Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSvita ή 3ds ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PSvita ή 3ds ?

    Μου κάναν δώρο 200 ευρω δωροεπιταγές για public και δε ξέρω τι να πάρω, λίγη βοήθεια παιδιά..

  • #2
    [biased opinion]

    Vita.

    [/biased opinion]

    Comment


    • #3
      ναι αλλα πείτε και μου κανα τίτλο που να αξίζει γιατι απ οτι βλεπω πατατες εχουν βγάλει και τα δυο, και τι περιέχουν τα online shops που έχουν

      Comment


      • #4
        3ds

        Για το revelations το gimmick 3d και τα mario.. Αλλιως περιμενε κανα Shield και πληρωσε τη διαφορα..

        Comment


        • #5
          To Revelations θα βγει και στο Χ360 και ίσως και ΠΣ3.Είδα ήδη τη λίστα με τα achievements.
          Carpe diem

          Comment


          • #6
            Τι παιχνίδια παίζεις, Luffy;Τι κονσόλες έχεις;Σ'αρέσει το portable gaming;Είχες PSP;DS;

            Comment


            • #7
              Εγώ αργά η γρήγορα με βλέπω να χτυπώ το 3DS XL. Πες μας και τι παιχνίδια παίζεις και τι σε ενδιαφέρει.

              Comment


              • #8
                PSV λόγω χειρισμού.-
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • #9
                  PSV epishs giati to mellon den einai sto parelthon.
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Ground_zero View Post
                    PSV epishs giati to mellon den einai sto parelthon.
                    PSV και "μέλλον" στην ίδια πρόταση.Μπορώ να σκεφτώ άπειρα αστεία που μπορώ να κάνω.

                    Comment


                    • #11
                      Epeidh skeftomaste etsi panta tha mas plasaroune propersines konsoles tou xronou kai tha leme efxaristw
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • #12
                        Εννοειται 3ds μέχρι στιγμής.Το vita μέχρι στιγμής το έχει αφήσει στο έλεος του Θεού η Sony..
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • #13
                          Μπράβο Λούφυ,έφτιαξες πάλι ένα versus thread μασκαρεμένο σε τι μου προτείνετε.Kudos.Professional trolling is professional.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #14
                            όχι ρε παιδιά αλήθειά θα αγοράσω!

                            Λοιπόν κατέλειξα στο PS Vita για τον εξής λόγο, δεν έχω smartphone ούτε παίρνω λαπτοπ στις διακοπές, οπότε το βιτα λειτουργεί ωραία και για ιντερνετ, επίσης δεν είχα ποτε playstation και μπορώ να παίξω όλα τα arcade games απο τις παλιές αυτές κονσόλες, από δικούς τους τίτλους μούφες έχουν και τα δύο, μόνο που στο PSvita είναι πιο εντυπωσιακές!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Hellraider View Post
                              PSV και "μέλλον" στην ίδια πρόταση.Μπορώ να σκεφτώ άπειρα αστεία που μπορώ να κάνω.
                              Όσα και να σκεφτείς, το PSV όντως έχει άπειρο potential, το οποίο δεν αξιοποιείται.

                              Στο PSV luffy μπορείς να παίξεις τα εξής (αναφορικά μόνο, υπάρχουν και άλλες επιλογές):

                              PS Vita games:
                              • Uncharted
                              • LittleBigPlanet PS Vita (15€ στα Seven)
                              • WipEout 2048
                              • Gravity Rush
                              • Escape Plan
                              • Assassin's Creed 3 Liberation
                              • Jet Set Radio
                              • Mutant Blobs
                              • Rayman Origins
                              • Mortal Kombat
                              • Metal Gear Solid 2 & 3
                              • Ninja Gaiden Sigma Plus
                              • Playstation All-Stars
                              • Sine Mora
                              • Sound Shapes
                              • Street Fighter X Tekken
                              • Sumioni Demon Arts
                              • Super Stardust Delta
                              • Ultimate Marvel VS Capcom 3
                              • Virtua Tennis 4


                              PSP games, όπου υπάρχει άπειρη ποικιλία σε πάρα πολύ καλές τιμές.

                              PSone games, όπου επίσης υπάρχει εξαιρετική ποικιλία σε καλές τιμές.

                              Διάφορα mobile games, με μικρή ποικιλία όμως, που (θεωρητικά) θα εμπλουτιστεί στο μέλλον.

                              Λίγες μέρες πριν κυκλοφόρησε το Jetpack Joyride επίσης και το Oddworld Stranger's Wrath.

                              Να σημειώσω ότι με το PSN plus παίρνεις ένα κάρο παιχνίδια στο τσαμπέ. Αυτή τη στιγμή εγώ έχω τσάμπα τα Uncharted, Gravity Rush, Mutant Blobs, Jet Set Radio και ανάλογα τη μέρα/μήνα μπαίνει νέο περιεχόμενο.

                              Το ζόρι στο Vita είναι η τιμή και η αγορά της μνήμς, που καλό είναι να κινηθείς σε 16GB.

                              Επίσης ο internet browser πλέον είναι πολύ καλός και υπάρχουν email, youtube, twitter και facebook applications. Δε λέω ότι αξίζει να αγοράσεις το μηχάνημα για αυτά, αλλά αν δεν έχεις tablet/smartphone, καλύπτει το κενό ικανοποιητικά. Το μόνο πρόβλημα είναι η έλλειψη αλλαγής orientation (που ξεπερνιέται, κακά τα ψέματα) και η μπαταρία. Γενικά ο φορτιστής είναι απαραίτητος. Εγώ κάποια στιγμή που θα έχω λεφτά για πέταμα θα αγοράσω τη βάση του, για να το φορτίζω πιο άνετα και με στυλ .

                              Πες μας τι θα πάρεις.

                              Comment

                              Working...
                              X