Announcement

Collapse
No announcement yet.

Far Cry 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Αν εχεις καρτα να το τρεξεις αισθητη θα ειναι.. Εγω σε 1920x1200 το παιζω με 40 frames δεν εχω δοκιμασει καν max αναλυση γιατι δεν τραβαει. Ειχα δει το Crysis 1 ομως και ορκίστηκα καποια μερα να το παιξω και εγω ετσι..

    Comment


    • #32
      Πω ρε το παιχνίδι τα σπάει!
      Γουστάρω τρελά που δεν σε περιορίζει στο πως θα παίξεις. Μία πάω με stealth κρυμμένος στα χόρτα α λα Ράμπο, μία με sniper kills από μακριά και μία καβαλάω το τζιπ ανεβαίνω στο βουνό και το ρίχνω στο γκρεμό πάνω στο enemy outpost.

      Comment


      • #33
        Για τα outpost αυτο που μου αρεσε να κανω περισσοτερο ειναι να ριχνω στα alarm απο πολυ μακρια με silenced sniper και μετα να ριχνω explosive arrows.. Δεν παιρνεις το bonus για το stealth αλλα ειναι worth it..

        Comment


        • #34
          το κατεβαζω τορρεντ να δω καταρχην πως παιζει στο pc.
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • #35
            Και μετά από ένα μεγάλι διάλειμμα τέλος το FC3. 41 ώρες αλλά έκανα/πήρα τα πάντα. Φοβερό παιχνίδι. Η αλήθεια είναι ότι τα FPS σιγά-σιγά τα αποφεύγω λόγω του εξαιρετικά linear gameplay τους και την εμμονή στο multiplayer. Αλλά στο fc η ελευθερία να παίζεις όπως θέλεις είναι όλα τα λεφτά. Ωραία και η ιστορία. Φοβερά και τα γραφικά. Κανά δυό θεματάκια μόνο κυρίως με την διαχείρηση των loot και money (στην αρχή δεν έχεις που να τα βάλεις και απ΄την μέση και μετά δεν έχεις τι να τα κάνεις).

            Comment


            • #36
              [YOUTUBEHD]RDG9ufPzYvA[/YOUTUBEHD]

              day one, stand alone expansion για το far cry 3

              Comment


              • #37
                Old news, το παιξαμε ηδη..

                Comment


                • #38
                  ενταξει ρε μαυρογεννη, εκανες κατορθωμα

                  Comment


                  • #39
                    Κάνω Headshot με το sniper, "He was.. open minded" απλα επος..

                    Comment


                    • #40
                      Νεο trailer για blood dragon, αυριο βγαινει επισημα.. Instant buy..

                      Comment

                      Working...
                      X