Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πως μπορω να μπλοκαρω το Windows live messenger??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    αν και για να πω την αλήθεια και εγω αυτο σκεφτηκα στην αρχη

    BTW φίλε δεν μπορώ ούτε να σκεφτώ ούτε να βρώ τίποτα που να σε βοηθήσει. ΕΠίσης αν βρείς κάτι μοιράσου το μαζί μας.... Μπορεί και να μας χρησιμέψει σε κάτι στο μελλον... Who knows :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

    by Fyge 114 Amaliada edition

    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

    by Chaoscrow

    Comment


    • #17
      Σα δε ντρεπεστε λεω εγω λιγουριδες.Η κοπελα δεν ειναι για τα μουτρα σας.Επισης UEG/γιδι και συ θα πρεπει να ντρεπεσαι που πας να κανεις ενα τοσο ομορφο μουτρακι να νευριασει,δε ξερετε να φερεστε ρε αρκουδεηδες,τεντυμποηδες.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • #18
        Aκου να δεις τι θα κανεις...Θα μου δόσεις το msn τhς..Και θα τις κάνω εγώ κάτι κόλπα και θα μετανιώσει την ώρα που έκανε acount!! :icon_twisted: :icon_twisted:

        Comment


        • #19
          ΔΕΝ εχω το msn της και δε χρειαζεται αλλωστε.Ετσι κι αλλιως η κοπελα δεν ειναι για τα μουτρα σας.Την εχει κανει προξενιο ο UEG απο μικρη που ηταν ετσι κι αλλιως.Και ας μη σχολιαζουμε αλλο,γιατι ειναι και μανιατης και εχει και shotgun στο σπιτι..
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #20
            Για να μην μασ το δίνει, και να αντιδράει έτσι γρήγορα σύγουρα την γουστάρει
            ΟAzrael γουστάρει την αδερφή του Unfeeling λαλαλα

            Comment


            • #21
              ω τι καλα θα δημιουργηθει σοι μεσα απο το φορουμ μας, το παιδι να το βγαλετε Οδυσσεα!

              Comment


              • #22


                Ρε ειπαμε να μην εχει καθολου εμεσεν αν ειναι να της μιλαει ο καθενας σας αντε γεια, λαγκ στο λαιβ κτλπ...


                δεν εχω βρει ακομα λυση στο προβλημα... <_< <_<


                Καλα τα λεει ο Azrael θα γινω hobo with a shotgun... B) B)

                http://www.youtube.com/watch?v=1LlazPgxKrA

                Comment


                • #23
                  ueg εσύ ήσουνα και το λες τώρα,ΚΟΥΦΑΛΙΤΣΑ...
                  εντάξει δε θέλω να τη γνωρίσω,άμα εσύ είσαι Μανιάτης,μιας τσ&#39;εγώ είμαι Κρητικός.
                  άσε καλύτερα να μη σφαχτούμε...
                  εκτός κι αν θες να το λύσουμε σ&#39;ένα tekken γιατί σε fps η ήττα μου είναι σίγουρη
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #24
                    ΕΥΡΗΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΥΣΗ.



                    Προφανώς βέβαια θα υπάρξουν και κάποιες δυσκολίες. Πιστεύω πως όσο μπορούμε θα σε υποστηρίξουμε. Λοιπόν κόιτα. Η λύση είναι απλή. Πρέπει να αλλάξεις τον κωδικό της. Αν έχει τον κωδικό της στο hotmail τόσο το καλύτερο. Κάνεις log in όταν λέιπει απο το σπίτι και της αλλάζεις τον κωδικο. Αν, που νομίζω οτι ισχύει, θελει τον παλιο κωδικο τότε η διαδικασία περιπλέκεται λίγο."Δώσε βάση"



                    1α) αν εχει απομνημόνευση του account και του password το ξε-επιλέγεις την απομνημόνευση.



                    1β) κατεβάζεις ένα keylogger (αν δεν ξες τι ειναι και πώς λειτουργεί στείλε ένα pm ή πόσταρε εδω να σου πω)



                    1γ) φευγεις



                    ----------------------(το keylogger πρέπει να είναι ανοιχτό)----------------------



                    2α) πάει να κάνει log in και βλέπει οτι δεν υπάρχει η απομνημόνευση.



                    2β) πληκτρολογεί τα στοιχεία της. Και εσύ έχεις πλέον και τον κωδικό και το γιουζερνεϊμ



                    2γ) μπαίνεις στο e-mail account και όπως είπα παραπάνω απλά αλλάζεις τον κωδικο.



                    Δεν νομίζω να το πάρει χαμπάρι γιατί βγάζει απλά κάποια ειδοποίηση για ERROR&#33; (εκτός αν είναι αυτή τόσο cheat και έχει ήδη βάλει keylogger η ίδια... Μετά θα πέσει πολύ βρισίδι οπότε πρέπει να σιγουρευτεις και γι&#39;αυτό.)







                    Περιμένω τα συγχαρητήρια όλων σας καθώς και τον τίτλο του computer mastermind.

                    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                    by Fyge 114 Amaliada edition

                    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

                    by Chaoscrow

                    Comment


                    • #25


                      Τι έγινε ρε παιδιά; Γιατί δεν μιλάτε;

                      ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ το βρήκα. Πάθατε ότι και οι πρώτοι αρχαιολόγοι που είδαν τα τμήματα της Αγιάς Γραφής. Λιποθυμήσατε απο την τόσο λαμπρή σκέψη μου αλλα όχι για λίγο καιρό. Permamently ε; Το βρήκα έτσι; Μα καλά ποιος είμαι πια;
                      "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                      by Fyge 114 Amaliada edition

                      "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

                      by Chaoscrow

                      Comment

                      Working...
                      X