Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 'φχαριστώ για το καλωσόρισμα παίδες ^^ βλέπω και αρκετές γνωστές φάτσες και γουστάρω xD
    άντε καιρός ν' αρχίσω να σπαμμα.....ποστάρω (j/k)
    [/b]
    Six winged angel eh? Εσύ το πήγες σε άλλο επίπεδο ! Ίσως να πρέπει να το κάνεις 5 ή 7 γιατί πρέπει 1 να ναι κομμένο για να ναι πιο κουλ

    Καλωσόρισες στο forum, ετοιμάσου για πολύ fla... καλό επίπεδο συζητήσεων !


    Comment


    • Καλως σε βρηκαμε Six Winged Angel
      My blog:Doppel's Den

      Comment


      • Oh oh oh provlepo major burning, arhizo kai vlepo megala stelehata apo alla fora [six winged (Mazinkaiser reee ), missing score etc) Ante γουελκαμ, εβερι μπαντυ.

        Comment


        • I'm back

          Comment


          • Welcome back
            Carpe diem

            Comment


            • Oeoeoeoe Swordmaster oeoeoeoeoe
              My blog:Doppel's Den

              Comment


              • Έλα ρε συ πού χάθηκες???
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Hello Guys&#33;&#33;&#33; Είμαι νέος στο Forum και απλά είπα να πω το πρώτο γεια... Γεια λοιπόν..(χεχε). Το Forum μου το συνέστησε ο FiOth και από ότι βλέπω είναι μια πολύ καλή δουλειά και θα συζητήσω πάρα πολλά πράγματα με πάρα πολλούς <σχετικούς> Gamers&#33;&#33;&#33; Αυτά για αρχή. Ελπίζω να με καλοσωρίσετε... See you around&#33;
                  <div align="center"></div>

                  <div align="center">I&#39;m just too cool.....</div>

                  Comment


                  • Hello Guys&#33;&#33;&#33; Είμαι νέος στο Forum και απλά είπα να πω το πρώτο γεια... Γεια λοιπόν..(χεχε). Το Forum μου το συνέστησε ο FiOth και από ότι βλέπω είναι μια πολύ καλή δουλειά και θα συζητήσω πάρα πολλά πράγματα με πάρα πολλούς <σχετικούς> Gamers&#33;&#33;&#33; Αυτά για αρχή. Ελπίζω να με καλοσωρίσετε... See you around&#33;
                    [/b]
                    Καλωσόρισες φίλε μου


                    Comment


                    • Kalosir8es man.Kala posts&#33;
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Οι καλοί φίλοι του αυτοκόλλητου μακρινού κολλητού είναι και δικοί μου φίλοι.Καλώς μας ήλθες και καλά posts πέρα από το gaming φιλάρα...

                        Comment


                        • Οι καλοί φίλοι του αυτοκόλλητου μακρινού κολλητού είναι και δικοί μου φίλοι.Καλώς μας ήλθες και καλά posts πέρα από το gaming φιλάρα...
                          [/b]
                          Είπα ήδη στο κοινό φιλαράκι μας να σου δώσει χαιρετισμούς... Θερμούς μάλιστα&#33;&#33;&#33;
                          Όχι γιατί σε ξέρω, γιατί απλά μόλις είδα το username σου ένιωσα ένα σκίρτημα&#33;&#33;&#33;
                          Εννοείται πως οι συζητήσεις μας δεν θα περιέχουν μόνο video games...
                          Λοιπόν ελπίζω να έχω καλή αρχή&#33;&#33;&#33; See you&#33;&#33;&#33; :nintendo:
                          <div align="center"></div>

                          <div align="center">I&#39;m just too cool.....</div>

                          Comment


                          • Το γεγονός και μόνο οτι έχεις τη φωτογραφία μου στο avatar σου λέει πολλά&#33;&#33;&#33;
                            Καλως ηρθες&#33; ;)
                            I attack sharks
                            when i smell them bleed
                            I dont go swimming
                            water just wants to be around me.

                            Comment


                            • Welcome κι από εμένα.Τώρα που έκλεισε και η σχολή μου λέω να σας spammάρω κι εγώ πιο συχνά γιατί είχα πέσει σε χειμέριο inactivity&#33; :icon_twisted:
                              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                              Comment


                              • Το γεγονός και μόνο οτι έχεις τη φωτογραφία μου στο avatar σου λέει πολλά&#33;&#33;&#33;
                                Καλως ηρθες&#33; ;)
                                [/b]
                                Ωχ,βρε παρτάλι τι του λες του παιδιού, αν είχε εσένα ως avatar θα ήταν κάπως έτσι:




                                Αχεμ...
                                Καλως όρισες φίλε Vuzzi &#33;

                                Καλή συνέχεια και καλά posts ;)
                                NDS themes

                                Comment

                                Working...
                                X