Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ουαο!! βοηθησες τα μαλα ως συνηθως:jumpy:

    Comment


    • Originally posted by Vaynard View Post
      για να κανω mia noob ερωτηση, επειδη απο το stream δεν εχει κατσει να κανω αγορα, χθες που πηγα να μπω να παρω τιποτα, στο checkout μου εβγαλε ναι μεν αν θελω να χρησιμοποιησω καποια καρτα η paypal κτλ, αλλα μου ζητησε να συμπληρωσω και φορμα με στοιχεια κτλ, για ποιο λογο? digital δεν ειναι η παραδοση η στελνουνε και τα κουτια?

      πειτε λιγο τι παιζει
      Νομιζω τα στοιχεια ειναι για ταυτοποιηση - billing address πιστωτικης καρτας.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • και εγω αυτο υπεθεσα αλλα νομιζα οτι απο το paypal δεν χρειαζεται καμια ταυτοποιηση αφου συνηθως σε βγαζει κατευθειαν paypal και μπαινεις στο λογαριασμο σου για να κανεις την αγορα, συνηθως δηλαδη αυτο γινεται

        Comment


        • Child of Eden - 18gbp @ Zavvi.
          Θα το παιρνα, αλλα επειδη μαλλον θα ειμαι αρκετο καιρο χωρις ΧΒΟΧ ισως να το αναβαλλω επ' αοριστον. Οπως και να χει καιγομαι να το παιξω... Αναρωτιεμαι αν κανεις ενδιαφερεται για τον τιτλο εστω και λιγο.

          Για PS3 παντως παιζει preorder σε πολλα sites κοντα στις 15 λιρες (wtf), ενω στο ΧΒΟΧ για καποιον ανεξηγητο λογο παραμενει ακριβοτερο.

          Comment


          • ε αλλο να παιζεις με το kinnect και αλλο με το move

            εχω γραψει καποιες εντυπωσεις καπου στο forum, εχω ασχοληθει ως ενα βαθμο και μαλλον ειμαι ο μονος απο εδω, αν πας για τον χαβαλε και την εμπειρια θα τοτ ελιωσεις πολυ γρηγορα, ειναι πολυ μικρο 6+1 πιστες και πρεπει να τις παιξεις απειρες φορες , ειναι πολυ hardcore τιτλος για perfect runs κτλπ, και το κακο ειναι οτι η καθε πιστα θελει κανα τεταρτο πανω κατω για να την τελειωσεις και δεν υπαρχουνε checkpoints

            Comment


            • Που να συμμετειχες στο φορουμ οταν επαιζα Rez... ενας θεος ξερει ποσες φορες το επαιξα, παροτι μονο 5 πιστες.
              Δυστυχως την 5η δεν την εκανα ποτε 100%, αλλα ειχα τις 4 πρωτες με 100% και στην 5η εφτασα μεχρι 99.2% ή κατι τετοιο.

              Δεν το ελιωσα βεβαια για αυτο το λογο, αλλα επειδη απλα γουσταρα και αν μπορει το CoE να μου προσφερει εστω και τα μισα θα μεινω ικανοποιημενος και με το παραπανω, ιδιως σε μια τιμη <20ε.

              Comment


              • Discover deals, special offers and discounts at The Hut for money off your order.


                Τρέξτε, γιατί γίνεται της πουτάνας προσφορές!
                sigpic

                Comment


                • ΤΡΕΧΑΤΕ ΚΟΣΜΕ



                  Humble Indie Bundle 3 + Humble Indie Bundle 2






                  Η προσφορά ισχύει για ακόμα μία ημέρα και προστέθηκαν δύο ακόμα παιχνίδια, ενώ αν δώσετε πάνω από το average ποσό των 5,72 $ (4€) παίρνετε και το πακέτο Humble Indie Bundle 2. Το Indie Humble #3 περιέχει τα:


                  Και τα επιπλέον παιχνίδια του Indie Humble #2 που θα πάρετε αν δώσετε πάνω από 5,72 $ είναι τα παρακάτω:


                  Pay what you want. Support charity. Get awesome games.


                  12 παιχνίδια με παιχνιδάρες να συμπεριλαμβάνονται όπως Braid, Machinarium, VVVVVV, και ένα σωρό ακόμα αρκεί να δώσετε πάνω από ~4€. Η προσφορά ισχύει μόνο για μία ημέρα, γι' αυτό βιαστείτε.


                  + Humble Bonus
                  Όποιος αγοράσει το Bundle, έχει free play στο Minecraft μέχρι τις 14 Αυγούστου.


                  Πάω να κάνω account στο Steam.

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Μία βδομάδα πριν έδωσα 5$ και τώρα βγαίνει αυτό!!!!!!!!!!!!!111111111111;;;;;;;;; Τέλος πάντων, δεν πειράζει .

                    Comment


                    • Απίστευτη προσφορά, τόσο που ντρέπεσαι να δώσεις το minimum lol.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • Εντάξει, δες το και από την καλή πλευρά. Ακόμα και τώρα αν το έπαιρνες, αν έδινες 5$ πάλι δεν θα έπαιρνες το 2ο Bundle επομένως μη σκας

                        Πρέπει να έχω account στο Steam για να το αγοράσω ή μπορώ να κάνω τώρα την αγορά και δεν έχει σημασία αν κάνω account στο steam αργότερα; Λέω να δώσω ένα δεκάρικο για την πρώτη μου ever digital αγορά. Εν τω μεταξύ με 10$ (7€) νιώθω πως τους κλέβω και μου λεν κι ευχαριστώ, όμως έλα που δεν έχει περισσότερα λεφτά η κάρτα μέσα

                        EDIT
                        Ok, δεν είναι ανάγκη να έχεις Steam, απλά απ' ό,τι κατάλαβα σου δίνει τη δυνατότητα να κάνεις link ή κάτι τέτοιο. Μετά την αγορά μου στάλθηκε κανονικά mail με τα παιχνίδια, καλό μου κάψιμο.

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • Έδωσα κι εγώ 10$ και το πείρα.

                          Πάντως θα σου πρότεινα να κάνεις ένα account στο Steam, ειναι πολύ βολικό να έχεις του τίτλους σου εκεί.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • Εννοείται αυτό, κάνε οπως και δήποτε account στο steam. Έτσι θα έχεις και στην "κατοχή" σου τους τίτλους και δε θα εξαρτάσαι από .exe για να τους γράφεις.

                            Comment


                            • Ρε μη δινετε παραπανω, ανεβαζετε το average !!!
                              (5,81$ τωρα)
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • ραμπιδη αυτο το and yet he moves παει πανω κάτω πολυ ωραία να το κάνουμε και μεις?

                                Comment

                                Working...
                                X