Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Βρέθηκα στο Ελ Βενιζέλος σήμερα και είπα να περάσω από το Metropolis 5 λεπτά να κινήσω τις παιχνιδοστίβες προβάροντας ταυτόχρονα σε κάθε υπερκοστολογημένο παιχνίδι το υφάκι μου "τραγικό, τραγικό, πανάκριβο, πανάκριβο, πανάκριβο, λολ, λολ, λολ, έλεος, έλεος" πριν αποχωρήσω κοιτώντας τους πωλητές με οίκτο και αηδία. Αλλά που να'ξερα! Μετά από 12 Fifa 10 στα 59.99, 5 Fable 2 στα 69,99 και 15 Too Human σε ποικιλία τιμών άνω των 49, βρήκα Tales of Vesperia με 24ευρώ! Έβγαλα γουρουνίσιους ήχους χαράς και το πήγα στην ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΑΣΧΗΜΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ και το πήρα. Suck that όσοι δεν το έχετε! (tanno)

    Comment


    • LOL .

      Comment


      • LOL.
        Όλοι το έχουν πια εκτός από τον Tanno.
        Carpe diem

        Comment


        • Και κανένας δεν το έχει παίξει, win.

          Comment


          • Όντως.
            Carpe diem

            Comment


            • Suck that όλοι, όταν έρθει εδώ! Με τις γιορτές μπλέχτηκε το δέμα που περίμενα και πήγε πίσω... Περιμένω έναν φίλο μου που ζει Ιταλία να το φέρει κατά δω...

              Εσείς όμως έχετε μόνο το παιχνίδι. Εγώ περιμένω κι άλλα καλούδια και θα τα δείτε αυτοπροσώπως!
              sigpic

              Comment


              • Τι θα σου φέρει;Αγγλική version ή Ιταλική;Γιατί Ιταλική και Ισπανική έχω βρει κάμποσες φορές στο ebay και μάλιστα σε καλή τιμή.
                Αυτοπροσώπως αποκλείεται να τα δούμε,εγώ τουλάχιστον.
                Carpe diem

                Comment


                • Θα προσφέρει Αγγλική, αλλά και κάποια καλούδια που δεν τα βλέπετε καθημερινά... ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟταν έρθει η ώρα, ΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σας τα δείξω. Λίγη υπομονή ως τα Χριστούγεννα και θα δείτε!
                  sigpic

                  Comment


                  • Folklore για το PS3 από το vgp.ca στα 20 κάτι ευρώ με έξοδα αποστολής. Πιστεύω μια πολύ καλή προσφορά δεδομένου ότι μέχρι προσφάτως το game βρισκόταν για 50-60 ευρώ.

                    Επίσης το zavvi έχει κάποιες καλές προσφορές όπως Splinter Cell Conviction limited στα 20 ευρώ, PoP forgotten sands LE για 20, Batman Arkham GOTY 20, Super Street Fighter 4 στα 15€ και κάποια άλλα. Είχε και το 3d dot game horoes 20€ αλλά δεν το πρόλαβα.
                    Pick up great weekly games deals on Mega Monday here at Zavvi. Prices slashed on classics and latest releases on all consoles.
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • IMO πάντως κανένα από αυτά δεν αξίζουν, πέραν φυσικά του Batman και του 3D Dot Game Heroes. Το Folklore ακριβό μεν, μετριότατο δε. Μία ενδιαφέρουσα αισθητική και ένα πολύ κοινό gameplay.

                      Comment


                      • Ενα μικρο bump: το Beneath a Steel Sky ειναι free εδω και μερικα χρονια, ενω η CD εκδοση του με ηχο και voice overs επισης δινεται και παιζει μεσω ScummVM.

                        Γεια σου Τονυ!
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • Καλή φάση, προέχουν άλλα δυστυχώς, διαφορετικά θα το έπαιρνα αμέσως. Δε βαριέσαι, πάντα τόσο θα το βρίσκεις από εδώ και πέρα.

                          Comment


                          • Zουλιάρη.

                            Ξέρουμε όλοι τι προέχει

                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • Μπα, το τρίο των wRPG που θέλω να παίξω σίγουρα και πλέον Deadly Premonition, thanks to bart .

                              Comment

                              Working...
                              X