Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ίσος τους δείξω κάτι άλλο τότε που μπορεί να γουστάρουν.

    Comment


    • Σιγά ρε άντρα.

      Comment


      • Υπάρχει κάποιο πρόβλημα? Έχω μεγαλύτερο μουστάκι από αυτόν στο avatar σου.

        Άντε τραβα να μου απαντήσεις στο topic με το Dolphin emulator.

        Comment


        • Eμένα πάντως που μου έστειλαν μόνο το 1 από τα 3 που είχα παραγγείλει, δεν μου χρέωσαν μεταφορικά τελικά. Καλά ξηγήθηκαν.

          Comment


          • Loipon irthe to agito (me korooooooidepsan einai to ffxiii sketoooo ) kai to assassin's creed 2 einai ontos i complete edition (idia me tin goty mono pou to extra dlc einai se kodiko kai oxi sto disc)
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • ΥΠΕΡΚΑΦΡΙΛΑ

              Download the best classic and new games on Windows, Mac & Linux. A vast selection of titles, DRM-free, with free goodies and 30-day money-back guarantee.


              Το King's Bounty: The Legend στο GOG, προσφορά ΜΟΝΟ για την Πέμπτη 10 Φεβρουαρίου 2,5 δολλάρια
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • bioshock 2, dead rising 2, lost planet 2, the saboteur, red alert 3, clive barker's jericho, fable 2, nier, fear 2, pgr 4 και διάφορα άλλα (μούφες κυρίως) για xbox 10€ το καθένα στο παπασωτηρίου στη Στουρνάρη. Μερικά τα έχει από μια φορά (dead rising, lost planet, bioshock) κάποια άλλα 50 (red alert 3)

                Comment


                • Παπασωτηρίου? Είμαστε ντάξει.

                  Comment


                  • Alan Wake για 9 λιρες στο αγγλικο Αμαζον για οποιον ενδιαφερεται.

                    Comment


                    • MGS Peacewalker και KH Birth By Sleep για 10 και 13 λιρες αντιστοιχα στο Zavvi. Αναρωτιεμαι αν καποτε θα παρω το πρωτο μου PSP game .

                      Comment


                      • NBA Jam X360 - 13 λιρες στο αγγλικο amazon (sold by amazon γιατι το δειχνει και απο αλλους sellers).

                        Comment


                        • Originally posted by Xeno View Post
                          NBA Jam X360 - 13 λιρες στο αγγλικο amazon (sold by amazon γιατι το δειχνει και απο αλλους sellers).
                          Με τα μεταφορικά πάει στις 20 λίρες :/

                          Comment


                          • Αν παρεις 2 ποσο βγαινει; ;)

                            Comment


                            • 13 λιρες στο Zavvi τα Deathsmiles (πολυ αργησε το price drop ) και New Vegas.
                              18 λιρες το F1 2010 (αντε Ramp, καιρο το ζαχαρωνεις).

                              Comment


                              • Boomshakalaka!!

                                NBA JAM 12 ευρώ στο Javvi με μεταφορικά , όχι όπως το fail amazon !1!
                                Instant buy for my xbox 360

                                Comment

                                Working...
                                X