Announcement

Collapse
No announcement yet.

Θα ξαναγοράσετε κονσόλες?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Έχω να αγοράσω κονσόλα απο το DS Lite, οπότε...

    Comment


    • #32
      Originally posted by Altair View Post
      Κονσόλες και πάλι κονσόλες.Και τετραπύρηνο πισί που πήρα τι το κάνω;Μου σπάει τα νεύρα.Κονσόλες για πάντα ρε.
      Παίζει να είμαι ο μόνος που ήταν εντός κλίματος του τόπικ.
      χαχα τι λε ρε;

      η νυστάζεις ή έχεις πιει εκει στο νησι

      Ηalf Life 3 only on pc bitches
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • #33
        Kαλα bigBoss εδω θα ειμαστε.
        Τα OMFG θα δινουν και θα παιρνουν στην Ε3 και θα εισαι ο πρωτος που θα παρεις next gen κονσολα σε εποχη που δεν θα εχει παιχνιδια και θα την αποθεωνεις.
        Mετα βεβαια οταν αρχιζουν να παλιωσουν οι κονσολες(σε γραφικα γιατι παιχνιδια θα βγαζουν ασταματητα),θα πας σε pc για να παιζεις το 1/3 των ποιοτικων παιχνιδιων της αγορας με περισσοτερα pixels.:troll:

        Comment


        • #34
          Όχι πάλι το PCvsConsoles ρε παιδιά .

          Comment


          • #35
            Όχι πάλι το PCvsConsoles ρε παιδιά .
            Βλέπεις κάποια άλλη χρησιμότητα στο τόπικ;
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • #36
              Το να είναι κάποιος σκεπτικός για τη νέα γεννιά κονσολών το καταλαβαίνω, αλλά αυτή η ανόητη συζήτηση περί console vs pc gaming εν έτει 2012 δεν έχει κανένα νόημα.

              Comment


              • #37
                Πρέπει επιτέλους και οι 2 πλευρές να καταλάβουν ότι οι 2 κατηγορίες δεν είναι άμεσα συγκρίσιμες γιατί είναι διαφορετικές περιπτώσεις και με διαφορετικά υπερ και κατά. Δεν υπάρχει καλύτερο και χειρότερο αλλά διαφορετικές προτιμήσεις.

                Αυτοί πάντως που γουστάρουν pc gaming λόγω της πειρατείας αποκλείονται από σοβαρή συζήτηση λόγω βλακείας και αυτοί που κοιτάνε μόνο τα γραφικά απλά χάνουν την ουσία.

                Πάντως θα επαναλάβω αυτό που ήδη έχω ξαναπεί,για εμένα η μεγάλη αξία του pc gaming είναι η indie και η modding σκηνή γιατί δυστυχώς τα παιχνίδια που προσέδιδαν στο pc gaming την ταυτότητά του (adventures,strategys,party based crpgs,simulations) έχουν είτε εκλείψει είτε περιοριστεί σε επικίνδυνο βαθμό.

                Νέα κονσόλα στο μέλλον πιθανό να αγοράσω αλλά αυτό θα αργήσει να γίνει κάμποσα χρόνια,έχω να παίξω ακόμα πολλά παιχνίδια των τωρινών μηχανημάτων.Εκτός αν βγει κανένα blockbuster για το οποίο καίγομαι.


                Tidy!

                Do not blame me.Blame yourself or God.
                In Matsuno we trust.

                Comment


                • #38
                  Δεν ειναι δυο πλευρες, είναι μια πλευρά που θα κοπεί σε δύο πλευρές!

                  Comment

                  Working...
                  X