Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλησπέρα κι από εμένα παιδιά, έψαχνα ένα ελληνικό forum για games και ένας γνωστός μου πρότεινε αυτό.

    Είμαι κάτοχος όλων των κονσολών και ασχολούμαι με games όλων των ειδών (εκτός από sports και racing simulators)

    Comment


    • Καλώς όρισες και καλά ποστς!
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Kalwshrthez!
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Έχουμε τα ίδια γούστα. Καλωσήρθες.
          sigpic

          Comment


          • Welcome

            Comment


            • Newblooοd? καλως τον!! αν θες πες μας και αλλα για σενα αγαπημενα genre αγαπημενα games ισως?

              Comment


              • Καλώς τον.Ο γνωστός σου που μας πρότεινε σε σένα είναι μέλος;Φέρον κι αυτόν να γίνουμε πολλοί.Όλοι οι καλοί χωράνε άλλωστε. ;)
                Carpe diem

                Comment


                • Καλωσήρθες φίλε μου.Καλά posts!
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • Originally posted by Altair View Post
                    Καλώς τον.Ο γνωστός σου που μας πρότεινε σε σένα είναι μέλος;Φέρον κι αυτόν να γίνουμε πολλοί.Όλοι οι καλοί χωράνε άλλωστε. ;)
                    Βασικά μάλλον είναι είδη μέλος αλλα δεν έχω ιδέα πως μπορεί να τον λένε.

                    Από μικρός είχα κλίση στα Video Games, και είμαι κυρίως του Action.

                    Πραγματικά δεν περίμενα να βρω ένα τόσο καλό ελληνικό forum για games που δεν φοβάσαι να μιλήσεις

                    Καλώς σας βρήκα λοιπόν

                    Comment


                    • Γεια σου φίλε μου! Από Κορυδαλλό ε; Πλατεία Ελευθερίας σταθερή αξία! Γιώργο το λένε το παιδί που σου πρότεινε το forum;
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Τώρα το είδα αυτό.23 πλατίνες;:resp:
                        Add me.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Originally posted by Grimmtak View Post
                          Πραγματικά δεν περίμενα να βρω ένα τόσο καλό ελληνικό forum για games που δεν φοβάσαι να μιλήσεις
                          Οσο για αυτό πραγματικά θα ακούσεις περισσότερα απ'όσα θα'θελες για οτιδήποτε...

                          Απλά περιμένουμε τα ποστς σου!
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Originally posted by Altair View Post
                            Τώρα το είδα αυτό.23 πλατίνες;:resp:
                            Add me.
                            That means he's a PS3 fanboy and doesn't have a X360. Will note it down. ^^
                            sigpic

                            Comment


                            • ταννο για κοιτα λιγο πανω δεξια στην καρτελα του raptr που εχεις μοστραρει και πες μας τι βλεπεις

                              Comment


                              • Vaynard, αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι fanboy Microsoft. Είναι καιρό έτσι από τότε που σταμάτησα ν' ασχολούμαι μ' αυτή την κονσόλα. Το raptr επίσης έχει προβλήματα εντοπισμού και παρακολούθησης των achievements κ.α., όπως είχε κάνει τότε το MyGamertag.

                                Εγώ είμαι κοινώς hardcore fanboy.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X