Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παλια δεν τα καναν αυτα, αλλα τωρα σαν να πηραν μπρος για τα καλα - πολλα καλα deals τελευταια και μαζι με το free shipping (για orders ανω των 25 λιρων) ανεβαινουν αρκετα στην εκτιμηση μου.
    Πλέον στέλνουν τσαμπέ σε όλη την Ευρώπη; Καλή φάση ακούγεται.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Για αγορές άνω των 25 λιρών στέλνουν τσάμπα όπως είπε και ο Xeno

      Παιχνίδια με 10 ευρώ στο getitnow.gr,έχει κάποια πολύ καλά,τσεκάρετε όσοι θέλετε



      EDIT:Επίσης τα Carrefour Μακεδονίας έχουν Batman AA 9 ευρώ και από όσο έμαθα για τις επόμενες 4 μέρες έκπτωση -20% σε κονσόλες και παιχνίδια.


      Comment


      • 5 παιχνίδια σε ό,τι τιμή θέλουμε

        5 παιχνίδια με ό,τι προαιρούμαστε!


        The Humble Indie Bundle #2


        Pay what you want. If you bought these five games separately, it would cost around $85 but we're letting you set the price!

        All of the games work great on Mac, Windows, and Linux.

        We don't use DRM. When you buy these games, they are yours. Feel free to play them without an internet connection, back them up, and install them on all of your Macs and PCs freely. There is no time-limit on your downloads.

        You can support charity. Choose exactly how your purchase money is divided: Between the game developers, the Electronic Frontier Foundation, or the Child's Play Charity. Also, if you like this deal, a tip to the Humble Bundle itself would be much appreciated!

        Εδώ είναι και το link.

        Pay what you want. Support charity. Get awesome games.


        Πληρωμή γίνεται μέσω Paypal, amazon και Google, και πιστεύω πως είναι μια καταπληκτική προσφορά ειδικά εν όχει Χριστουγέννων. ΚΑΙ φιλανθρωπία ΚΑΙ χρήματα απευθείας στους developers. μέχρι στιγμής έχουν δοθεί περίπου 65.000 πακέτα, και αν πάνε όλα καλά θα ρίξω κι εγώ τον οβολό μου.

        Να ευχαριστήσω επίσης το παληκάρι που το πόσταρε στο Insomnia.

        Η προσφορά ισχύει για τις επόμενες 6 μέρες και η πληρωμή γίνεται σε δολλάρια!
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • Τα Braid και Machinarium τα έχω αλλά οκ, αφού είναι για καλό σκοπό και δίνονται και κοψοχρονιά έδωσα 5$ και κάποια στιγμή θα τσεκάρω και το mail μου.
          Λογικά κάτι θα κάνει και η Steam θέλω να πιστεύω.
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • Καλές όλες αυτές οι κινήσεις, προσωπικά όμως ποτέ δε θα έδινα λεφτά για κάτι που δε φαίνεται πουθενά ότι το έχω αγοράσει. Digital αγορές μέσω υπηρεσιών όπως τη Steam ναι, εκεί οι αγορές συνδέονται με το account σου, το οποίο συνδέεται με το προσωπικό σου email.

            Comment


            • Ε οκ εδω ομως δε δινεις λεφτα για να φαινεται οτι εχεις αγορασει κατι, αλλος ειναι ο κυριος σκοπος, οποτε οποιος θελει το προχωραει. Η ιδεα σιγουρα δεν ειναι κακη παντως..

              Comment


              • Εντάξει αν ήθελα να δώσω στο έτσι λεφτά τα έδινα και με donate, ποτέ δεν το έκανα και ποτέ δεν πρόκειται να το κάνω. Καταλαβαίνω ποια είναι η ιδέα, μίλησα όμως για το τι κάνω σε προσωπικό επίπεδο, όχι για το τι συμβολίζει η όλη πράξη.

                Εδιτ: Μάλλον δεν καταλάβαινα ποια είναι η ιδέα, τώρα είδα το charity . Περνάω έξω.

                Comment


                • Έκανα και εγώ το charity/bargain μου.

                  Περισσότερο το Machinarium ήθελα να παίξω (καθώς το Braid το έχω), όμως θα δοκιμάσω και τα υπόλοιπα. Το soundtrack του Machinarium μου το έστειλαν ξεχωριστά 98MB, δεν ξέρω τι ακριβώς είναι η τον λόγο.

                  Comment


                  • Τα τσίμπησα κι εγώ yay. Αν και δεν πρόκειται να ασχοληθώ με κανένα τώρα

                    Comment


                    • Το www.thehut.com έχει πολύ καλές προσφορες. Πηγαίνετε στην κατηγορια παιχνιδιών και επιλέξτε τα πλαίσια τιμών που θέλετε για να δείτε τις προσφορες. Κάποια που βρήκα είναι:

                      Venom HDMI Cable €4.93

                      €8.43 €5.93 €5.93 €17.93 €14.43 €15.93 €15.93 €17.93 €13.43 €14.43

                      Το κάθε ένα €15.93

                      Το κάθε ένα €17.93

                      ...και πολλά αλλα.

                      Comment


                      • Σε αρκετα απο αυτα παντως το Αμαζον εχει πολυ καλυτερες τιμες, οποτε οποιος ενδιαφερεται ας ριχνει μια ματια και εκει.
                        Παρεπιπτοντως το New Vegas για PS3 επεσε στις 18 λιρες στο Αμαζον.

                        Comment


                        • Φτηνά παιχνίδια για Wii βρείτε μου,τα υπόλοιπα βρίσκονται παντού σε γελοίες τιμές πλέον.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Ποσα ακομα bargains θες;
                            Ο ανθρωπος που αγοραζε πιο γρηγορα απ' τη σκια του εχεις γινει .

                            Για Wii παντως ο,τι υπαρχει εδω και μηνες στην αγορα οι τιμες ειναι πολυ καλες πλεον. Μονη εξαιρεση ο,τι εχει τη λεξη Mario στον τιτλο :/.

                            Comment


                            • Μα γιατι να αγορασεις games στο Wii; Με 100€ παιρνεις εξωτερικο σκληρο 1ΤΒ.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Δε θέλω κλόπιες.
                                Θέλω να πάρω ακόμα τα SMG2,NSMB,DKCR.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X