Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Hint:Χρησιμοποιούσε μανιτάρι...Πολύ δύσκολο να το καταλάβεις ε?
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • #62
      Μανιτάρι? Έχει στο παιχνίδι μανιτάρι? Μήπως εννοείς το φίλτρο του αυτοκινητου?

      Καλά λες αν ήταν μανιτάρι να μην το καταλάβαινα? Κάτι άλλο ήταν αν θυμάμαι καλά.

      Comment


      • #63
        Aion άσε κι εγώ το ίδιο θέμα έχω.Γενικά τα racing δεν μου αρέσουνε,το ΜΚ είναι η εξαίρεση.Και εννοείται πως κάνουμε πλάκα,αλλά θα ήθελα πολύ να παίξω εναντίον σου Παίχτη.Όσο καλύτερος ο αντίπαλος,τόσο περισσότερα μαθαίνεις συνήθως.
        Carpe diem

        Comment


        • #64
          Δεν υπάρχει κάτι άλλο στην συγκεκριμένη πίστα.Μόνο με μανιτάρια αποκτάς πλεονέκτημα!
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #65


            Preview από Gamexplain. Πολύ ενθαρρυντικά τα σχόλια, άντε να το δούμε κι εμείς.
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • #66
              Ορίστε και το preview του IGN που σε ένα από τα videos κάνει και σύγκριση του rainbow road με αυτό του N64 όπου αντιλαμβάνεσαι και την εξέλιξη της σειράς.

              Mario Kart 8 is Gorgeous, Fast, and Incredibly Fun



              I-CAN'T-WAIT

              Comment


              • #67
                Ίσως το πιο πολύχρωμο παιχνίδι που φτιάχτηκε ποτέ. Αν έχει και καλό netcode αντίστοιχο του MKWii (και όχι το lagfest του Wii Sports Club) τότε αντίο ζωή.

                Paixti ετοιμάσου για σκίσιμο.

                Comment


                • #68
                  Γ*μώτο ήταν ανάγκη να το βγάλουν Μάη? Το καλοκαίρι είναι θάλασσα, μπίρες, και b"ea"ches. Δεν είναι για να είσαι κλεισμένος πολύ ώρα σε ένα δωμάτιο με παρέα ένα μοχλό.

                  Comment


                  • #69
                    Και μάλιστα 30 Μαίου...Καλό Ιούνιο δηλαδή!
                    Εγώ απογοητεύτηκα για άλλη μια φορά με το blue shell.Δείχνει πιο καταστροφικό από ποτέ.Επίσης έχουμε επιστροφή του bomb omb και δυο ωραία items.Το piranha flower που άρχικα δεν μου είχε αρέσει αλλά μόλις είδα ότι έχει και boost ξετρελάθηκα!Κάτι αντίστοιχο αλλά σε πιο ήπια μορφή σε σχέση με το chain chomp των babies του dd.Και το μπούμερανκ που όπως φαίνεται θα παίζει ρόλο αντίστοιχο των red shells μόνο που δεν θα έχεις το cover αυτών από πίσω αφού έχουν home boomerang x3.
                    Έχουμε μια πολύ ωραία rainbow road με κάτι από τα παλιά(θυμίζει snes το road) και επιστροφή της toad's turnpike από n64.Hell Yeah!!
                    Δεν έχω δει βέβαια dry bones ακόμη και αρχίζω να απογοητεύομαι!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • #70


                      Αυτά είναι! Αν δεν είχα ήδη Wii U αυτό θα έπαιρνα, έχει και physical copy του παιχνιδιού μέσα απότι φαίνεται. Δεν πειράζει, θα το κάνω δώρο του ξαδέρφου μου που βαφτίζει αντί για φακελάκι . Έτσι, να μεγαλώνει η παρέα να λιώσουμε καλά.

                      Comment


                      • #71
                        Διαβασα δε θα χει voice chat. Συγχαρητηρια και εις χειροτερα ευχομαι σε αυτη τη Nintendo. Ο καθενας παιρνει αυτο που του αξιζει.

                        ΥΓ: Ειμαι σιγουρος οτι θα χουν καποια δικαιολογια γι αυτη την επιλογη, οπως και για την επιλογη να μη βαλουν online multi σε ολους τους προσφατους Mario τιτλους οπως και για πολλες αλλες επιλογες. Οπως ειμαι σιγουρος οτι και οι καταναλωτες εχουν πολλες δικαιολογιες να αγνοησουν το Wii U.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #72
                          SARCASM Όχι ρε συ δεν είναι σωστές οι πήγες σου... Θα κυκλοφορήσει με ειδικό πρόσθετο accessory για voice chat που θα φιλτραρει τις άσχημες κουβεντουλες, θα μπορείς δηλαδή να απαντας με ναι όχι κτλ και ΜΟΝΟ εκτός του περιβάλλοντος του game /SARCASM

                          Will Mario Kart 8 feature voice chat? Right now at least, the answer seems to be “no”. Mario Kart 8 already has a listing up on the eShop. Online multiplayer, leaderboards, and Miiverse are all included in the “Supports Online Play” sub-category. Voice chat, however, is nowhere to be found. Typically, “Game Chat” is listed if a particular game supports...


                          Because Nintendo.

                          Edit:
                          Το γελοίο είναι πως υπάρχει μικρόφωνο στο gamepad και προφανώς θα επωφεληθεί ένα multi game από τη συγκεκριμένη λειτουργία. Εκτός κι αν φάνε τρελό κράξιμο και προστεθεί με patch. Εντάξει αδικαιολόγητες εμμονές εν ετει 2014 και με μια main console που παει κατα διαόλου- κατα τα αλλα learn from mistakes etc
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Ramparter View Post
                            Διαβασα δε θα χει voice chat. Συγχαρητηρια και εις χειροτερα ευχομαι σε αυτη τη Nintendo. Ο καθενας παιρνει αυτο που του αξιζει.

                            ΥΓ: Ειμαι σιγουρος οτι θα χουν καποια δικαιολογια γι αυτη την επιλογη, οπως και για την επιλογη να μη βαλουν online multi σε ολους τους προσφατους Mario τιτλους οπως και για πολλες αλλες επιλογες. Οπως ειμαι σιγουρος οτι και οι καταναλωτες εχουν πολλες δικαιολογιες να αγνοησουν το Wii U.
                            Καλύτερα, για να μην ακούμε μαλακίες..

                            Comment


                            • #74
                              Skype-σου-λέω! Οεοεοε! Οεοεοε! Οεοεοε! Skype-σου-λέω! Οεοεοε! Οεοεοε! Οεοεοε! Skype-σου-λέω! Οεοεοε! Οεοεοε! Οεοεοε!:niania:

                              Δεν την δικαιολογώ, όμως υπάρχει λύση.

                              Επίσης το Super Mario 3D World δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχει online multiplayer, όμως... Ξέρετε πολλά παιχνίδια χωρίς online multiplayer που να είναι ultimately fun, super hard, και GOTY? Το παιχνίδι καταφέρνει να τα κάνει ΟΛΑ! No need for violence, beauty is the answer.:flowers:

                              Nintendo κύριοι.

                              Comment


                              • #75
                                Άσε μας με το 3d world μούφα εδώ μιλάμε για το mario kart 8.Πιστεύω ότι κάτι θα γίνει και θα προστεθεί voice chat μέσω gamepad αργά ή γρήγορα.Να δούμε αν θα έχει dlc το game που ακούγεται έντονα!
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X