Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έφτασε ειδοποίηση από Ραμπίδη και ήρθα.

    Καλώς σας ξαναβρίσκω και καλή χρονιά σε όλους.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • Originally posted by Loggo View Post
      Έφτασε ειδοποίηση από Ραμπίδη και ήρθα.

      Καλώς σας ξαναβρίσκω και καλή χρονιά σε όλους.
      Georg Friedrich Händel - Oratorio - Messiah, HWV 56Part 2, No. 44 ChorusHallelujah ChorusPerformed by The English Concert & ChoirHallelujah, for the Lord God...
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Ελα μωρη παιχτουρα δε σε περιμενα τοσο γρηγορα!

        edit: Εχουμε ανοιξει απο το καλοκαιρι και νομιζω ειχε στειλει ο Ryu ομαδικο email αλλα εχεις ακομη εκεινο το ξεχασμενο gawab, αλλαξε το.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Καλωσήρθατε enwsitis και logo! Σιγά σιγά το φορουμ ζωντανεύει.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • επρεπε να ενεργοποιησω 2 ανενεργα email, να δωσω το κινητο μου στη yahoo, να αποδειξω οτι δεν ειμαι bot, να ξαναβρω το ξεχασμενο username μου, να αλλαξω passwords και associated email account, να ζητησω απο το ραμπιδη να μου δωσει "priviledges", αλλα αξιζε τον κοπο....

            "forum member's odyssey"
            Last edited by sain't; 01-02-2017, 09:28 AM.

            Comment


            • loooool ποσα χρονια πισω αυτο το avatar. Καλως τον ferryman
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Χαχαχαχα τι μαζώξεις είναι αυτές; ΝΑ σκάσει και κανας Ταννο τώρα να ολοκληρωθούμε!
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Οτι δε καταφερε κοτζαμ διαγωνισμος καταφερα εγω με 2-3 pms.

                  edit: Special Thanks στον Xeno που μου δωσε το gaf account του loggo
                  edit2: ... και που μου ζητησε να του δωσω credits επειτα
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Βρήκα τον Deus Dope στο PSN και του είπα για την φάση, όμως δεν ξέρω αν θα μπει αργότερα, αν του εμφανίζει αντίστοιχα προβλήματα, ή οτιδήποτε άλλο ξέρω γω (π.χ. καμία Real life, άκου πράγματα, κι όμως υπάρχουν κι αυτά )

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • Ο Ραμπίδης μου πέταξε μία πρόσκληση κι έτσι ήρθα. Με λίγη από τη βοήθεια του μπόρεσα να μπω πάλι μετά από πολύ καιρό. Καλώς σας βρίσκω πάλι.
                      sigpic

                      Comment


                      • Όλες οι παιχτούρες σήμερα μαζεύτηκαν. Κάποιος να φωνάξει τον Λούφυ ρε παιδιά.

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • Ρε 5 ώρες δεν μπήκα και έγινε χαμός Αν συνεχίσουμε έτσι βλέπω αύριο να μπαίνει και βαβουτσικάριος με lord anax

                          Comment


                          • Originally posted by sub_zero View Post
                            Ρε 5 ώρες δεν μπήκα και έγινε χαμός Αν συνεχίσουμε έτσι βλέπω αύριο να μπαίνει και βαβουτσικάριος με lord anax
                            Αυτά παθαίνεις όταν τριγυρνάς σε κάνα σκοτεινό δρομάκι στην Αθήνα. χαχαχα!

                            BTW, αν παίζεις ΜΚΧ, add me για ένα σετάκι. ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • καταλαβαίνω τη σύνδεση που κάνεις με το nickname αλλά όχι δεν παίζω
                              \

                              Comment


                              • Μου ζητηθηκε να συμετασχω στο φορουμ, θα το κανω αν με κανετε απολυτο admin και μονο. Επίσης θα γραψετε όλοι στις υπογραφες σας πως δηλωνετε πιστη στο switch και τη Nintendo, οποιος διαφωνει θα τρωει ban.

                                Comment

                                Working...
                                X