Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 22 λίρες έκαστο,δεν είδα το 19.Σιγά μωρέ πως κάνεις έτσι,δε σε είπαμε και καμπούρη.Λες και έχασες το αποκλειστικό και την προμήθεια.
    Carpe diem

    Comment


    • Λολ, αφου το συνεχιζεις ουτε το W101 εκανε 22 στο Amazon, 25 ειχε.
      Anyway...
      Tearaway, Puppeteer, Nintendo Land για 14, 13.5 και 5 λιρες στο Game UK.

      Comment


      • Δεν είναι Γιάννης,είναι Γιαννάκης.Οκ.
        Carpe diem

        Comment


        • Δε διαφωνω, απλα ειπα να ποσταρω κατι που οντως εγινε χθες και αρχισαν ολοι να λενε πως ισχυει καιρο αυτο.

          Comment


          • Δοκίμασα χτες να βάλω το Luigi στο cart να δω ποσο θα βγει και με το shipping βγαίνει 35.50 ευρώ, όσα το βρίσκω περίπου κανονικά. Ίσος να συμφέρει για UK citizens. Από game.co.uk βγαίνει πιο φτηνό.

            Comment


            • Dungeon Keeper τζάμπα στο gog.com για 15 ώρες ακόμα.

              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

              Comment




              • Ολα τα παραπανω θα κοστιζουν για 1 βδομαδα ακομα 3ε. Ειναι η σειρα Guild 01/02 της Level 5 για 3ds με μερικα καλα παιχνιδια (χωρις κατι το απιστευτα καλο βεβαια). Crimson Shroud, Liberation Maiden, Attack of the Friday monsters, Aeroporter ειναι μαλλον τα πιο ενδιαφεροντα ονοματα.

                Comment


                • To crimson shroud οφείλουν να το δουν όλοι όσοι έχουν 3ds και είναι rpg fan.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Βγήκε το νέο Humble Indie Bundle και είναι, όπως πάντα, έπος.


                    Humble Indie Bundle 11

                    1. Guacamelee! Gold Edition
                    2. Dust: An Elysian Tail
                    3. The Swapper
                    4. Giana Sisters: Twisted Dreams

                    Bonus
                    5. Antichamber
                    6. Monaco: What's Yours is Mine

                    Pay what you want. Support charity. Get awesome games.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • Τα 4 πρωτα παιχνιδια με εξαιρεση το Giana που δεν με κερδισε ειναι παρα πολυ καλα, το average δεν φαινεται να αξιζει και τοσο(δεν ειναι το στυλ μου τα συγκεκριμενα) αλλα το πληρωσα anyway..

                      Comment


                      • To Ace Attorney 5 μεχρι το τελος της εβδομαδας θα κανει στο eshop 14 λιρες (σε ευρω νομιζω 17.5 ή κατι τετοιο). Αν κανεις το θελει ας το παρει τωρα που γυριζει γιατι πιο κατω δε θα πεσει...
                        Επισης Enpsty (θα μου πεις τι στο λεω τωρα) για το DKC: TF παιζουν και εναλλακτικες επιλογες οπως πηρε το ματι μου για (λιγο) πιο λογικες τιμες - 33 λιρες dlc version στο Game UK (instant delivery στον κωδικο). Eχε το κατα νου για μελλοντικες αγορες εστω αφου στηριζεις digital τοσο πολυ.

                        Comment


                        • Originally posted by Xeno View Post
                          Επισης Enpsty (θα μου πεις τι στο λεω τωρα) για το DKC: TF παιζουν και εναλλακτικες επιλογες οπως πηρε το ματι μου για (λιγο) πιο λογικες τιμες - 33 λιρες dlc version στο Game UK (instant delivery στον κωδικο). Eχε το κατα νου για μελλοντικες αγορες εστω αφου στηριζεις digital τοσο πολυ.
                          Thanks για το info. Η αλήθεια είναι ότι digital δεν μου αρέσουν καθόλου, αλλά δεν έχω πολύ σχέση με ξένα μαγαζιά, ίσως γιατί είχα άσχημες εμπειρίες στο παρελθόν. (Δέματα είχαν χαθεί/κλαπεί και τέτοια).

                          Comment


                          • Originally posted by Xeno View Post
                            To Ace Attorney 5 μεχρι το τελος της εβδομαδας θα κανει στο eshop 14 λιρες (σε ευρω νομιζω 17.5 ή κατι τετοιο). Αν κανεις το θελει ας το παρει τωρα που γυριζει γιατι πιο κατω δε θα πεσει...
                            Τελεια τιμη, κριμα που δεν εχω 3DS. Αν ειχα βεβαια θα το χα παρει λογικα ηδη λολ.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Beyond 2 Souls 15gbp @ Zavvi
                              Gran Turismo 6 15gbp @ Zavvi
                              Paper Mario 3DS 15gbp @ Zavvi

                              bonus (λεμε τωρα)
                              Max Payne 3 (360), ουτε 5gbp @ Amazon

                              Comment


                              • 3DS (οχι XL) Ice White - 80 GBP @ Amazon

                                Comment

                                Working...
                                X