Announcement

Collapse
No announcement yet.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Call of Duty: Modern Warfare 3

    Εψαξα και δεν βρηκα θεμα, κανεις δεν ενδιαφερεται για το MW3?? Που θα το παιξετε οι περισσοτεροι? Εγω σκεφτομαι για 360 μαλλον αλλα δεν αποκλειω και την ps3 εκδοση. PC κανενας?? Μιλαω για online περισσοτερο..

    Ενα video για τα perks(Δεν ξερω αν ειναι confirmed ολα αυτα..)



    Ενα gameplay απο campaign



    Δε με ενθουσιαζει το campaign ιδιαιτερα περισσοτερο το online περιμενω, αντε να δουμε που και αν θα το παρουν οι περισσοτεροι. Επισης περιμενουμε το multiplayer reveal αυριο.


  • #2
    Στο Χ360 θα το πάρω αλλά για το Single player.Σιχαίνομαι το multi.
    Carpe diem

    Comment


    • #3
      Επαιξα μερικα ματσακια, πρωτες εντυπωσεις θετικοτατες. τα perks φαινονται balanced και δεν υπαρχει ιχνος lag προς το παρον, επισης εχουν αλλαξει το animation του sprint. Οι πιστες μου αρεσαν σχεδον ολες καμια σχεση με το αισχος MW2, ειναι νωρις ακομα αλλα δεν παρατηρησα noob tubing η κατι αλλο, περισσοτερα gun fights σαν το black ops και αυτο μου αρεσε ιδιαιτερα.. Γενικα ειναι πρωτη εντυπωση αλλα παραμενει θετικη. Στα αρνητικα το matchmaking που θελει λιγο δουλεια ακομα(δυσκολο να βρεις παιχνιδι και καμια φορα σε βαζει σε ομαδα που ownarete με λιγοτερους παιχτες).. Το mode kill confirmed ειναι ιδιαιτερα εθιστικο και αποτρεπει κατα καποιο τροπο το camping μιας και πρεπει να μαζεψεις τα dog tags για να παρεις ποντους.

      Fuck the haters τα σπαει...

      Comment


      • #4
        Το "πήρα" και γω σήμερα αλλά έχει περίεργο instalation οπότε το αρχίζω αύριο. Μόνο το Single όμως για το Multi το CS με καλύπτει ακόμα.

        Comment


        • #5
          Originally posted by i Have no Equal View Post
          Fuck the haters τα σπαει...
          Ότι πουλάει πολύ το βρίζουμε και ότι πιάνει πάτο το ονομάζουμε cult.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
            Ότι πουλάει πολύ το βρίζουμε και ότι πιάνει πάτο το ονομάζουμε cult.
            πες τα, ως γνωστον οι μαζες ειναι κατευθυνομενες χωρις βουληση και τα αμερικανακια χαζα lol

            Comment


            • #7
              Δε καταλαβαινω την ειρωνια σας, θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε;

              Θεμελιωδης νομος του Tanno #1

              Εστω game A οπου Α ειναι ποιοτικο τοτε το Α δεν μπορει να ειναι εμπορικο. Ομοιως, εστω game B οπου Β ειναι εμπορικο τοτε το Β δε μπορει να ναι ποιοτικο.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #8
                Eγώ θα του ρίξω μια τορεντιά για το sp

                αν δω πως το mp αξίζει ισως και να το πάρω αυθεντικό.

                Μέρικοι που θα το πάρετε μονο για sp, ρε παιδιά υπάρχει λόγος να δώσετε 40 με 50 ευρώ για 5-6 ώρες τυπικού sp;

                το να λες πως παιρνεις cod για το sp δεν στέκει, σιγά το sp των cod.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #9


                  Μονο για το SP δεν ξερω αν αξιζει και εγω, νομιζω απο του bf3 θα αξιζει πιο πολυ.. Εγω αν πιασω single θα ειναι πολυ αργοτερα, για την ωρα παμε για commander και gold camo.. Επισης kill confirmed FTW..

                  Comment


                  • #10
                    Εγώ για SP θα το πάρω κλασσικά,γύρω στο δεκάευρο.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #11

                      Comment

                      Working...
                      X