Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τι ειναι το ECU?
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Νομίζω το ? πριν γίνει ευρώ.Κάτι σαν κοινή νομισματική μονάδα-καλά το λέω αυτό τώρα??-εντός Ε.Ε.Προφερεται "εκιού" και όλο το ακούγαμε μικρά και δεν καταλαβαίναμε.

      Εdit: beaten by burai.[/b]
      Ναι αλλά εγώ δεν τα είπα επιστημονικά
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • European Currency Unit, γνωστο πλεον ως Euro.
        Χρησιμοποιηθηκε για πολλα χρονια (1979-1999) κυριως σαν ενα "imaginary currency" αν μπορω να το πω, ετσι ωστε να συγκρινονται σε κοινη βαση τα νομισματα των χωρων της Ε.Ε. , μεχρι την εισαγωγη της ονομασιας του Euro to 1999 και την κοπη των πρωτων νομισματων το 2002.

        Εdit: beaten by burai.

        Comment


        • Νice . Αργεί αρκετά, βέβαια, αλλά ΟΚ, χαίρομαι που θα ισχύσει κάτι τέτοιο . Όχι για κανέναν άλλο λόγο, δε θα υπάρχει πλέον ο φόβος του τελωνείου.

          Από hardware ρε συ burai τι θα πάρεις; Άντε ένα DS lite ή PSP, όλα τα άλλα ξεπερνάνε το όριο αυτό .

          Comment


          • Mega CD όπως και δήποτε.Από εκεί κ πέρα έχω και κάτι άλλα διμαντάκια στο μυαλό.άλλωστε Jap=60hz fightings και όχι μονο

            Ξεκίνησα νέο κύμα αγορών.Αλλά προς το παρόν μένουν private μην τις γρουσουζέψω
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • @ Burai: Γκρρρρ . Tι να πηρες παλι βρε αθεοφοβε.

              Τα 60hz τα εχουμε ηδη ουτως ή αλλως στα fightings one way or another και κακα τα ψεμματα σχδον ολα τα μεγαλα releases υπαρχουν στο ps2.

              Τωρα αν σε δουμε με κανα NeoGeo και PC-Engine αλλαζει το πραγμα .

              Comment


              • Όχι το αποχαιρέτησα αυτό το όνειρο(NEO GEO).Παραειναι ακριβό...Μπρρρ...To PC engine δεν είναι του γουστου μου μιας και δεν έχω την παραμικρή επαφή.Αυτό και τα 3DO,Cdi κτλ κτλ δεν είναι για εμένα.Είμαι του πιο mainstream
                Άσε ήδη τρέχω με το Saturn για games-κάθε μέρα ανεβαίνουν τα άτιμα <_<
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • Αναμφισβήτητα τεράστια νέα.
                  Το γεγονός και μόνο ότι τόσο σημαντικά νέα, αδυνατούν να βάλουν στον παγκόσμιο χάρτη το Βέλγιο νομίζω τα λέει όλα.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • Δωστε του να καταλαβει, 150 eur δηλαδη 230&#036; περιπου. Τελικα εμεις θα τους ξελασπωσουμε τους αμερικανους.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Στο software center στη Χαλκοκονδύλη έχει τα Classic Controller για Wii 10Ε.
                      Πιστεύω καλή τιμή.
                      I'm back bitches... Version 2.0

                      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                      Comment


                      • To play εχει το ff tactics για psp στα 18 euro...ψιλοψηνομαι

                        Comment


                        • κάλα πάρτο εσύ και άμα δε σ&#39;αρέσει στο αγοράζω μετά εγώ ;)
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Το πηρα σε κανενα 5ημερο ερχεται... Altair ετοιμασου να τα σκασεις

                            Comment


                            • πόσο θα μου το αφήσεις;

                              άντε μεγειές,καλορίζικο και καλό κάψιμο ;)
                              Carpe diem

                              Comment


                              • http://www.play.com/Games/DS/4-/3515832/-/...&searchsource=0

                                Rofl, ούτε μήνα δεν έκλεισε . Θα αγοραστεί. Άντε, μόνο το Dirge of Cerberus μου μένει να αγοράσω και κλείνω, για μια ακόμα φορά, από τη FF συλλογή XD .

                                Comment

                                Working...
                                X