger Waters έρχεται Ελλάδα για την περιοδία The Wall και μάλιστα θα γυρίσει και σε DVD την συναυλία-ες

    Το μεγαλύτερο συναυλιακό γεγονός ever για την Ελλάδα κατά την άποψή μου.Ελπίζουμε σύντομα σε επίσημη ανακοίνωση και γιατί όχι σε 2 ημερομηνίες...

    Η τρέλα που με έχει πιάσει δεν περιγράφεται και επίσης ΜΟΝΟ στην ιδέα ότι στην συναλία της Ελλάδος μπορεί να ανέβει και ο Gilmour μαζί του με κάνει να τρελένομαι.Από που προκείπτει αυτό θα μου πείτε?Ο ίδιος είχε δηλώσει πως σε 1 συναλία σε αυτή την περιοδεία θα ανέβει μαζί του ο Gilmour στην σκηνή για το Comfortably Numb,τι καλύτερο από την συναλία με για το DVD να γίνει αυτό?

    ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΡΕ WATERSSSSS

    ΥΓ:Νομίζω αξίζει να υπάρχει ξεχωριστό thread για αυτό το μοναδικό γεγονός.



  • #2
    Lol, ενας φιλος μου εκλεισε να παει στην Ελβετια για να τον δει, PWNED.
    Περιμενω official ανακοινωση, ημερα, χωρο και τιμες και αν ολα πανε κατ' ευχην θα ειμαι εκει 100%.
    Ως τις 4 Ιουλιου θα ειμαι Βελγιο για ενα φεστιβαλ, αλλα οκ rescheduling ftw, με τις αλλαγες που καναν μαλλον θα προλαβω και τον Waters.

    Werchter Festival, Interpol, Arcade Fire, Thievery Corporation, Waters και ισως και Suede στη Θεσσαλονικη, να δω αν θα μπορεσω να παω σε ολα αυτα τελικα.

    Πουλαω Chrono Trigger, Shenmue 1-2, μπολικα FF κτλ, ψηθειτε.

    Υ.Γ.
    Γαμιεται το Τerra Vibe.

    Comment


    • #3
      Λογικά θα είναι μετά τις 4 Ιουλίου διότι αν είδες την ανακοίνωση αλλάξανε το Μιλάνο και το βάλαν 3 και 4 αντί για 6 και 7.

      Επίσης Terra Vibe δεν ΥΠΑΡΧΕΙ περίπτωση να γίνει.Όλες οι συναυλίες αυτής τις περιοδείας γίνονται σε κλειστό χώρο λόγω σκηνικών!


      Comment


      • #4
        Αμααααααν το παιδι....
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • #5
          Αντε να δουμε, ακουω προβλεψεις για χωρο και τιμες.

          Comment


          • #6
            Terra Vibe πιστεύω και χαλαρά μιλάμε για 70 το εισιτήριο το λιγότερο- όπως και να έχει μιλάμε για σίγουρο sold out. Αλλά μετά την τελευταία του συναυλία- που ήταν για μένα εμπειρία, δε με απασχολεί η τιμή. Αρκεί να μη συμπέσει με Priest Whitesnake.
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • #7
              I'll pass. Θα πάω στο Αντιαπαγορευτικό φέστιβαλ για skunk και μουσικούλα που θα διεξαχθεί εδώ τον Μάιο. ;)

              Originally posted by Xeno View Post
              Πουλαω Chrono Trigger, Shenmue 1-2, μπολικα FF κτλ, ψηθειτε.
              Και που τα βρήκες όλα αυτά και τα πουλάς? Φαλήρησες ? Εγώ που ξέρω ότι είσαι διατεθειμένος να τα πουλήσεις αυτά τα διαμάντια ?
              sigpic

              Comment


              • #8
                ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #9
                  ΠΟΙΟΣ;;;

                  edit
                  Α καλα ο τυπος δεν υπαρχει, απ'οτι βλεπω εχει αντιγραψει ολα τα τραγουδια των pink-floyd...
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #10
                    -_-
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #11
                      τον ειχα δει νομιζω το 2006 στο terra vibe και ητανε ενα οπτικοακουστικο υπερθεαμα, αντε να δουμε ημερομηνιες

                      φετος ψηνομαι (ξανα) και για το gotik treffen 10-13 ιουνιου να δουμε αμα θα μου κατσουνε οι ημερομηνιες

                      Comment


                      • #12
                        Παρασκευη 8 Ιουλιου λοιπον, στο κλειστο μπασκετ του ΟΑΚΑ.
                        Τα υπολοιπα εδω:


                        Αντε, παρτε και τιμες εισιτηριων ετσι να χουμε:

                        PL1 (Ανω διάζωμα): 55 ευρώ
                        PL2 (Αρένα): 65 ευρώ
                        PL3 (Κάτω διάζωμα): 88 ευρώ
                        PL4 (V.I.P.): 145 ευρώ

                        Comment


                        • #13
                          ωραια θα κατευω tickethouse να παρω μερικα

                          οι τιμες παντως θα μπορουσανε να ειναι και χειροτερες

                          Comment


                          • #14
                            Kales einai oi times sxetika...
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #15
                              ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!

                              Αν και περιμένω να γίνει και δεύτερη συναλία γιατί την πρώτη την κόβω για sold out από την πρώτη εβδομάδα.Μην ξεχνάμε ότι η χωρητικότητα του ΟΑΚΑ είναι μικρή.

                              Οι τιμές είναι πολύ καλές παιδιά και κυρίως ιδιαίτερα ανταγωνιστικές με την υπόλοιπη Ευρώπη.Εκεί έχουν γύρω στα 80 ευρώ τα φθηνότερα


                              Comment

                              Working...
                              X