Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sold out γαμω τις διακοπες των ημερων, παει η ευκαιρια, οχι πως θα αργησει βεβαια η επομενη.

    Comment




    • Αγοράζετε το Dragon Age II και παίρνετε δώρο το Mass Effect 2.
      sigpic

      Comment


      • Halo: Reach Limited Edition 20ευρώ

        Comment


        • Δεν είναι ακριβώς ευκαιρία αλλά δεν ήξερα πού να το βάλω και δεν ήθελα να ανοίξω νέο θέμα.

          Σελίδα Uh oh ... it's a 404! (Page Not Found) - Ο πιο έγκυρος προορισμός για την αγορά των videogames, του hardware, του κινηματογράφου και των gadgets.


          Το Enternity δίνει 50 κωδικούς για 3 μέρες δωρεάν δοκιμής του Rift. Στέλνετε mail στο info@enternity.gr. και οι 50 πιο γρήγοροι παίζουν τζάμπα. Ισχύει για μέλη αν κατάλαβα καλά, οπότε κάνετε κι ένα registration.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Originally posted by Titus View Post
            Δεν είναι ακριβώς ευκαιρία αλλά δεν ήξερα πού να το βάλω και δεν ήθελα να ανοίξω νέο θέμα.



            Το Enternity δίνει 50 κωδικούς για 3 μέρες δωρεάν δοκιμής του Rift. Στέλνετε mail στο info@enternity.gr. και οι 50 πιο γρήγοροι παίζουν τζάμπα. Ισχύει για μέλη αν κατάλαβα καλά, οπότε κάνετε κι ένα registration.
            Εγώ έχω μπει προ πολλού καιρού στο Rift ως beta. Σαν το WoW αντιγραφή είναι... Δεν πολυαξίζει...
            sigpic

            Comment


            • Από το GOG

              And on 10th of May as the last game from Atari, we'll release The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut. What's even cooler we're going to have a special, time-limited offer that will give you a 50% discount, so the game will cost you only $4.99!
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • Τέλεια θα το τσιμπήσω καιμετά θα πρέπει να βρω υπολογιστή να το τρέχει.
                Carpe diem

                Comment


                • κοιτα να τρεχει και το 2 ομως

                  tanno μια χαρα αξιζει το rift, ετεροχρονισμενη απαντηση αλλα δε βαριεσαι

                  Comment


                  • Φυσικά.Άλλωστε τα 2 Witcher είναι οι τίτλοι που με ενδιαφέρουν στο πισί.Το πότε θα παιχτούν...κανείς δεν ξέρει.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Altair, στο θέμα του 2 έφερα τις απαιτήσεις του υπολογιστή που να το θέλουν να τρέχει ομαλά. Ρίξε τους μία ματιά.

                      Vaynard, σεναριακά και χαρακτηριστικά είναι διαφορετικό, αλλά από γραφικά και χειρισμό είναι ολοίδιο το WoW. Ήμουν σε 3 από τις 5 beta εκδόσεις.
                      Έχει κάποια ελατώμματα, αλλά το διορθώνουν εδώ κι εκεί. Υπάρχουν και κάποια σπαστικά σημεία που πιστεύω ότι ξέρεις ήδη. Το καλό εκεί είναι ότι είναι λίγο καλύτερο από το WoW σε κάποιους τομείς.
                      sigpic

                      Comment


                      • GOG.com
                        Space Quest 1-6,Police Quest 1-6,King's Quest 1-8,όλα μαζί 34 ευρώ.


                        Από τη μία ψήνομαι γιατί λίγο που έχω δει τα Sapce Quest 6 & King's Quest 8 μου άρεσαν πολύ,από την άλλη,πέρα από θέμα χρόνου,δεν ξέρω και κατά πόσο είναι playable πλέον οι τίτλοι αυτοί και αν θα μου αρέσουν,μιας και στα adventures είμαι εντελώς σκράπας.Τitus τα φώτα σου παρακαλώ.
                        H προσφορά ισχύει μέχρι 18 του μήνα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Τι μου θύμισες, ω ρε???

                          Space Quest ??? ROGER WILCO FTWWWWWWWWWWW!!!!!

                          Να είχαν μαζί και τα Goblins για να δέσει το retro γλυκό!
                          sigpic

                          Comment


                          • Η Collector's έκδοση του Epic Mickey έχει πάρει την κάτω βόλτα στις τιμές του Amazon, και απ' ό,τι καταλαβαίνω θα συνεχίσουν έτσι μέχρι να ξεστοκάρουν εντελώς ό,τι τους έχει μείνει. Η απλή έκδοση είναι στάνταρ στα 35$, ενώ η Collector's αυτή τη στιγμή βρίσκεται στα 29$ (~20€). Χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά, υποθέτω θα πέσει κι άλλο

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • Στο zavvi το έχει 21€ εδώ και κοντά ένα μήνα. Σκεφτόμουν να το αγοράσω, αλλά πλησιάζει L.A. Noire.

                              Comment

                              Working...
                              X