Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τα τρολ του πλαισίου μου έστειλαν newsletter με τίτλο: XBOX 360 Bundle -70€


    Μπαίνω μέσα και βλέπω:‏ Χ360 4Gb + 1 μήνα XBL + 2ο ασύρματο χειριστήριο + Fifa 14 = 170€ αντί για 240€.

    Καθόλου άσχημη προσφορά, όμως στην αρχή νομίζεις πως πρόκειται για σκέτη κονσόλα με 70€, όχι πλην 70€ από την τελική τιμή ενός bundle. Τσιμπάνε κλικ φαίνεται

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • dp

      Το σούπερ έπος Super Meat Boy στα 2,8€ στο Steam για όποιον δεν το έχει αγοράσει ήδη. Επίσης Το gog για 5 ημέρες ακόμη έχει 3 παιχνίδια με 5$ και όλα τα έσοδα πάνε σε φιλανθρωπίες.

      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

      Comment


      • tp

        Μένουν ~3 ημέρες ακόμα για το εβδομαδιαίο πακέτο της Daedalic Entertainment. DRM Free + Steam keys πάνω από 1$ + soundtracks για όλα τα παιχνίδια.

        Edna and Harvey: Harvey's New Eyes
        A New Beginning - Final Cut
        The Whispered World
        The Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet
        The Chronicles of Shakespeare: A Midsummer Night's Dream

        Με πάνω από 6$ παίρνετε τα:
        Deponia
        Journey of a Roach
        The Dark Eye: Chains of Satinav


        Η χαρά του Τίτου είναι το πακέτο.

        Επίσης ξεκινάει και το Humble Store. Θα βάζουν καθημερινά διαφορετικά παιχνίδια σε προσφορές.


        Δείτε εδώ τις προσφορές. Προσωπικά ξεχωρίζω τα Don't Starve και Rogue Legacy που σκεφτόμουν να χτυπήσω κάποια στιγμή.

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • Tetra-post, killing spree

          Στα Public Συντάγματος στον τομέα με τα μεταχειρισμένα βιντεοπαιχνίδια, θαμμένο σε κάτι Fifa και Pro ήταν ένα αντίτυπο του FF XIII-2 για λιγότερο από 10€. Φαινόταν σε καλή κατάσταση για όποιον ενδιαφέρεται. Ένας τύπος τσίμπησε εκείνη τη στιγμή και το ΧΙΙΙ, πιθανόν στην ίδια τιμή.

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • Προσθήκες στο Humble Bundle WB Games

            Comment


            • Εεεε, μάπα. Τόσον καιρό έκανα υπομονή και περίμενα να προστεθούν παιχνίδια για να δω πόσα τελικά θα δώσω. Τελικά πριν λίγο έδωσα ένα δολλάριο και τώρα πρόσθεσαν το Mortal Kombat Arcade Kollection. First World Gamer Problems.

              EDIT
              Ok, άκυρο τελικά. Έχουν επιλογή για boost order, επομένως θα αναβαθμίσω το ποσό και θα γλιτώσω το 1$ που είχα δώσει, first world problem solved

              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

              Comment


              • το οποίο ΜΚ το έβαλα κι εγώ και μου ζητούσε λογαριασμό game for windows ή όπως λέγεται αυτό.... Τι κόλπα είναι τούτα, το steam δεν φτάνει; Που βασικά κιόλας αυτό δεν το έχουν καταργήσει;:kill:

                Comment


                • http://www.gog.com

                  Gog προσφορές. Πολλά παιχνίδια σε εξευτελιστικές τιμές + προσφορές ανά λίγα λεπτά. Τώρα έχει Hotline Miami 75% κάτω 15 τεμάχια ακόμα.

                  EDIT
                  Windows Live λογαριασμό; Όντως νομίζω κι εγώ πως έχει καταργηθεί. Από την άλλη πάντα έκανα offline account και το έσβηνα, επομένως το πέταγα στην άκρη χωρίς πολλά πολλά.

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Εβδομαδιαίες προσφορές στο Nintendo eShop

                    Comment


                    • Originally posted by sub_zero View Post
                      το οποίο ΜΚ το έβαλα κι εγώ και μου ζητούσε λογαριασμό game for windows ή όπως λέγεται αυτό.... Τι κόλπα είναι τούτα, το steam δεν φτάνει; Που βασικά κιόλας αυτό δεν το έχουν καταργήσει;:kill:
                      Εμενα μου εβγαλε combatibility issue στα 8.1.. Καλα οχι οτι καιγομαι να το παιξω αλλα w/e..

                      Comment


                      • Wonderful 101 - Wii U
                        30 € απο nortec.gr http://www.nortec.gr/category-258/ca...erful-101.html
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • RE Revelations 10 λιρες στο αμαζον.. flash deal και οποιος προλαβει.

                          Comment


                          • Τα steam sales τρέχουν, πέρα από το μεγάλο ποσοστό έκπτωσης σε όλους σχεδόν τους τίτλους, κάθε λίγο και λιγάκι εμφανίζονται και flash sales με εξαιρετικές τιμές.Εγώ τσίμπησα rogue legacy, spelunky και binding of isaac γύρω στα 10 ευρώ σύνολο.

                            Επίσης το world of goo διατίθεται για σήμερα δωρεάν στο ios.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • Originally posted by Deus View Post
                              Τα steam sales τρέχουν, πέρα από το μεγάλο ποσοστό έκπτωσης σε όλους σχεδόν τους τίτλους, κάθε λίγο και λιγάκι εμφανίζονται και flash sales με εξαιρετικές τιμές.Εγώ τσίμπησα rogue legacy, spelunky και binding of isaac γύρω στα 10 ευρώ σύνολο.

                              Επίσης το world of goo διατίθεται για σήμερα δωρεάν στο ios.
                              Παιχνιδαρες και το rogue legacy και το spelunky, σήμερα πηρα το τελευταίο achievement στο rogue.. Το κλειδί και στα 2 είναι να μην τα παρατήσεις λόγο δυσκολίας στην πρώτη ώρα, ειδικά το spelunky θέλει το χρόνο του αλλά μόλις το μάθεις θα κολλήσεις σίγουρα..

                              Τα χω τελειώσει και τα 2 ότι θες ρωτά..

                              Εγώ πήρα στα sales: Bioshock infinite, far cry blood dragon, tomb raider anniversary, duke nukem 3d, avgn adventures, toki tori, και μερικά ακόμα που δεν θυμάμαι τώρα.. Χαλαρά πράγματα γιατί έρχεται και winter sale σε λίγο..

                              Comment


                              • Πήρα κι εγώ Blood Dragon.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X