Announcement

Collapse
No announcement yet.

Όταν ήμουν 8...(για "παιδιά" από 8 εώς 108 χρονών ;P)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Σοβαρά? Περίεργο, εγώ που δεν το έβλεπα και το intro μου λέει πολλά. Εδώ στην Κύπρο απότι φαίνεται είχε περισσοτερους fans απότι στην Ελλάδα (μόλις το έβαλε ο άλλος στο page το θυμηθήκαμε). Το να μην το έδειχνε εκεί το αποκλείω, έτσι κι αλλιώς εκεί πρέπει να έγινε ο υποτιτλισμός.

    Comment


    • Οτι το εδειξε ειναι σιγουρο γιατι μονο απο TV το θυμαμαι. Απλα πρεπει να ναι πιο μεταγενεστερο (ισως ημουν γυμνασιο) και να μη κρατησε πολυ.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Ορίστε



        Θυμάμαι το δεινόσαυρο που φωσφορίζει τον είχα κατασκευάσει όλο (ή σχεδόν όλο), έδινε λίγα κομμάτια κάθε βδομάδα.

        Comment


        • Kathetai panw sthn ntoulapa mou afthn h stigmh, kai o skeletos kai to plastiko derma.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • D&D + Hero Quest = Win

            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Εγώ βρήκα εντελώς τυχαία ένα φίλο και συνάδελφο που απο το πουθενά( μετα απο ένα χρόνο που γνωριζόμαστε) αποκαλύφθηκε πως ειναι DnD και Warhamer 40k fan- εχει τα απίστευτα πράγματα στη συλλογή του που μετράει 20 χρόνια- και με προσκάλεσε όταν βρούμε χρόνο σε DnD session με βάση την νέα εκδοση. Άντε να δούμε...
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • Εμένα ένας φίλος μου βρήκε το Hero Quest και το επόμενο Σ/Κ θα μαζευτούμε να λιώσουμε.
                Carpe diem

                Comment


                • Απλά το Military March του Schubert...



                  But wait! Πιο καλο παιδάκι θα μου πει τι του θυμίζει και γιατί το έβαλα?

                  Comment


                  • Όχι? Κανένας? Σα δε ντρέπεστε.

                     
                    Το συγκεκριμένο κομμάτι είναι στο 3:50. Αυτά τα δυο επεισόδια τα έδειχνε μαζί επειδή το ένα συμπληρώνει το άλλο.

                    Comment

                    Working...
                    X