Announcement

Collapse
No announcement yet.

Βραβεία Gamers Odyssey: Best of the 90’s

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by i Have no Equal View Post
    Κορυφαίες Σειρές:
    • FF
    • Silent Hill
    • Resident evil
    Δεν θεωρείτε σειρά στα 90s το Silent Hill.

    Comment


    • #47
      Pws den thewreitai 90s, akomh kai h evrwpaikh kykloforia ths pou htan h teleftaia kykloforise Avgousto tou 99...
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #48
        Ναι αλλά βγήκε μόνο ένας τίτλος μέσα σε αυτή τη δεκαετία,οπότε,δεν ήταν σειρά τότε.Αυτό εννοεί,κι έχει δίκιο.
        Carpe diem

        Comment


        • #49
          Ναι με τη λογικη οτι βγηκε ενα παιχνιδι μονο οκ, αλλιως το '99 εχει βγει.. Anyway δεν ειναι η top επιλογη μου οποτε..

          Comment


          • #50
            A den proseksa oti htan sthn kathgoria seires, sorry alla apo thn allh oute ta FF thewrountai 90s, ksekinhsan ta 80s kai synexizoun ta 00s
            Ta resident evil epishs.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #51
              Καλά μην τα περιπλεκουμε τόσο , δεν βάζουμε σειρές που δημιουργήθηκαν στα 90s αλλά σειρές/games που είχαν πάνω από έναν τίτλο μέσα στην δεκαετία .

              Comment


              • #52
                Νομίζω λέμε ότι θέλουμε.

                Καταρχήν έβαλα και εγώ το Silent Hill, αλλα όχι στη συγκεκριμένη κατηγορια. Κυκλοφόρησε εντός 90s, αλλα όχι σαν σειρά. Το θέμα είναι για σειρές τον 90s, άρα το Silent Hill δεν μπορεί να θεωρηθεί σαν σειρά.

                Για FF δεν ξέρω επειδή δεν έχω ασχοληθεί, όμως αν δεν με απατά η μνήμη μου και με μια γρηγορη ματια που έριξα θεωρείτε σαν σειρά καθώς FFVII και FFVIII είναι μέσα στα 90s.

                Τα Resident Evil 1, 2, και 3 θεωρούνται εξίσου σειρά, είναι στα 90s.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
                  Καλά μην τα περιπλεκουμε τόσο , δεν βάζουμε σειρές που δημιουργήθηκαν στα 90s αλλά σειρές/games που είχαν πάνω από έναν τίτλο μέσα στην δεκαετία .
                  Τόσο απλό είναι.

                  Δε χρειάζεται η σειρά να δημιουργήθηκε στα 90’s, απλά να έχει τουλάχιστον δυο εκπροσώπους μέσα στη δεκαετία.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment

                  Working...
                  X