Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Καλά μας τα'παν κι άλλοι αυτά!Περιμένουμε να σας δούμε!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • #47
      Του N64 δεν το έπαιξα. Του GameCube είναι το αγαπημένο μου, ατελείωτες ώρες διασκέδασης, με μένα πάντα να κρατώ τα ηνία της κούρσας (btw, ένα κατάστημα που ανοίγει εδώ κοντά αυτές τις μέρες θα κάνει retro διαγωνισμό με Double Dash και σκέφτομαι να πάω να πάρω το έπαθλο). Του DS το τελειωσα, ήταν ok όμως δεν με κράτησε πολύ, ίσος να με χάλασε η μικρή οθόνη μετά από τόσο λιώσιμο στο Double Dash ή το ότι ήταν το πρώτο που έπαιξα χωρίς 2 χαραχτήρες πάνω στο kart. Του Wii είναι μάλλον το χειρότερο μου, παρόλο που ήταν fun δεν με κράτησε πολύ επειδή δεν με βόλευε όπως ήταν φτιαγμένο (οι μηχανές δεν μου κάθονταν, γιαφτο και είμαι κάπως επιφυλακτικός με αυτό στο Mario Kart 8). Αυτό του 3DS το απόλαυσα κάμποσο και είναι το μονο που ασχολήθηκα πιο σοβαρά μαζί του, χωρίς όμως να ασχοληθώ με τα time trials (σε κανένα δεν το έκανα, ακόμα τουλάχιστον), αλλα έπαιξα αρκετό online και ήμουν καλός (μέχρι που πέτυχα έναν που πρέπει να είχε λιώσει στα time trials και κατάλαβα την διαφορα).

      Όπως και να έχει, γενικά η σειρά είναι από τις αγαπημένες μου και θα ήταν ντροπή να μην έπαιρνα το Mario Kart 8 day 1, ποσο μάλλον το collector's edition. Ακόμα να το κάνω preorder επειδή περιμένω να το φέρει ένα local store έτσι ώστε να το έχω σίγουρα day 1.

      Comment


      • #48
        ΟΛΕ μόλις το έκανα preorder!:petseta: Μάλιστα συνειδητοποίησα ότι δεν κοίταξα καν τιμή, την είδα μετά στην απόδειξη. 68.99

        Comment


        • #49
          Κανονικό λέμε και άγιος ο θεός!Σκεφτόμουν σε μια φάση να πάρω την "τούμπανη" με blue shell και ένα λουτρινο κουκλάκι Mario αλλά δεν...

          Btw Aion πού και πότε είναι το τουρνουά του dash??Αν και δεν ήμουν ποτέ καλός σε αυτό το Kart τα τουρνουά πάντα μου κεντρίζουν το ενδιαφέρον!
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #50
            Κόπιασε ρε, Κύπρο είναι.

            Comment


            • #51
              Lol στην Κύπρο μένεις?Μέχρι Αθήνα ερχόμουν!
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • #52
                Καλά τόσο καιρό δεν έτυχε να δεις post μου που αναφέρω ότι είμαι Κύπριος? Αν τελικά έρθω πάλι Αθηνα το καλοκαίρι περνα να τα πούμε.

                Comment


                • #53
                  Θα κανονιστεί meeting!!!Ακούτε εκεί κάτω???
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • #54
                    Καλοκαίρι εγώ θα λείπω.Επίσης,αν κάτσω να ασχοληθώ σοβαρά,θα φας και τη δική μου σκόνη.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #55
                      OOO καλά σαφώς ειδικά από σένα...
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • #56
                        Όλοι πια να ταΐσετε της σκόνη σας στον παίχτη. Πού ξέρετε πόσο καλός είναι;
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • #57
                          Χαχα με θυμούνται απ'το Wii!!!
                          Επίσης είχα βγει δεύτερος σε ένα online τουρνουά διαφορουμικό με 40 και άτομα και την προηγούμενη χρονιά έκτος!Δεν το λες και λίγο!
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by paixtis View Post
                            Θα κανονιστεί meeting!!!Ακούτε εκεί κάτω???
                            Ναι φιλε κανονίζουμε όσοι μπορούμε άμα είναι. Ο Altair μάλλον στην Κω θα την βγάλει πάλι για να βγούν τα παιχνίδια του επομενου χειμώνα.
                            Originally posted by straier View Post
                            Όλοι πια να ταΐσετε της σκόνη σας στον παίχτη. Πού ξέρετε πόσο καλός είναι;
                            Πλακα κάνουμε ρε, τουλάχιστον εγώ. Από την στιγμή που λιώνει στα time trials λογικό είναι να έχει το πάνω χέρι. Παρόλα αυτά I'll do my best.;)

                            Comment


                            • #59
                              Βασικά λιώνω στα πάντα που πιστεύω θα με βοηθήσουν βλέπε 150cc grand prix με στόχο πάντα τα 3 stars και time trials από ghosts άλλων για να μαθαίνω νέα tricks καθώς υπάρχουν πολύ ωραία κόλπα τα οποία δύσκολο να ανακαλύψεις αλλιώς!
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • #60
                                Έπαιξα το πρώτο στάδιο του time trials σε αυτό του 3DS και απλά δεν μπορούσα να φτάσω το δεύτερο (medium λογικά?) ghost. Έκανε κάτι και περνούσε μέσα από το χώμα χωρίς να χάνει ιδιαίτερη ταχύτητα αλλα δεν μπορούσα να καταλάβω τι. Μετά από λίγο το παράτησα, ποτε μου δεν τα πήγαινα καλά με χρονικά περιθώρια στα video games.

                                Comment

                                Working...
                                X