Announcement

Collapse
No announcement yet.

Epic Mickey 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Κρίμα. Φτάσανε στην πηγή και δεν ήπιανε νερό. Έριξαν πάρα πολύ δουλειά η οποία όμως ήταν συμπληρωματική των τίτλων, και παραμέρισαν ουσιώδη κομμάτια του gameplay, χαντακώνοντας έτσι όλη την υπόλοιπη δουλειά.

    Το Epic Mickey 2 είχε καθυστερήσει να βγει για PC και πλέον δεν υπάρχει τίποτα στον ορίζοντα. Προφανώς εγκατέλειψαν το σχέδιο. Επίσης μάλλον αποχαιρετούμε και το ενδεχόμενο για Epic Ducktales, Darkwing Ducks και τα συναφή. Κρίμας...

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • #17
      Η τιμή του Collector's Edition έχει πέσει αρκετά για όποιον ενδιαφέρεται, είναι στις 28£ (~32€) για PS360 και 22£ (~26€) για Wii. Παίζει να πέσουν κι άλλο οι τιμές επειδή μάλλον θα τους έχει μείνει πολύ απόθεμα, αλλά και πάλι αυτή η τιμή δεν είναι άσχημη για κάποιον. Άσχημη αποκλειστικότητα πήρε το Game, πιο πολύ ζημιά πρέπει να του έκανε παρά καλό.

      Τώρα που δεν θα βγει για υπολογιστή, ή θα δουλέψει για ακόμα μια φορά emulator για Wii, ή θα περιμένω μέχρι να βρω κάποια τούμπανη προσφορά για PS3. Δεν ξέρω, γενικά ήταν πολύ απογοήτευση η πορεία της εταιρίας. Με το που βγήκε το παιχνίδι σφράγισαν και την εταιρία, ενώ τουλάχιστον στο Epic Mickey 1 έβλεπες πολύ έντονα το ενδεχόμενο επικείμενης προοπτικής. Ελπίζω τουλάχιστον στις αναφορές, το παιχνίδι να κινείται σε ανάλογα πλαίσια με το προηγούμενο.

      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

      Comment


      • #18
        Η τιμή της Collector's έκδοσης έχει φτάσει στο ναδίρ. Αν θέλει κανείς να την αποκτήσει, ας το κάνει τώρα. Για PS3 μάλλον έχει εξαντληθεί, για X360 κοστίζει 16£ (~18,5€) και για Wii πάει στις 12£ (~14€). Αν πάρετε την σκέτη έκδοση, περισσότερο θα κοστίσει. Οι τύποι πρέπει να είναι απελπισμένοι και να ξεπουλάνε κάτω από το κόστος για να τους φύγει το στοκ. Το είχαν πάρει και αποκλειστικότητα τρομάρα τους

        Για όποιον ενδιαφέρεται έχω φτιάξει εδώ ένα unboxing της πλάκας, στην περιγραφή γράφω και ακριβώς τι περιλαμβάνεται μέσα.

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • #19
          Που ακριβώς το βρήκες 16 λίρες?

          Comment


          • #20
            Στο game.co.uk πατα τα links πανω..

            Comment


            • #21
              Στραβομάρα. Not bad, ίσος τσιμπήσω ένα μιας και θέλω να ασχοληθώ με τη σειρά κάποια στιγμή. Αν πάρω αυτό του Wii και το παίξω σε Wii U με HD γραφικά θα είναι τα ίδια με τα γραφικά των Wii U XBOX 360 και PS3?

              Comment


              • #22
                Δεν νομίζω πως το Wii U κάνει HD emulation, επομένως απλά θα το παίξεις με upscaled γραφικά

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment

                Working...
                X